2023 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • Placeholder

  DORAHOME İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | D-48

  Firmamız teflon ve çelik pişirme ekipmanları üreticisidir.Ayrıca uzun yıllardır ev gereçleri ithalatı ve ihracatı yapmaktayız.

 • DORELİNE E-TİCARET LTD. ŞTİ.

  DORELİNE E-TİCARET LTD. ŞTİ.

  11 HALL | C-13

  2017 Yılında kurulmuş olan Doreline E-Ticaret ev dekorasyon ve mutfak gereçleri sektöründe kendine özgü tasarım ve kalitesiyle kısa zaman içerisinde sektörde sağlam bir yer edinmiştir. Son teknoloji seramik kalıp üretim tesisi ve duvar dekorasyon panoları üretimindeki uzmanlığı, profesyonel yönetici ekibi ve teknik kadrosu ile sektörün en önemli aktörlerinden biridir. Türkiye'de bulunan Pazaryerlerinde ve web sitesinde müşterilerine ürünlerini sunmaktadır. Esenyurt Fabrika showroomuyla müşterilerine anında sunum ve satış gerçekleştiren Doreline satış ve satış sonrası hizmetlere çok önem vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendiren Doreline sektörün en büyük oyuncuları arasında yer almaktadır.

 • DOSE (ATLANTİK TÜKETİM MALLARI TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. )

  DOSE (ATLANTİK TÜKETİM MALLARI TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ. )

  12 HALL | M-40

  Tüketim malları alanında faaliyet gösteren firmamız 1989 yılında kurulmuştur. 1990 yılından itibaren Dose markası ile başta ütü masası kılıfı ve leke çıkartıcı sprey olmak üzere çeşitli ürünlerin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız; Dose markası ile Türkiye genelinde sektöründe lider olmakla birlikte aynı marka çatısı altında dünyanın birçok ülkesine de ihracat gerçekleştirmektedir.

 • DUKA COLLECTION - DAVUT KAYA

  DUKA COLLECTION - DAVUT KAYA

  10 - 11 GEÇİŞ | FY11-4

  Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında üretim yapan, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, sektöre yön veren üretici bir firma vizyonuna sahibiz. Sektörümüzde iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personellerimizin sürekli güven ve huzur içinde çalışma imasını sağlamak.

 • DÜZCE ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş.

  DÜZCE ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş.

  12 HALL | G-40

  2020 yılında kurulan "Düzce Orman Ürünleri İç ve Dış Tic.Ltd.Şti" kendine özgün tasımları ve patentli ürünleri SEOWOOD markası ile üretim ve satış yapmaktadır. Bir evin her yerinde kullanabilme imkanı olan, demonte ve kolay kurulum imkanı sunan ürünlerimiz, 23 Ülke Distribütörü sayesinde dünyanın 85 ülkesinde satılmaktadır. 30 Yıllık üretim, satış ve pazarlama tecrübemizi buluşturduğumuz Düzce Orman Ürünlerinin üretmiş olduğu ürünler kısa sürede dünyanın her köşesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmayı başarmıştır.  Genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımız sayesinde, demonte ahşap mobilya sektöründe yeni bir üretim mantığı geliştirerek, tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız her geçen gün ürün portföyüne yeni ürünler katmaktadır. 

 • EFEGİL KRİSTAL CAM SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  EFEGİL KRİSTAL CAM SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | F-40

  Efegil, cam üretimi ve tasarım uygulamaları alanında 1984 yılından buyana üretici ve ihracatçı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yaldız, kesme, gravür, kumlama, boyama, çeşitli fırça uygulamaları ve camın farklı materyaller ile kombinasyonları bazı üretim uygulamalarımız arasında yer almaktadır. Detaylı bilgi için websitemizi inceleyebilirsiniz.

 • EFOR (ERES MADENİ EŞYA ÜRETİM PAZ. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

  EFOR (ERES MADENİ EŞYA ÜRETİM PAZ. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-50

  Yılların verdiği tecrübe ile Efor Metal, ev ve kamu kullanımına yönelik paslanmaz çelik aksesuar üretiminde Türkiye'nin önde gelen firmalarından biridir. Ürün yelpazemiz birçok sıhhi ürün, banyo aksesuarları, ev ve mutfak grupları, züccaciye ürünlerini kapsamaktadır. Çöp kutusu, geri dönüşüm kutusu, küllük, dış mekan kutuları, tuvalet fırçaları, sabunluklar, havlu dispenserleri, rulo tutucu, ekmek kutusu engelli serisi vb. Konusunda uzmanız

 • EGE EV ÜRÜNLERİ A.Ş.

  EGE EV ÜRÜNLERİ A.Ş.

  12 HALL | K-36

  EGE EV ÜRÜNLERİ A.Ș., 1996 yılında bașladığı ütü masası, çamașır kurutmalık ve merdiven üretimini, yıllar içinde yaptıgı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde günümüzde 90.500m2 üretim ve depolama alanıyla sürdürmektedir. Mevcut portföyüne, salıncak, kamp sandalyesi ve pazar arabasını da ekleyerek hacmini büyütmeye devam etmektedir. Gerçekleștirdiği yatırımlar ve kalite odaklı üretim anlayıșının bir sonucu olarak ulusalda kazandığımız bașarıyı, rekabetin çok yoğun olduğu uluslararası pazarda da göstermekteyiz. 25 yılı așkın tecrübesinin getirisi ile bugüne kadar 104 ülkeye ihracat yapan firmamız, bu bașarısını büyüterek geliștirmeyi hedeflemektedir. Firmamız, kalite standartarını TUV ; ISO 9001:2015; ICS ve BSCI belgeleriyle tescil etmiştir.

 • EGEMEN HEDİYELİK EŞYA OYUNCAK ZÜCCACİYE ELEKTRONİK GIDA TEKS. İNŞAAT AMBALAJ MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. A.Ş.

  EGEMEN HEDİYELİK EŞYA OYUNCAK ZÜCCACİYE ELEKTRONİK GIDA TEKS. İNŞAAT AMBALAJ MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | M-20

  Egemen Grup bugün özellikle “Magic Saver Bags” adında ürettiği vakumlu poşetler sayesinde dünyadaki lider firmalardan biri durumudadır. Şirket, KIOS ve EGEMEN markaları ile farklı alanlarda hem yerel hem de uluslararası platformlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Seçkin satış ve pazarlama departmanı sayesinde dünya çapında firmaların yanında olmak için yatırımlarına devam eden şirket, Chicago’da kurduğu depo sayesinde artık Amerika pazarında da kendinden söz ettirmektedir.

 • Placeholder

  EKİNLER PLASTİK VE KALIP SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | L-34

  2004 yılında kurulmuş olan firmamız plastik, enjeksiyon ve ürün tasarım olarak kurulmuştur.Enjeksiyon üretimi olarak plastik mutfak banyo ve temizlik ürünleri üretmektedir. Kendi ürünlerinin tasarımını yaparak çözümler üretir.

 • ELMAS KOMPOZİT MAKİNA KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ELMAS KOMPOZİT MAKİNA KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | M-37

  Odilya Plastik banyo ve mutfak ev gereçleri imalatı yapmaktayız. Aynı başka orta doğu ülkeleri olmak üzere dünyanın bir çok yerine iharacat yapmaktayız.

 • Placeholder

  ELMOP (5G GROUP PLASTİK METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  12 HALL | K-46

  2004 yılında Kayseri organize sanayi bölgesinde kurulmuş temizlik ürünleri üreticisi ve tedarikçisiyiz. Profesyonellik ve inovasyonun önemli olduğuna inanan Elmop, zengin makine parkı ve profesyonel kadrosu ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilecek alt yapıya sahiptir. Elmop, 2007 yılında Eviday markası ile mutfak-banyo aksesuarı ve ev malzemeleri üretimine başlamıştır. 2019 yılında 5000 m2 alandan oluşan üretim alanı 55 profesyonel kadrosu ile sürekli teknolojik yatırımlar yaparak üretimine devam etmektedir. Fabrikamız günümüzde birçok Ortadoğu ve Avrupa ülkesine ihracat yapmaktadır.