Neden Ziyaret Etmelisiniz - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren en yenilikçi markalar, kaliteli ve maliyet avantajlı ürünleriyle 15. Uluslararası HOST Istanbul Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda yerini alıyor.

ZİYARETÇİ OLUN

Ideal Homex Fuarı 25-28 Mart 2021 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde kapılarını 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı, HOST Istanbul olarak açıyor! HOST Istanbul, cam, porselen ve seramikten elektrikli ev aletlerine, metal mutfak eşyalarından plastik ev gereçleri/bahçe aksesuarlarına, dekoratif ürünlerden mutfak eşyalarına kadar yaşam alanlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan yüzlerce yeni tasarımı bir arada sunuyor.

ARADIĞINIZ ÜRÜNLERİ BULMANIZI NASIL SAĞLIYORUZ?

Yerli üretim
Esneklik, fiyat avantajı ve lojistik avantajlarının yanı sıra yerli ev ve mutfak eşyaları üreticileri yenilikçi ve kaliteli ürünler sunma konusunda her zaman başarılı olmuştur.

Küresel standartlarda ürünler tedarik edin
İngiltere, Avrupa Birliği üyesi ülkeler ve Amerika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına ihracat yapan tecrübeli üreticilerle bir araya gelerek, perakende işinizde sizlere avantaj sağlayacak ürünler tedarik edebilirsiniz.

Aradığınız tüm ürünler HOST İstanbul’da
HOST İstanbul, büyük üretim merkezlerine yakın avantajlı konumu ile 4 gün boyunca sektörüne buluşma noktası olacak.

HOST İstanbul

HOST İstanbul’da müşterilerinizi cezbedecek küresel standartlara uygun, kaliteli ürünler satın alma şansını kaçırmayın!

ZİYARETÇİ OLUN