Katılımcılarımızın Görüşleri - HOST İstanbul
10-13 MART 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

KATILIMCILARIMIZIN GÖRÜŞLERİ

Sektörün HOST İstanbul hakkında neler söylediğini duymak ve katılımcılarımızın görüşlerini dinlemek için katılımcı firma röportajlarına göz atın

BAMBUM

"Bambum olarak 2012 yılından bu yana fuara katılım gösteriyoruz. Bu fuar özellikle Avrupa ve Arap Ülkeleri’nden çok sayıda ziyaretçi olduğunu gözlemledik. Overseas Buyer Programı’ndan da oldukça memnun kaldığımızı söyleyebilirim.  Fuara Bambum olarak katılım göstermeye devam edeceğiz."

Bambum – Faruk YAR

AR YILDIZ

"Fuara Ar Yıldız olarak 10. kez katılım gösteriyoruz. Yurt dışından gelen satın almacılarla önemli toplantılar gerçekleştirdik, özellikle Avrupa ve Orta Doğu’dan gelen ziyaretçi sayısı çok fazlaydı."

Ar Yıldız - Batuhan Kaya

DÜNYA PLASTİK

“Fuarın beklentilerimizin üzerinde geçtiğini söyleyebilirim. Arjantin ve Danimarka’dan yeni satın almacılarla tanıştık. Bu bölgelerle daha önce çalışmadığımız için bizim açımızdan çok verimli bir fuar oldu. Bu yıl Ideal Homex’in önemini daha iyi anladık. Gelecek yıl HOST İstanbul Fuarı’na kesinlikle katılmayı düşünüyoruz.”

Dünya Plastik - Levent Şenol

KUMTEL

“Kumtel olarak fuara kurulduğu günden bu yana katılım gösteriyoruz. Fuarlar genel olarak bizim açımızdan güzel geçiyor. Bu yıl ki fuarda ihracat ağırlıklı ziyaretçilerin daha yoğunlukta olduğunu görüyoruz.”

Kumtel - Münir Öztaş

NEVA

“Fuara bu yıl 9. kez katılım gösteriyoruz. Fuar, bizim açımızdan başarılı geçiyor. Fuarda ilk kez lansmanını yaptığımız serimizden çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Gerek sektöre gerekse yeni tanıştığımız bayilerimize hem yeni  ürünlerimizi  tanıtıyoruz  hem de firmamız hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz. Bu yıl olduğu gibi seneye de verimli bir fuar geçireceğimizi düşünüyorum.”

Neva - Nazlı Özgül


Ev ve mutfak gereçleri sektörü liderleri arasında yer almak ve HOST İstanbul'un sunduğu sayısız fırsatlardan yararlanmak için bizimle hemen iletişime geçin!

KATILIMCI OLUN