2023 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
9-12 MART 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • BUSE EV GEREÇLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  BUSE EV GEREÇLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-17

  Buse ithalat genç ve dinamik yönetici kadrosuyla İstanbul merkezli bir şirkettir. İthal ürünleri Türkiye pazarında müşterileriyle buluşturmak şirketin öncelikli ticari faaliyetidir. Teknolojiyi takip etmenin getirdiği karlılığın bilincinde olan firmamız; son teknoloji ile üretilen ürünlerin ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerine uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Şirketimizin vizyonu kaliteli, kullanıcı dostu ve son teknoloji çalışmalarının sonucu olan inovatif ürünleri müşterilerimize sunmaktır. Ürün yelpazesini her geçen gün yeniliklerle donatan firmamız yüksek teknolojik yöntemlerle dünya standartlarını yakalamak için çalışmaktadır.

 • BY ART DİZAYN VE DEKORASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  BY ART DİZAYN VE DEKORASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | D-24

  BYART LTD. Şirketi, Türkiye’de yerleşik fabrikası ile cam ev eşyalarına dekor tasarlayan ve üreten bir firmadır. Mevcut Dekor Prosesleri: Gravür Pantograf Gravür Altın ve Platin yaldız Renklendirme (Lüster ve Opak renkler) Tüm dekor üretim işlemlerimiz bilgisayar kontrollü makinalar tarafından yapılmaktadır. Ürettiğimiz tüm dekorlar elde veya bulaşık makinasında yıkamaya dayanıklıdır. Dekorlama işleminde kullandığımız hammaddeler Akredite bir laboratuar tarafından incelenip, test edilmiştir. Test sonucu verilen sertifika da, hammaddelerimizde sağlığa zararlı herhangi bir ağır metal (Kurşun, Kadmiyum, vb.) bulunmadığı belgelenmiştir.

 • BY AVCI MUTFAK EŞYALARI ÜRETİMİ SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

  BY AVCI MUTFAK EŞYALARI ÜRETİMİ SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

  11 HALL | A-52

  Avcı, 1987 yılında Bekir Avcı tarafından "Avcı Mutfak Eşyaları" adıyla İstanbul Süleymaniye'de kuruldu. İlk üretimine servis kepçesi, kevgir gibi ürünlerle başladı... Bugün bir atölyede başlayan hayal, gerçek oldu... Tümüyle yerli sermaye ile kurulan Avcı markası, yüz binlerce kişi tarafından tercih edilen, ürün yelpazesini her geçen gün genişleten ve en önemlisi de güvenilen bir marka haline geldi. 2000 yılı sonrasında atılan adımlarla, müşterilerine daha geniş seçenekler sunmaya devam eden şirket, birbirinden şık çatal, bıçak ve kaşık tasarımlarıyla mutfakları ve sofraları güzelleştirmeyi sürdürüyor. Avcı Mutfak Eşyaları, bugün Mehmet Avcı ve Mehmet Cesur yönetiminde büyümesine ve yeniliklerine devam ediyor.

 • Placeholder
 • Placeholder
 • CERATALE (AS SÖĞÜT SERAMİK SAN. LTD. ŞTİ.)

  CERATALE (AS SÖĞÜT SERAMİK SAN. LTD. ŞTİ.)

  11 HALL | F-42

  As Söğüt Seramik olarak 2002 yılından beri seramik üretimi yapmaktayız. Aylık 200.000 adet kapasitemiz ile müşterilerimize hem dekorlu hem de renkli ürün olarak; seramik tabak, kase gibi mutfak eşyalarının üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz sünger baskı yöntemi ile dekore edilmektedir. Ürünlerimiz el yapımı olup, el kesimi süngerler boyaya batırılarak, desen uygulaması tek tek yapılır. Kendi bünyemizdeki tasarım ekibimiz ile yenilikçi bir anlayışla her yıl yeni desen ve yeni ürün çalışmaları yapmaktayız. Ürünlerimizin kalitesi ve müşteri memnuniyeti; önemli önceliklerimizdendir. Bu nedenle üretim bandından çıkan her ürün paketlenmeden önce itina ile kalite kontrolden geçmektedir.

 • CEREN KARDEŞLER PAZARLAMA DAĞITIM SAN. VE TİC. A.Ş.
 • CNS EV GEREÇLERİ PLASTİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  CNS EV GEREÇLERİ PLASTİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | H-52

  Sektördeki 40 yıllık tecrübesini, müşterilerinin ihtiyaçlarına en kaliteli şekilde cevap vermeye borçlu olan CNS Plastik; yıllar içerisinde zincir marketler, yurt içi ve yurt dışında hizmet veren çeşitli firmalar adına üretim yaparak kalitesini ispatlamış ve sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Yılların getirmiş olduğu tecrübemizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına “Melody Houseware” markası altında değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Gündelik hayatta ihtiyaç duyulan plastik aksesuarları, modern bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor ve “kaliteyi gelenek, mutlu müşterilerimizi ise gelecek sayarak hikayemizi yazmaya devam ediyoruz”.

 • Placeholder
 • ÇAKMAK EV GEREÇLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÇAKMAK EV GEREÇLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-13

  Çakmak Metal Ev Gereçleri üreticisi olarak 17 yılı aşkın yüksek kaliteli ve ergonomil metal ve plastik merdiven ve metal tabureli merdivenler, metal yersil & saplar olarak modern ve yüksek teknolojili üretim yapmaktayız. Kurulduğu günden bugüne firmamızın en büyük ilkesi üstün tasarımlı özgün ürünler üretmek ve müşteri memnuniyetini en doğru şekilde karşılamaktır. Günümüzde 20.000 m2 açık 13.000 m2 kapalı alanda üretime devam eden Çakmak Ev Gereçleri kurmuş olduğu AR-GE birimi ve kalıp hanesi sayesinde ürettiği ve üreteceği tüm ürünlerin tasarımlarını kendi imkan ve koşulları ile sağlamaktadır.

 • ÇANKAYA STORE PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • ÇERİSAN TEKSTİL TURİZM PLASTİK ZÜCCACİYE OYUNCAK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ÇERİSAN TEKSTİL TURİZM PLASTİK ZÜCCACİYE OYUNCAK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | M-30

  30 yıllık toptan ve perakende satış tecrübemizi 2006 yılında kurduğumuz Çerisan Plastik Ltd. Şti. ile kurumsallaştırdık. Firmamız plastik ev gereçleri üzerine hizmet veren, kendini sürekli yenileyen, değişime açık bir yapıya sahiptir