15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • CAVİT İNOX YATAĞAN PASLANMAZ DÖVME BIÇAKLARI

  CAVİT İNOX YATAĞAN PASLANMAZ DÖVME BIÇAKLARI

  11 HALL | D-14

  Cavit Inox 1980 yılında Cavit Aktürk tarafından halkımızın ekonomik ve kaliteli mutfak gereçlerine ulaşmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kalite ve ulaşılabilir mutfak ürünlerine ulaşmanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz.Bu bağlamda ürünlerimizin tüm dünyaya ulaşmasını hedefleyerek var gücümüzle çalışıyoruz. Bu yolda sizlerle birlikte yürümek istiyor ve sizleri yükseltip sonra birleşmekten ziyade birleşip yükselmeye davet ediyoruz.

 • CERATALE (AS SÖĞÜT SERAMİK SAN. LTD. ŞTİ.)

  CERATALE (AS SÖĞÜT SERAMİK SAN. LTD. ŞTİ.)

  11 HALL | F-42

  As Söğüt Seramik olarak 2002 yılından beri seramik üretimi yapmaktayız. Aylık 200.000 adet kapasitemiz ile müşterilerimize hem dekorlu hem de renkli ürün olarak; seramik tabak, kase gibi mutfak eşyalarının üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz sünger baskı yöntemi ile dekore edilmektedir. Ürünlerimiz el yapımı olup, el kesimi süngerler boyaya batırılarak, desen uygulaması tek tek yapılır. Kendi bünyemizdeki tasarım ekibimiz ile yenilikçi bir anlayışla her yıl yeni desen ve yeni ürün çalışmaları yapmaktayız. Ürünlerimizin kalitesi ve müşteri memnuniyeti; önemli önceliklerimizdendir. Bu nedenle üretim bandından çıkan her ürün paketlenmeden önce itina ile kalite kontrolden geçmektedir.

 • Placeholder

  CEREN KARDEŞLER PAZARLAMA DAĞITIM SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | J-45

  CEREN GRUP 1992 yılında plastik ürün üretimi ile sektöre giriş yapmıştır.1998 yılında, daha geniş kitlelere ulaşmak adına Satış ve Pazarlama ağını kurarak, Ege Bölgesinin tamamına hizmet vermeye başlamıştır.2003 yılında Perakende Sektörüne girmeye karar veren CEREN GRUP, 1.000 m² üzerinde, 20 adet mağazasıyla bölgesindeki müşterilerin isteklerine cevap vermeyi hedeflemiştir. 2006 yılında, CEREM ELEKTRONİK şirketini kurulmuş ve Ceren Gruba katılmıştır. Beraberinde YURTİÇİ ve YURTDIŞI Pazarda tüketicilere daha kaliteli ürün ve hizmet sağlamak amacıyla LEVA HOUSE,EVMONİ,BEATRİX ve SİSUS TRAVEL markaları oluşturulmuştur.

 • CNS EV GEREÇLERİ PLASTİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  CNS EV GEREÇLERİ PLASTİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | H-52

  Sektördeki 40 yıllık tecrübesini, müşterilerinin ihtiyaçlarına en kaliteli şekilde cevap vermeye borçlu olan CNS Plastik; yıllar içerisinde zincir marketler, yurt içi ve yurt dışında hizmet veren çeşitli firmalar adına üretim yaparak kalitesini ispatlamış ve sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Yılların getirmiş olduğu tecrübemizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına “Melody Houseware” markası altında değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Gündelik hayatta ihtiyaç duyulan plastik aksesuarları, modern bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor ve “kaliteyi gelenek, mutlu müşterilerimizi ise gelecek sayarak hikayemizi yazmaya devam ediyoruz”.

 • Placeholder
 • ÇAKMAK EV GEREÇLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÇAKMAK EV GEREÇLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-13

  Çakmak Metal Ev Gereçleri üreticisi olarak 17 yılı aşkın yüksek kaliteli ve ergonomil metal ve plastik merdiven ve metal tabureli merdivenler, metal yersil & saplar olarak modern ve yüksek teknolojili üretim yapmaktayız. Kurulduğu günden bugüne firmamızın en büyük ilkesi üstün tasarımlı özgün ürünler üretmek ve müşteri memnuniyetini en doğru şekilde karşılamaktır. Günümüzde 20.000 m2 açık 13.000 m2 kapalı alanda üretime devam eden Çakmak Ev Gereçleri kurmuş olduğu AR-GE birimi ve kalıp hanesi sayesinde ürettiği ve üreteceği tüm ürünlerin tasarımlarını kendi imkan ve koşulları ile sağlamaktadır.

 • ÇANKAYA STORE PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ÇANKAYA STORE PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-36

  Plastik saklama kapları ve ev gereçleri üretim firmasıyız. İhracatta gerçekleştiriyoruz

 • ÇELİK AYNA CAM PLASTİK İMALAT DAHİLİ HARİCİ TİC. LTD. ŞTİ.

  ÇELİK AYNA CAM PLASTİK İMALAT DAHİLİ HARİCİ TİC. LTD. ŞTİ.

  10 HALL | A-22

  ÇELİKLER AYNA PLASTİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

 • ÇERİSAN TEKSTİL TURİZM PLASTİK ZÜCCACİYE OYUNCAK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ÇERİSAN TEKSTİL TURİZM PLASTİK ZÜCCACİYE OYUNCAK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | M-30

  30 yıllık toptan ve perakende satış tecrübemizi 2006 yılında kurduğumuz Çerisan Plastik Ltd. Şti. ile kurumsallaştırdık. Firmamız plastik ev gereçleri üzerine hizmet veren, kendini sürekli yenileyen, değişime açık bir yapıya sahiptir

 • ÇETİN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  ÇETİN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  12 HALL | G-24

  1988 yılında temizlik gereçleri üretim ve pazarlamasına başlayan firmamız yıllardır ürettiği kaliteli ürünlerle, piyasada ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Yoğun Pazar araştırmaları ve AR-GE çalışmaları sonucunda oluşan ürünleri için TASARIM TESCİL ve FAYDALI MODEL belgeleri alıp FLORA, FLOSOFT markalarını yurt içinde ve yurt dışında tescil ettirmiş ve bu markalarla üretimine devam etmektedir.Firmamız yurt dışında da uzun yıllardır Ambiente, Hong Kong, Canton gibi önemli sektörel fuarlara katılmaktadır. Fuar ve diğer tanıtım çalışmalarımızın sonucu olarak şu anda ürünlerimizi 45 ülkeye ihraç etmekteyiz. İhracat yaptığımız ülkelerden bazıları ABD, Çin, Japonya, Almanya, İngiltere, İtalya, Avusturya, Fransa, İsrail, Portekiz, Arjantin, Filipinler, Yunanistan, Ukrayna,

 • ÇETİNTAŞ BEYAZ EŞYA ISI İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÇETİNTAŞ BEYAZ EŞYA ISI İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11A HALL | A-24

  Firmamız beyaz eşya sektöründe pişirici grupta üretici ve ihracatçı firma olarak 2001 yılı itibari ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Fabrikamız Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde yer almaktadır. Ankastre Fırın, Ankastre Ocak, Davlumbaz, Tam Boy Fırın, Mini Elektrikli Fırın, Set Üstü Ocaklardan oluşan oldukça geniş bir ürün gamı bir çok ülkede müşterilerimize hitap etmekteyiz.Tüm ürünlerimiz modern tesislerde , kalite ve güvence sistemi anlayışı ile uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de hayatınızı kolaylaştıran ürünleri sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz.

 • ÇIRAĞAN MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÇIRAĞAN MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | B-56

  Çırağan 1958 yılında rahmetli babamız Duran Sucu tarafından temelleri atılan şirketimiz yanmaz yapışmaz mutfak eşyaları üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Başlangıçtan itibaren iç piyasaya odaklı olan firmamız 2017 yılında ihracata odaklanmamızla Ortadoğu pazarına da açıldı. Mısırda ve Suudi Arabistanda onaylı üretici olarak ihracatlarımıza devam etmekteyiz https://www.instagram.com/ciraganmutfakesyalari.tr/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100079036376233