2023 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • D'M HOME - YUSUF DEMİRTAŞ

  D'M HOME - YUSUF DEMİRTAŞ

  11 HALL | B-50

  2018 eylül ayında kurulan firmamız üç senedir sektörde büyüme sağlamaktadır. Ev aksesuarları ve mutfak sunumluk grubunda birçok ürün çeşidiyle hem yurtiçinde hem yurtdışında birçok noktada satış yapmaktadır.

 • DADA EV ALETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  DADA EV ALETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11A HALL | C-40

  Dada, 10 yılı aşkın tecrübesiyle yurtiçi ve yurtdışı pazarlara optimum fiyat & kalite performansıyla elektrikli ev aletleri sektöründe hizmet etmeye devam etmektedir.

 • DALGIÇ (MESSİ EV VE MUTFAK EŞY. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.)

  DALGIÇ (MESSİ EV VE MUTFAK EŞY. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.)

  11 HALL | B-20

  1937 yılından beri sektörde yurtiçinde ve yurtdışında bilinirliği olan markamızın misyonu günlük yaklaşık 10000 parça üretim kapasitemiz ile kurulduğumuz günden bugüne yenilik ve kalite hedefi ile yol almaktayız. Şirket kurucumuzun 35 yıllık sektör tecrübesi ile müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızın destekleri sayesinde dünya markası olma yolunda ilerlemekteyiz. Müşterilerimize hizmet ve kaliteli ürünler sunmak gururumuz, güvenlerini devam ettirmek vazifemizdir.

 • DAMGA MAKİNA VE MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  DAMGA MAKİNA VE MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11A HALL | A-22

  DAMGA MAKİNA VE MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ 1998 YILINDAN İTİBAREN ENDÜSTRİYEL MUTFAK, TEZGAH ÜSTÜ MUTFAK EKİPMANLARI VE ZÜCCACİYE SEKTÖRÜNDE ÜRETİM, TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ OLARAK FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. ÜRETİMİNi YAPTIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLER ENDÜSTRİYEL ( SANAYİ TİP) KULLANIMI İÇİNDİR.EV ÜRÜNÜ DEĞİLDİR. FİRMAMIZ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DESTEĞİ VE GÜVENİ SAYESİNDE HIZLA BÜYÜMÜŞTÜR. DAMGA MAKİNA ULUSAL VE ULUSLARARASI PRESTİJ FUARLARINA KATILIM SAĞLAMAKTADIR. ŞİRKETİMİZİN YURT İÇİ VE YURTDIŞI SATIŞLARI VE MARKA DEĞERİ SÜREKLİ OLARAK ARTMAKTADIR. DAMGA MAKİNA MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMALARINA ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİ , ÜRÜN KALİTESİNİ VE SATIŞ SONRASI HİZMET NOKTALARINI ARTTIRARAK DEVAM ETMEKTEDİR. MAKİNEMİZİN TAMAMI VE MAKİNAYI OLUŞTURAN TÜM YEDEK PARÇALAR İSTANBUL

 • DEDEMİN EMAYELERİ (MODAY HOME EV GEREÇLERİ ZÜCCACİYE GIDA SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.)

  DEDEMİN EMAYELERİ (MODAY HOME EV GEREÇLERİ ZÜCCACİYE GIDA SAN. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.)

  11 HALL | B-42

  Turkiye´nin ilk emaye ustası Halil INANín torunu Selva YAZICI tarafından kurulan DEDEMIN EMAYELERI 6 yıldır emaye üretiminde faaliyettedir. El boyama emaye ve geleneksel firinlanmis emaye üretim ve satisi yapmaktadır.

 • DEMİREZEN (KAYTELSAN METAL İNŞ. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  DEMİREZEN (KAYTELSAN METAL İNŞ. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  12 HALL | L-32

  DEMİREZEN GRUP, bünyesindeki KAYTELSAN ve ZENSAN markaları ile kurulduğu 2002 yılından bugüne dek aralıksız olarak sürdürdüğü faaliyetlerinde “güven ve özen” ilkelerine verdiği büyük önemle hizmet vermektedir. Hizmet verdiği sektörlerde Türkiye’de aranan firmaların arasında yer almayı başarmıştır. 10 adet CNC Tel Bükme ve 12 adet Robot Kaynak Makinaları ile Tam Otomatik Krom Kaplama Tesisi ve Tam Otomatik PE Kaplama Tesislerinden oluşmaktadır. DEMİREZEN GRUP, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 4.000 m2 kapalı alanda, KAYTELSAN markası yılda yaklaşık 5 milyon adet fırın ızgara ve yan raf, 5 milyon adet soba kafes üretimi yapabilmektedir. Mutfak ve banyo aksesuarları üretimini ise ZENSAN markası altında gerçekleştirmektedir.

 • DEMPA PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  DEMPA PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-40

  Dempa Plastik Ltd.Şti. olarak firmamız 2015 yılında kurulmuştur.İleri teknoloji makinalarımızla,ileri teknolojik ürün potansiyalimizle son derece düzenli bir üretim sistemiyle hizmet vermekdeyiz.

 • DİLEK TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  DİLEK TEKSTİL ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | C-20

  SENİ ANLATAN SOFRALAR NEVA, hayat felsefesini "SENİ ANLATAN SOFRALAR" üzerine kurmuş, vizyon sahibi, işine ve her şeyden önemlisi renklere tutkuyla bağlı genç bir ekiple, mutfak eşyaları sektörünün bilindik formatına farklılık getirmek amacıyla, Özgül Ailesi tarafından İstanbul'da kurulmuştur. %100 Türk Sermayeli markamız, benzeri olmayan konseptiyle geniş ve seçici bir kitlenin ilgisini ve beğenisini kazanmıştır. Markamızın, tüm Marka ve Patent hakları NEVA MAĞAZACILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 'ye aittir. Markamız; her sezon renkli mutfak ve sofra kombinlerini şehirli, trendlerden haberdar, modern takipçilerimizle buluşturmaktadır. Amacımız; NEVA MAĞAZACILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından geliştirilmiş kombinlerimizle, her sezon daha da seni anlatacak koleksiyonumuz

 • DİNÇ ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • DNZ ART COLLECTİON ZÜCCACİYE SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

  DNZ ART COLLECTİON ZÜCCACİYE SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | E-56

  12 Haziran 2013’te kurulan işletmemiz tüm Türkiye’ye ve dünyanın birçok noktasına -SOFRA SETLERİ - ÇAY SETLERİ - KAHVE SU TAKIMLARI - ŞEKERLİK - MEŞRUBAT GRUPLARI - DONDURMALIK - MARTİNİ TAKIMLARI - ŞAMPANYA TAKIMLARI - WİSKİ TAKIMLARI - KONSOL SETLERİ - SUNUMLUKLAR - ÖZEL LOGO VE KUMLAMA ÇALIŞMALARI ile kıymetli müşterilerine hizmet vermektedir.

 • DOĞRULAR DIŞ TİC. A.Ş.

  DOĞRULAR DIŞ TİC. A.Ş.

  12 HALL | G-21

  Yıllardır hiç şaşmadığımız “önce doğru olmak” felsefesi ile beraber müşterilerimize odaklı ticaret, devamlı iyileştirme çalışmaları ve kurumsal yönetim anlayışları ile sizlere çözümcül ürünler üreterek hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlere kendi üretimimizi, en uygun maliyetlerde ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu anlamda ürünleri kendimiz doğrudan üreterek aradaki aracıları kaldırıyor ve maliyetleri düşürüyoruz. İnsanların yaşam alanlarına dokunan bir marka olarak evinizde ihtiyacınız olan ve hayatınızı kolaylaştıracak pek çok eşyayı üretiyoruz.

 • DOĞUŞ BANYO AKSESUARLARI TEKS. GIDA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  DOĞUŞ BANYO AKSESUARLARI TEKS. GIDA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-10

  İstanbul Türkiye’de yerleşik olarak 1996 dan beri faaliyet gösteren Doğuş Banyo Aksesuarları, banyo aksesuar ürünleri konusunda imalat satış ve ihracat yapmaktadır. Markamız olan ”Doğuş” Banyo Aksesuarları sektöründe iyi bilinen bir markadır. Uzun yılların getirdiği tecrübemizin bize kazandırdığı ürün ve piyasa bilgisi ile iyi dizayn edilmiş, dayanıklı ve makul fiyatlı ürünlerimizle üç kıtada farklı ülkelere ihracat yapmaktayız. Misyonumuz siz değerli müşterilerimizi inovatif ve rekabetçi ürünlerle desteklemektir