15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • Placeholder

  BİR NUMARA ÇİÇEKCİLİK HED. VE ELK. EŞYA SAN. VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ

  12 HALL | I-48

  EVA DEKOR 2011 YILINDA FAALİYETE BAŞLAMIŞ OLUP, TÜRKİYE'DE ÜRETİM YAPMAKTADIR. GENELLİKLE EV DEKORUNDA KULLANILAN YAPAY SAKSILI, MASA ÜZERİ DEKORU, DOLAP VE RAF DEKORLARI İÇİN ÜRETİLEN YAPAY ÇİÇEKLER OLDUKÇA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİNE SAHİPTİR. EVA DEKOR, KALİTESİNDEN ÖDÜN VERMEDEN ÜRETİLEN YAPAY ÇİÇEK ÜRÜNLERİNİ 20'DEN FAZLA ÜLKEYE İHRACAT YAPMAKTADIR. KALİTELİ ÜRÜN ÜRETEN YENİLİKÇİ FİRMA SİZ DEĞERLİ İŞ ORTAKLARI İLE HİZMETE DEVAM ETMEKTEDİR. YENİ İŞ HEDEFLERİMİZE BİRLİKTE ULAŞMAK DİLEĞİYLE

 • BLUENİTY (AMR MENSUCAT DOKUMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  BLUENİTY (AMR MENSUCAT DOKUMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  10 HALL | A-46

  Firmamız 1995 yılında İstanbul'da kuruldu. Uzun yıllar süren dokuma deneyimi ve genç nesil enerjik kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

 • BOĞAZİÇİ MUTFAK EŞYALARI PAZARLAMA A.Ş.

  BOĞAZİÇİ MUTFAK EŞYALARI PAZARLAMA A.Ş.

  11A HALL | D-20

  Beliva Mutfak Eşyaları Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi 2001 yılında, ev gereçleri sektöründe İstanbul’da faaliyetlerine başlamış olmakla birlikte, bu süreç içerisinde yakalanan büyüme başarısı, 2007 yılında Akel markasının bünyeye katılmasıyla ivmesini artırmıştır. Uzun yıllar geleneksel yuvarlak fırın imalatı yapan Akel, 2007’den itibaren yeni bir vizyonla ürün gamını zenginleştirerek, sürekli olarak yatırımlarını devam ettirmiş; her yıl yeni ürünleri ve doğal olarak yeni modelleri kataloğuna kazandırmayı başarmıştır. Bugün pişirici ürünler grubunda kapasite ve pazar payı olarak küçük elektrikli ev aletleri sektörünün önde gelen firmaları arasına girmiş bulunmaktadır. Firmamız iç pazarın yanı sıra geniş bir ihracat pazarında da varlık göstermektedir. Genç ve dinamik

 • BOXUP İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  BOXUP İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  12 HALL | H-09

  Box Up İç ve Dış Tic. A.Ş. olarak, kökleri 2000 yılına dayanan iş deneyimimiz ve tecrübeli uzman kadromuz ile, 1500 metrekare kapalı alana kurulmuş üretim merkezimizde, 500 metrekare depolama imkanımız ile fikirlerimizi hayata geçirmekteyiz. Yenilenmiş enjeksiyon makinelerimiz, tamamen kendi tasarımımız olan kalıplarımız ile her geçen gün siz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün yelpazemizi genişletmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışında, ürünlerimizi satın alan, kullanan ve beğenisini kazandığımız tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürler... Büyümeye devam ediyoruz!

 • BR DİZAYN MOBİLYA İNŞ. VE ISIT. SOĞUT. SİS. A.Ş.

  BR DİZAYN MOBİLYA İNŞ. VE ISIT. SOĞUT. SİS. A.Ş.

  11-A | D-32

  Br Dizayn Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde 2005 yılında kurulmuş olup, ankastre ocak,fırın,davlumbaz üretimlerinin yanı sıra ankastre fırın, tamboy fırın gaz dağıtım sistemleri ve demonte üretimi yaparak faaliyetlerini günümüze kadar sürdürmektedir. 2019 yılında faaliyete geçen yeni üretim alanı ve son teknoloji üretim sahası ile ilk olarak OEM Ankastre Ocak üretimine başlamış olup, her geçen gün kaliteyi ön planda tutarak fırın ve davlumbaz üretimleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

 • Placeholder
 • BRİONİ (KURAL METAL ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş)

  BRİONİ (KURAL METAL ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş)

  11 HALL | D-34

  1950'den beri sektörde faaliyet gösteren firmamız 70 yılı aşkın tecrübe ile yanmaz yapışmaz mutfak pişirme gereçleri grubunda en dayanıklı, en kaliteli, en şık ürünleri sizlere sunmayı hedef edinmiştir. Ürün ham madde boyutundan mutfaklarınıza gelene kadar tüm süreç kendi bünyemiz altında gerçekleştirmektedir.

 • BURSEV PLASTİK VE DIŞ TİC. A.Ş.

  BURSEV PLASTİK VE DIŞ TİC. A.Ş.

  12 HALL | I-21

  Bursev Plastik, 40 yıldır İstanbul merkezli lider bir plastik ev ve mutfak gereçleri üreticisi ve tedarikçisidir. Bursev Plastik, modern, sade ve özgün tasarımları ile farklı konseptler sunmuştur. 2012 yılında Bursev Plastik “ “ markasını bünyesine katmıştır. Firmamız üretim faaliyetlerini kendi bünyemizde yetişmiş personelimiz ve en son teknoloji ile gerçekleştirmektedir. Ürünlerimizi 10 kategoride çeşitlendirdik ve stoklarımızda bulunan tüm ürünlerimizi istikrarlı bir şekilde geliştirdik. Gönderileri zamanında yüklemek, gönderim sürecimizi kolaylaştırıyor.

 • BUSE EV GEREÇLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  BUSE EV GEREÇLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-17

  Buse ithalat genç ve dinamik yönetici kadrosuyla İstanbul merkezli bir şirkettir. İthal ürünleri Türkiye pazarında müşterileriyle buluşturmak şirketin öncelikli ticari faaliyetidir. Teknolojiyi takip etmenin getirdiği karlılığın bilincinde olan firmamız; son teknoloji ile üretilen ürünlerin ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerine uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Şirketimizin vizyonu kaliteli, kullanıcı dostu ve son teknoloji çalışmalarının sonucu olan inovatif ürünleri müşterilerimize sunmaktır. Ürün yelpazesini her geçen gün yeniliklerle donatan firmamız yüksek teknolojik yöntemlerle dünya standartlarını yakalamak için çalışmaktadır.

 • BY ART DİZAYN VE DEKORASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  BY ART DİZAYN VE DEKORASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | D-24

  BYART LTD. Şirketi, Türkiye’de yerleşik fabrikası ile cam ev eşyalarına dekor tasarlayan ve üreten bir firmadır. Mevcut Dekor Prosesleri: Gravür Pantograf Gravür Altın ve Platin yaldız Renklendirme (Lüster ve Opak renkler) Tüm dekor üretim işlemlerimiz bilgisayar kontrollü makinalar tarafından yapılmaktadır. Ürettiğimiz tüm dekorlar elde veya bulaşık makinasında yıkamaya dayanıklıdır. Dekorlama işleminde kullandığımız hammaddeler Akredite bir laboratuar tarafından incelenip, test edilmiştir. Test sonucu verilen sertifika da, hammaddelerimizde sağlığa zararlı herhangi bir ağır metal (Kurşun, Kadmiyum, vb.) bulunmadığı belgelenmiştir.

 • BY AVCI MUTFAK EŞYALARI ÜRETİMİ SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

  BY AVCI MUTFAK EŞYALARI ÜRETİMİ SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

  11 HALL | A-52

  Avcı, 1987 yılında Bekir Avcı tarafından "Avcı Mutfak Eşyaları" adıyla İstanbul Süleymaniye'de kuruldu. İlk üretimine servis kepçesi, kevgir gibi ürünlerle başladı... Bugün bir atölyede başlayan hayal, gerçek oldu... Tümüyle yerli sermaye ile kurulan Avcı markası, yüz binlerce kişi tarafından tercih edilen, ürün yelpazesini her geçen gün genişleten ve en önemlisi de güvenilen bir marka haline geldi. 2000 yılı sonrasında atılan adımlarla, müşterilerine daha geniş seçenekler sunmaya devam eden şirket, birbirinden şık çatal, bıçak ve kaşık tasarımlarıyla mutfakları ve sofraları güzelleştirmeyi sürdürüyor. Avcı Mutfak Eşyaları, bugün Mehmet Avcı ve Mehmet Cesur yönetiminde büyümesine ve yeniliklerine devam ediyor.

 • BY TREND CRAFT (KAYRAHAN GÜDÜK)

  BY TREND CRAFT (KAYRAHAN GÜDÜK)

  10 HALL | B-54

  Ev, bahçe ve ofis biblolarında polyester ve fiber üretim anlamında Türkiye'de lider konumda imalat yapmaktayız.