2023 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
9-12 MART 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • ARSLANKAYA PLASTİK TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ARSLANKAYA PLASTİK TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-30

  Arslankaya Plastik, 60 yıl önce İstanbul’da kurulmuş olup plastik ev ve mutfak gereçleri ekipmanları alanında lider Türk üreticilerinden biridir. Arslankaya Plastik başta Kuzey Afrika olma üzere Güney Afrika,Avrupa,Orta Doğu ve Amerika’ya ihracat yapmaktadır. Eviniz için; yeni fikirler..

 • Placeholder
 • Placeholder

  ARZU ÇELİK METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | D-14

  ARZU METAL SANAYİ VE TİC. 1991 yılında Kahramanmaraş ilinde kurulan ve paslanmaz çelik mutfak eşyaları alanında faaliyete başlayan firmamız, 13000 m2 alan içerisinde üretimine hızla devam etmektedir. Çağdaş ve yenilikçi tasarımıyla sektörün önde gelen firmalarından biri olan ARZU METAL SAN. ve TİC. 2002 yılında şirketleşerek ARZU ÇELİK METAL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ olmuş ve büyüme yönünde bir atılım gerçekleştirmiştir. Kalifiye ve tecrübeli personeli ile her geçen gün üretimini artırmakta, Türkiye’de ve dış pazarlarda birçok firmaya fason üretim yapmakta ve kendi markalarımızla da üretimimiz olmaktadır.

 • ASLAN MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ASLAN MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | C-36

  Dünden Bugüne Aslan Mutfak... 1980 Yılında küçük bir atölyede üç ürün gurubuyla üretim faaliyetlerine başlayan Aslan Mutfak Eşyaları San. ve Tic. Ltd. Şti. yıllık büyüme planlarına sadık kalarak hedeflerine ulaşmış ve büyümesini istikrarlı bir biçimde sürdürerek Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında haklı yerini almıştır.

 • ASUDE PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  ASUDE PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | K-24

  ASUDE PLASTİK 2002 yılında kurulmuş olup, bu güne kadar yapmış olduğu ciddi çalışmalar sayesinde sektörün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir,üretim ve arge konusunda yapmış olduğu yenilikler ASUDE PLASTİK'in markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sağlamıştır.Üretim konusunda yaptığı çalışmalar yanında ürünlerini dünya pazarlarında da tanıtmaya ve pazarlama faaliyetlerine ağırlık vermiştir,bir çok ülkeye ihracaata başlamış ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmıştır. Ciddiyet, sistemli çalışma , süratli ve kaliteli üretim politikasıyla müşteri memnuniyetini her zaman şirket felsefesi olarak benimseyen ASUDE PLASTİK, uygun fiyatlarıyla da hem yurtiçinde hem yurtdışında aranılan markalardan biri haline gelmiştir.

 • AŞANLAR SERAMİK MADENCİLİK TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.

  AŞANLAR SERAMİK MADENCİLİK TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.

  11 HALL | E-09

  ASSE’e dair; 1995 yılında temelleri atılan AŞANLAR SERAMİK, Türkiye’de seramik ve çini hammadde üretimiyle sektörde inovatif ve teknoloji odaklı bir rol üstleniyor. Sektördeki tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımı ile 2022 yılı 2. çeyreği itibariyle tam mamül üretiminde ASSE CERAMIC markamızı heyecan ile beğenilerinize sunuyoruz. Yenilikçi, özgün ve şık tasarımlarıyla masalarınıza renk katacak olan ASSE CERAMIC , Kütahya’da 1.Organize sanayii bölgesinde üretimini gerçekleştirmektedir. ASSE CERAMIC, en güzel anların ve renkli masaların destekçisi olarak bugün, İstanbul’da satış ve pazarlama ofisi ve toplam 5000 bin metrekarelik alan üzerine kurulu üretim tesisinde 200 kişiye istihdam sağlıyor.

 • ATL COMMERCE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder

  AVRORA HEDİYELİK EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  10 HALL | A-50

  Firmamız hediyelik eşya sektörünün öncü firmalarından biridir. Sektöre yön veren 25 yıllık tecrübemizle iş ortaklarımıza her zaman en iyi şekilde hizmet etmeye çalışmaktayız. Ürun gruplarımız polyester fotoğraf çerçeveleri, polyester figürler, polyester duvar saatleri, çerçeveli tablolar, polyester banyo setleri, polyester hediyelik eşyalar, polyester dua modelleri.

 • AVŞAR EMAYE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
 • Placeholder

  AY SİLİKON VE PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-10

  Plastik Saklama Kapları, Organizerler ve Silikon Mutfak gereçleri üreten firmayız. Önceliğimiz kaliteli ürünler yapmaktır. Kaliteli ürünlerle ürün yelpazemizi sürekli geliştirerek ve teknolojiyi kullanarak ilerlemekteyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

 • AYDIN MADENİ EŞYA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.
 • Placeholder

  AYPAŞ ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-09

  AYPAŞ ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1985 yılından günümüze kadar ‘GALAXY’ markalı duvar saati ve ‘AYPAŞ’ markalı duvar saati makinesi üretmektedir. Ürünlerimizin üretimini 18.000 m² kapalı alana sahip fabrikamızda tasarım aşamasından başlayarak kalıp, montaj ve sevkiyatına kadar kendi bünyemizde yapmaktayız.Kendi tasarımımız olan bir çok modellerde 5 farklı renk seçeneği ile duvar saati modellerimizi kendi markamız altında vüretmekteyiz. Ayrıca promosyon ve reklam amaçlı olarak da satışlarımızı İstoç şubemiz de yapmakta ve 30 ülkeye ihraç etmekteyiz.Yüzde yüz yerli üretim olan sessiz olarak çalışan akar saniyeli Sweep AYPAŞ duvar saati makinesini Türkiye de ilk olarak üretmenin gururunu yaşamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi