2023 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • ASLAN MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ASLAN MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | C-36

  Dünden Bugüne Aslan Mutfak... 1980 Yılında küçük bir atölyede üç ürün gurubuyla üretim faaliyetlerine başlayan Aslan Mutfak Eşyaları San. ve Tic. Ltd. Şti. yıllık büyüme planlarına sadık kalarak hedeflerine ulaşmış ve büyümesini istikrarlı bir biçimde sürdürerek Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında haklı yerini almıştır.

 • ASUDE PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  ASUDE PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | K-24

  ASUDE PLASTİK 2002 yılında kurulmuş olup, bu güne kadar yapmış olduğu ciddi çalışmalar sayesinde sektörün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir,üretim ve arge konusunda yapmış olduğu yenilikler ASUDE PLASTİK'in markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sağlamıştır.Üretim konusunda yaptığı çalışmalar yanında ürünlerini dünya pazarlarında da tanıtmaya ve pazarlama faaliyetlerine ağırlık vermiştir,bir çok ülkeye ihracaata başlamış ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmıştır. Ciddiyet, sistemli çalışma , süratli ve kaliteli üretim politikasıyla müşteri memnuniyetini her zaman şirket felsefesi olarak benimseyen ASUDE PLASTİK, uygun fiyatlarıyla da hem yurtiçinde hem yurtdışında aranılan markalardan biri haline gelmiştir.

 • AŞANLAR SERAMİK MADENCİLİK TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.

  AŞANLAR SERAMİK MADENCİLİK TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.

  11 HALL | E-09

  ASSE’e dair; 1995 yılında temelleri atılan AŞANLAR SERAMİK, Türkiye’de seramik ve çini hammadde üretimiyle sektörde inovatif ve teknoloji odaklı bir rol üstleniyor. Sektördeki tecrübesi ve yenilikçi yaklaşımı ile 2022 yılı 2. çeyreği itibariyle tam mamül üretiminde ASSE CERAMIC markamızı heyecan ile beğenilerinize sunuyoruz. Yenilikçi, özgün ve şık tasarımlarıyla masalarınıza renk katacak olan ASSE CERAMIC , Kütahya’da 1.Organize sanayii bölgesinde üretimini gerçekleştirmektedir. ASSE CERAMIC, en güzel anların ve renkli masaların destekçisi olarak bugün, İstanbul’da satış ve pazarlama ofisi ve toplam 5000 bin metrekarelik alan üzerine kurulu üretim tesisinde 200 kişiye istihdam sağlıyor.

 • ATL COMMERCE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder

  AVRORA HEDİYELİK EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  10 HALL | A-50

  Firmamız hediyelik eşya sektörünün öncü firmalarından biridir. Sektöre yön veren 25 yıllık tecrübemizle iş ortaklarımıza her zaman en iyi şekilde hizmet etmeye çalışmaktayız. Ürun gruplarımız polyester fotoğraf çerçeveleri, polyester figürler, polyester duvar saatleri, çerçeveli tablolar, polyester hediyelik eşyalar, polyester dua modelleri,metal çarklı saatler,seramik objeler,kanvas tablolar,polyester satranç takımları,camlı tepsiler ve sunumluklar

 • AVŞAR EMAYE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  AVŞAR EMAYE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  11 HALL | D-12

  45 yıllık emaye üretim geçmişine sahip olan ihracatçı üretici bir firmadır...

 • AY SİLİKON VE PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  AY SİLİKON VE PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-10

  Plastik Saklama Kapları, Organizerler ve Silikon Mutfak gereçleri üreten firmayız. Önceliğimiz kaliteli ürünler yapmaktır. Kaliteli ürünlerle ürün yelpazemizi sürekli geliştirerek ve teknolojiyi kullanarak ilerlemekteyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

 • AYDIN MADENİ EŞYA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

  AYDIN MADENİ EŞYA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

  11A | D-22

  1985'ten beri Kayseri'de faaliyet göstermekte olup mini fırınlar, elekktrikli quartz sobalar ve gazlı ocaklara kadar geniş bir üretim ağına sahip lider bir firmadır. "ŞAMDAN" markası altında 15.000 m² alanda modern teknoloji ile üretim yapmaktadır. Ürünlerimiz estetik, ergonomik ve güvenli dizaynı ile farklılık göstermekte, bunun yanı sıra birinci sınıf girdi kullanımı, yüksek kalitede mühendislik, tecrübeli personeli ve üretimin her safhasında kalite kontrolü ile öne çıkmaktadır. İç piyasadaki önemli yerimiz yanında Avrupa, Afrika, Asya ve Uzakdoğu ülkelerine yaptığımız ihracatlarla da dış pazarda saygın bir yere sahibiz.

 • Placeholder

  AYPAŞ ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-09

  AYPAŞ ELEKTRONİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 1985 yılından günümüze kadar ‘GALAXY’ markalı duvar saati ve ‘AYPAŞ’ markalı duvar saati makinesi üretmektedir. Ürünlerimizin üretimini 18.000 m² kapalı alana sahip fabrikamızda tasarım aşamasından başlayarak kalıp, montaj ve sevkiyatına kadar kendi bünyemizde yapmaktayız.Kendi tasarımımız olan bir çok modellerde 5 farklı renk seçeneği ile duvar saati modellerimizi kendi markamız altında vüretmekteyiz. Ayrıca promosyon ve reklam amaçlı olarak da satışlarımızı İstoç şubemiz de yapmakta ve 30 ülkeye ihraç etmekteyiz.Yüzde yüz yerli üretim olan sessiz olarak çalışan akar saniyeli Sweep AYPAŞ duvar saati makinesini Türkiye de ilk olarak üretmenin gururunu yaşamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi

 • AYTEK HEDİYELİK EŞYA VE ZÜCCACİYE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  AYTEK HEDİYELİK EŞYA VE ZÜCCACİYE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | F-20

  AYTEK HEDİYELİK adıyla sektörün öncü firmalarından biri olarak varlığını sürdürmektedir. Modern ile klasiği harmanlayarak, metali sanatla buluşturan firmamız; kalite ve müşteri memnuniyetine önem vermeyi ilke edinmiştir. Geçmişten gelen kültürümüzü yaşatmak adına kahve ve çay setleri, cezveler, baharat değirmenleri ve yöresel ürünler ile yurt içi pazarının yanı sıra 20'yi aşkın ülkede çalışmalarını sürdürmektedir.

 • Placeholder

  AYVALI ZÜCCACİYE VE EV GEREÇLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | E-34

  2004 yılında kurulan firmamız Züccaciye alanında 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Döküm Cezveler, Metal Kılıflı Türk Kahvesi Fincanları ve Takımları, Metal Kılıflı Çay Takımları ve Yöresel Turistik Hediyelik Eşyalar Üretmektedir. Türkiye'nin her bölgesine toptan malzeme göndermekte olup Balkan Ülkeleri, Avrupa, Amerika ve Arap Ülkelerine İhracat yapmaktadır.

 • AYVERDİ EV TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  AYVERDİ EV TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-09

  AYVERDİ TEKSTİL firmamız 1979 tarihinden itibaren sektörde faaliyet göstermektedir. Yatak kılıfı imalatıyla başlayarak Organize Sanayi Bölgesi'nde Ütü Masası Kılıfı ve Nevresim Takımını da imalatına dahil ederek üretimini sürdürmektedir. Firmamız yurt dışında sabit 12 ülkeye toplamda 46 ülkeye ihracat yapmakta olup gün geçtikçe gücünü artırarak devam eden güçlü bir imalat potansiyeline sahip olmanın avantajıyla dünya çapında imalat yapmaktadır.