2023 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
9-12 MART 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • Placeholder
 • 4K HEDİYELİK EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  4K HEDİYELİK EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  10 HALL | B-50

  Firmamız geçmişi 25 yıllık tecrübesine banyo aksesuarları ve çeyiz nişan sandıkları grubunu katarak sektörde aranan firma haline gelmiştir ürün çeşidini sektörün yeniliklerini takip ederek vizyonuna vizyon katmaya devam etmektedir imalat ihtalat ve ihracat yapan firma olmuştur avrupa ve arap ülkeleri dahil 30 ülkeye ihracat yapmaktayız. yenilikleri ilke edinen firmamız istoçta showrom ve göztepedeki fabrikamız ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 • ACAR KAHVE DEĞİRMENLERİ VE HEDİYELİK EŞYA SAN. LTD. ŞTİ.

  ACAR KAHVE DEĞİRMENLERİ VE HEDİYELİK EŞYA SAN. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | A-32

  1971 yılında kurulan Acar Değirmenleri, başarılı geçmişiyle bu sektörde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kurumsal yapısı, teknolojiye yaptığı yatırımları, yaratıcı tasarımları ve 1500 adetten oluşan zengin ürün çeşitliliği ile konusunda lider konumdadır. 50 kişilik uzman kadroya sahip olan şirketimiz; kahve setleri, çay setleri, tepsiler, değirmenler, fincanlar, cezveler, çaydanlıklar, lokumluklar, şekerlikler, hamam tasları, kaşıklar, küllükler gibi birçok üretime sahip yapısıyla hediyelik eşya sektöründe hizmet sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı birçok bölgeye hizmet vermekteyiz.

 • Placeholder

  ADASEV PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-27

  Sev Plastik olarak 1979’dan bu yana plastik enjeksiyon ile orijinal hammaddeden ürettiğimiz, gıda ile temas edebilen sağlıklı ve yüksek kaliteli ürünler üretmekteyiz. Ürün yelpazemize her geçen gün yenilerini ekleyerek genişletmeye devam etmekteyiz. Kaliteyi artırmak ve standart haline getirerek korumak için yoğun AR-GE çalışmalarını gerçekleştiriyor, müşterilerimizden sürekli geri dönüşler alarak üretimimizi şekillendiriyoruz.

 • ADEN ZÜCCACİYE SAN. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

  ADEN ZÜCCACİYE SAN. VE DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-23

  FİRMAMIZ 2000 YILINDA CAM MUTFAK EŞYALARI SATIŞI İLE HİZMETE BAŞLAMIŞTIR. İLERLEYEN YILLARDA TECRÜBELERİNİ AMBALAJ SEKTÖRÜ İLE BİRLEŞTİREREK, 2010 YILINDA ADEN GLASS MARKASI İLE ÜRETİME ADIM ATMIŞTIR.2017 YILI İÇERSİNDE 5000 m2 KAPALI 4000 m2 AÇIK ALANI İLE ÜRETİM KAPASİTESİNİ, ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİNİ ARTIRARAK VE HER GEÇEN GÜN VİZYONUNU YENİLEYEREK, SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMALARI ARASINDA YER ALMAKTADIR. ADEN GLASS MARKASI İLE DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNE ÜRÜNLERİNİ PAZARLAMAKTADIR.

 • Placeholder

  AFYON EMAYE SAN TİC.LTD. ŞTİ.

  11 HALL | C-28

  Afyon Emaye, Türkiye de emaye mutfak eşyaları üretiminde uzman bir firmadır. ‘’Simay’’ markası Afyon Emaye 'nin tescilli markasıdır. Firmamız 50,000m² açık alan üzerinde kurulu olan 7,000m² kapalı üretim tesisinde, son teknoloji üretim hattı ile sağlıklı ve uzun ömürlü emaye mutfak eşyalarının üretimi, yüksek kalitede ve Avrupa standartlarında iş sağlığı ve güvenliği ile uyumlu olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız ve ürün özellikleri hakkında detaylı bilgiyi www.afyonemaye.com adresimizde bulabilirsiniz.

 • AHMETAL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  AHMETAL MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  11 HALL | A-50

  Ahmetal, emaye mutfak eşyaları ve kızartma sepetleri üretmektedir. 2014 yılından bu yana kızartma sepetleri ve emaye mutfak eşyaları üreten firmamız; başta Fransa, Belçika, İspanya, Fas, Mısır, Lübnan olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye'de de yine birçok ulusal marketlere ve ulusal markalara üretim yapmaktadır. Ahmetal 4000m2 alanda üretim faaliyetlerine devam etmekte ve 60 personeliyle müşterilerine hizmet vermektedir.

 • AKAY PLASTİK VE TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  AKAY PLASTİK VE TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | G-34

  Akay Plastik yurtiçi pazarının öncülerinden olup ülke genelinde saygın müşterileri ile güçlü bir ticari ilişki sürdürmektedir. Asya’dan Amerika’ya, Uzak Doğu’dan, Türki Cumhuriyetlere, Avrupa’dan Afrika’ya, Balkanlardan Çin’e kadar geniş bir coğrafyada 60’ın üzerinde ülkede bulunan iş ortaklarına düzenli, sağlıklı ve karşılıklı verimlilik içeren satış - pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Uluslararası müşterilerimizle ticaretimizi geliştirmek ve yeni ürünlerimizi beğenilerine sunmak amacıyla fuarlara katılım sağlamaktayız.

 • AKCAM (AKCAM CAM PLASTİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  AKCAM (AKCAM CAM PLASTİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.)

  11 HALL | E-10

  Firmamız 1946 yılında Beykoz Çubuklu'da Türkiye'nin ilk özel cam fabrikası olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana Züccaciye, Kozmetik, Aydınlatma, Otomotiv ve özel projeler olarak birçok sektöre hizmet vermekteyiz. Üretimimizin %65'ini ihraç etmekteyiz. Üretim hattımız sade cam üretimi ile başlayıp daha sonra müşterimizin talebi doğrultusunda boyama,gümüş kaplama gibi işlemlerle devam etmektedir. Türkiye'de zincir mağazalar ve marketler olmak üzere birçok firmaya hizmet vermekteyiz.

 • AKKUN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder
 • Placeholder

  ALAS EV TEKSTİL GIDA İNŞ. VE TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  10 HALL | A-24

  500 farklı ürün grubunda stok bulundurarak hızlı hizmet veren organizer gruplarında ilk ve en yüksek adetli üretim yapan ihracat , toptan ve yurtdışı zincir marketlere ürün satma hedefi olan üretici bir firmayız.