2023 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • VİSTA COLLECTİON ZÜCCACİYE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • WEAZY (FANCY HOME İÇ VE DIŞ TİC. ŞTİ.)

  WEAZY (FANCY HOME İÇ VE DIŞ TİC. ŞTİ.)

  12 HALL | K-14

  Weazy, 34 yılı aşkın deneyime sahip çok sayıda çok uluslu ortağın sahip olduğu bir şirket olan Fancy home'un bir markasıdır; Tüm dünyada mutfak gereçleri ve temizlik ürünlerinin üretimi, pazarlaması ve dağıtımında çalışmaktayız. Misyonumuz - Yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak için kaliteli ve dayanıklı mutfak ve temizlik ürünlerini şık tasarımlı, çekici renklerde ve uygun fiyatlarla üretmek ve sürdürmektir. Bu Misyon, tüm dünyadaki çalışkan dağıtım ortaklarımızın yardımıyla ulaşılabilir hale gelmiştir. - Tüketici ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olacak yeni yenilikçi ürünleri araştırmak ve geliştirmek için en son teknolojiyi kullanmaktayız. Vizyonumuz, Weazy'nin her tüketicinin ilk tercihi olmasıdır. Değerlerimiz En yüksek standartlarda üretim En iyisini geliştirmek

 • YAKUT GLOBAL PLASTİK SAN. TİC. A.Ş.
 • YEŞİLLER PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  YEŞİLLER PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-30

  Vizyonumuz,sürekli gelişmekte olan ve küreselleşen dünyada, ekonomik değişikliklere açık, ufku geniş, yatırımlarında bilgi ve teknolojiye öncelik tanıyan, geleceğe yatırım yapan, dürüstlüğü ve nitelikli olmayı vazgeçilmez değerler kabul eden bir perspektif ile dünyamızın gelişmesine katkı sağlamaktır.

 • YONCA LİNES EV GEREÇLERİ VE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  YONCA LİNES EV GEREÇLERİ VE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | C-34

  Lines; yüksek kalite çelik tencere setleri, çelik çaydanlık, düdüklü tencereler, çay semaverleri, granit-seramik&teflon tencere setleri ve granit çaydanlık imalatı yapmaktadır. Öncelikli hedefimiz en kaliteli ve en kullanışlı Lines ürünlerini dünyada 4 kıtada bulunan müşterilerimizle buluşturmaktır. Mutfak eşyaları sektöründe dededen toruna geçen 90 yıllık geçmişin vermiş olduğu tecrübe, güven ve uzman kadromuzla firmamızı sektöründe lider konuma getirmek için emin adımlarla ilerlemekteyiz. Lines; dünyadaki yenilikleri yakından takip ederek ayrıca uzman mühendisleri ile kendi ARGE çalışmalarını yaparak hem kaliteli hem de yeni model ürünleriyle her geçen gün ürün yelpazesini genişleten üretici bir firmadır.

 • YUNESCO MOBİLYA VE HEDİYELİK ÜRÜNLER PAZARLAMA DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
 • ZİLAN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  ZİLAN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  11A HALL | B-10

  Zilan Group, Türkiye'nin en büyük Elektrikli ve Elektriksiz Ev Eşyası şirketlerinden biri olmasına rağmen, odak noktamız her zaman müşterilerimize Elektrikli ve Ev Eşyalarında mümkün olan en iyi deneyimi sunmak olmuştur.Dürüstlüğümüzü ciddiye alıyoruz çünkü hizmet verdiğimiz müşteriler üzerinde olumlu bir etki yaratmaya önem veriyoruz.Zilan, başta Balkanlar olmak üzere Asya ve Arap bölgesinde işbirliği yaptığımız firma ve müşterilerimizin güvenini kazanarak saygın firmalardan biri haline gelmiştir.Firmamız İhracatçı birliklerin "İlk 1000 İhracatçı" listesinde yer almaktadır.

 • Placeholder

  ZİRVE PLAST FIRÇA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | G-29

  zirve plast fırça ve yersil üretimi climax bulaşık süngeri üretimi

 • ZUCCİ - KAVSAN PLASTİK VE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ZUCCİ - KAVSAN PLASTİK VE METAL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | H-21

  1975 yılından beri sektörde olan Kavsan Plastik Ve Metal San. Tic. Ltd. Şti. firmamızın ana faaliyet konusunun temelini plastik ve ahşap ürünler oluşturmaktadır. 2015 yılında marka yatırımı yapılarak Zucci Markamız hayata geçirilmiştir. Firmamız yıllar itibari ile geliştirdiği makine parkuru ile kendi tasarımı olan ; plastik , ahşap ve seramik ; kaliteli sofra – mutfak ürünleri imalatı yapmaktadır. Yurtiçinde kurumsal firmalara , Anadolu ‘daki toptancılara satışın yanında Avrupa, Güney Amerika , Afrika ve Orta Asya’ya ihracatımız mevcuttur.

 • ZÜCDER ZÜCCACİYECİLER DERNEĞİ

  ZÜCDER ZÜCCACİYECİLER DERNEĞİ

  11 HALL | A-20

  2004 yılında kurulmuş olan Derneğimiz, ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, ihracatçı ve ithalatçı firmaları aynı çatı altında başarıyla temsil eden bir sivil toplum örgütüdür. 16 yılı aşkın süredir Derneğimiz üyelerinin ortak menfaatleri doğrultusunda çalışmakta, sorunlarının çözülmesi ve üyelerinin küreselleşen dünyada rekabet güçlerinin artırılması yönünde hareket etmektedir. Türkiye’nin hemen her ilinde üyesi olan Derneğimiz, Ankara, Bursa, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Kütahya ve Sakarya'da kurulan temsilciliklerimiz ile sektörümüzün ortak sorunlarına daha kolay ulaşılmasına, çözüm önerileri geliştirilmesine ve ortak sinerji yaratılmasına çalışmaktadır.