2023 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • URVE PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  URVE PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | I-20

  Urve plastik ev gereçleri, mutfak ve banyo aksesuarları üreticisi ve ihracatçısı olarak bugünlere gelmiştir. 23 yılı aşkın bir süredir, urve plastik insanların hayatlarını kolaylaştırmak için ürün dizayn etmekte,üretmekte ve ihrac etmektedir. Urve plastik, Türkiye’ de plastik ev eşyalarında en güvenilen firmalardan bir tanesidir. Urve Plastik kısa bir sürede hem Türkiye hem de dünya da çok iyi bilinen bir marka haline gelmiştir. Bu gün 2100 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir ve üretiminin yarısı yaklaşık 50 ülkeye ihraç etmektedir. (Kuzey Afrika, Güney Afrika, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Bosna Hersek, Irak, Iran, Libya, Özbekistan, Azerbeycan, Ermenistan, Suriye, Ürdün, Lübnan, Rusya, Ukrayna,

 • UYAN MADENİ EŞYA ÇİNKO KAPLAMA TURZ. TAŞ. İNŞ. MAK. KALIP PLS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  UYAN MADENİ EŞYA ÇİNKO KAPLAMA TURZ. TAŞ. İNŞ. MAK. KALIP PLS. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | M-11

  Uyan Madeni Eşya, 30 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren madeni eşya konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; pazar arabası, tel ızgara çeşitleri, modüler metal ev mobilyaları ve her türlü tel mamullerinin imalatını itinayla yapmaktadır.

 • Placeholder
 • ÜÇPINAR PLASTİK SAN. VE TİC. - BAYRAM AKAY

  ÜÇPINAR PLASTİK SAN. VE TİC. - BAYRAM AKAY

  12 HALL | I-40

  Firmamız temizlik sektöründe, Plastik, Camsil, Plastik Yersil, Pllastik Süpürge, Vileda Mopları, temizlik fırçaları imalati yaparak ÜÇPINAR PLASTİK markalı ürünlerini müşterilerimizin beğenisine gururla sunmaktadır. Müşteri talepleri dikkate alarak ürün çeşitliliğini sürekli geliştirmek firmamızın imalat prensibidir. Sürekli gelişim, müşteri memnuniyetine dayalı satış anlayışı, müşteri ihtiyaçlarına uygun ve taleplerine göre üretim parkurumuzdaki tecrübeli ve dinamik kadromuz sayesinde hızlı ve zamanında teslimat yapmakla birlikte, ihracat pazarına özel etiket ve kolili Private Label üretim de yapabilmektedir. ÜÇPINAR PLASTİK siz değerli müşterilerimizin desteğiyle, uluslararası alanda gururla temsil ettiği Made in Turkey etiketini, uzun yıllar sürdürmeyi hedeflemektedir.

 • ÜÇSAN PLASTİK VE KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÜÇSAN PLASTİK VE KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-22

  1973 yılında plastik kalıp üretimi amacıyla kurulan firmamız, sonraki yıllarda hedefini büyüterek, kalıp üretiminin yanı sıra, mutfak eşyası ve plastik çiçek saksısı üretimine de başlamıştır. Firmamız, İstanbul Silivri' de 13.000 m2 kapalı alanı olan tesislerimizde, seçkin uzman personeliyle kalıp üretiminden ambalajına kadar tüm üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Üçsan Plastik, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en iyiyi, en ekonomik fiyatla ve en kısa sürede müşteriye sunmak politakasiyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 • ÜNSAL ÜSTŞUŞAR

  ÜNSAL ÜSTŞUŞAR

  10 HALL | A-53

  Lisso Home üretime 1959 yılında Adem Pehlivan tarafından İstanbul’da başlatılan serüvenin 3. Nesil mobilya şirketidir. Misyonu ilk günki gibi daha kaliteli ve tasarım odaklı ürünleri ile Dünyanın dört bir yanında yaşam alanları yaratmaya devam etmek ve iş ortaklarına fayda sağlamaktır.

 • VAGON EV GEREÇLERİ DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • VEFA HEDİYELİK YUNUS ERSAN VE CEMAL KEKLİK

  VEFA HEDİYELİK YUNUS ERSAN VE CEMAL KEKLİK

  10 HALL | B-42

  HEDİYELİK EŞYA SEKTÖRÜNDE DİNİ İÇERRİKLİ DUVAR SAATİ TABLO VE BOY AYNASI ÜRETİMİ YAPIYORUZ.

 • VİAPOT TOPRAK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  VİAPOT TOPRAK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | B-40

  Fabrika 24.000 m2 kapalı alan ile Bursa Mustafakemalpaşa’da faaliyet göstermektedir. Fabrika 7/24 saat çalışmakta ve yaklaşık 300 kişi istihdam etmektedir. Showroom İstoç/İstanbul’da yer almaktadır. Çömlek seramik sektöründe Dünya’da ilk 3 firma içerisinde yer almaktayız. 80 ülkeye ihracat yapmaktayız. Şirketimiz 3 bin kişi istihdam eden bir grup şirketidir. Fuarlara katılım yurtdışı ve yurtiçi olmak üzere yıllık 6-8 fuardır.

 • Placeholder

  VİNOLA ANKASTRE MUTFAK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. A.Ş.

  11A HALL | D-44

  2009 yılında Merzifon organize sanayi bölgesinde kurulan firmamız, 42,000 m2 açık, 22,0000 m2 kapalı alanda, 400 çalışan ve yıllık 300.000 adet üretim kapasitemiz ile üretimimize devam etmekteyiz. İç piyasa da Vinola markası ile satış yapan firmamız, ihracat müşterilerine OEM fırsatları sunmaktadır. 30dan fazla ülkeye ihracatımız bulunmaktadır. Ankastre Ocak, Ankastre fırın ve Davlumbaz üretiminin aynı anda yapabilen sayılı firmalardan biri olan Vinola, müşterilerine sunduğu fırsatlar ile günden güne büyümektedir. Pazar payını dramatik şekilde ihracat ağırlık arttıran firmamızın başarısın da en büyük pay, müşteri odaklı, esnek çözümler üretebilen genç ve dinamik kadromuz, üretim alanındaki tecrübelerimizdir.

 • Placeholder
 • VİP AHMET EV VE MUTFAK GEREÇLERİ İTH. İHR. A.Ş.

  VİP AHMET EV VE MUTFAK GEREÇLERİ İTH. İHR. A.Ş.

  12 HALL | I-30

  - 30 yıldır Ev ve Mutfak Eşyaları sektöründe markalaşan üretim yapan Ahmet ÇAKICI Sosyal Medya ürününde pratik, yenilikçi, kaliteli ürün markalarının ürünleri, nihai ürün bilgisine atıfta bulunacak şekilde detaylı bir şekilde seçilmekte ve ürünler en uygun fiyata üretilerek satışa sunulmaktadır.. - plastik züccaciye ve temizlik setleri üretimi ve pazarlaması ve marka değerini yükseltme