2022 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
9-12 MART 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2022 Katılımcı Listesi

 • ARNOVA ANKASTRE (ERCANLAR DAY. TÜK. MAL. İNŞ. GIDA TEKS. PET. OTO.

  ARNOVA ANKASTRE (ERCANLAR DAY. TÜK. MAL. İNŞ. GIDA TEKS. PET. OTO.

  11 HALL | B-12

  Firmamız 35 yıllık sektör tecrübesi ile ARNOVA markasıyla ankastre ve mutfak sektöründe en iyi olma yolunda hızla ilerlemektedir. ARNOVA olarak kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden her geçen gün gelişen ve yenilikçi yapılanmasıyla iç ve dış piyasalarda yerimizi almaktayız. Firmamızın internet sitesi üzerinden en doğru, beğendiğiniz ürünü, en doğru fiyat ve ödeme kolaylığı ile online satış sitemizden güvenle almanıza olanak sağlıyoruz. Kalite, yeniliğe açık olma ve güven anlayışı temel ilkelerimiz olup bu yolda siz kıymetli müşterilerimize kalite standartlarında en uygun ürünleri sunmayı temel amaç edinmekteyiz. Firmamızın misyonu daima mutlu müşteriler ve satış sonrası hizmetlerimizle sizlere en kaliteli hizmet ve ürünleri

 • ARSELON YANMAZ YAPIŞMAZ MUTFAK ÜRÜNLERİ- MEHMET İLHAN

  ARSELON YANMAZ YAPIŞMAZ MUTFAK ÜRÜNLERİ- MEHMET İLHAN

  12 HALL | E-53

  We have been servicing in fireproof – nonstick kitchenware sector along with our high quantity production capacity as we combine our 30 years of experience with Arselon fireproof – nonstick kitchenware brand. The main principle of Arselon: to service the best in the best way to its customers as combining experience of past with ideas of future as it has been till now

 • ARSLAN PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ARSLAN PLASTİK ÜRÜNLERİ İMALAT PAZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | K-10

  1996 Yılında Kurulan Firmamız Sektörde 25'yılı Aşkın Bir Süredir Hizmet Vermenin Gururuyla Kayseri OSB'de Yaklaşık 10,000 m2 Kapalı Alanda Plastik Ev Gereçleri ve Bahçe Mobilyası İmalatına Devam Etmektedir. Yurtiçinde Kendini Kanıtlamış Olan Firmamız 40'dan Fazla Ülkeye Yapmış Olduğu İhracatla Dünya Piyasasında Marka Olabilme Hedefine Sağlıklı Adımlarla İlerlemeye Devam Etmektedir.

 • ARSLANKAYA PLASTİK TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ARSLANKAYA PLASTİK TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | J-30

  Arslankaya Plastik, 60 yıl önce İstanbul’da kurulmuş olup plastik ev ve mutfak gereçleri ekipmanları alanında lider Türk üreticilerinden biridir. Arslankaya Plastik başta Kuzey Afrika olma üzere Güney Afrika,Avrupa,Orta Doğu ve Amerika’ya ihracat yapmaktadır. Eviniz için; yeni fikirler..

 • Placeholder
 • Placeholder

  ARZU ÇELİK METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | C-30

  ARZU METAL SANAYİ VE TİC. 1991 yılında Kahramanmaraş ilinde kurulan ve paslanmaz çelik mutfak eşyaları alanında faaliyete başlayan firmamız, 13000 m2 alan içerisinde üretimine hızla devam etmektedir. Çağdaş ve yenilikçi tasarımıyla sektörün önde gelen firmalarından biri olan ARZU METAL SAN. ve TİC. 2002 yılında şirketleşerek ARZU ÇELİK METAL SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ olmuş ve büyüme yönünde bir atılım gerçekleştirmiştir. Kalifiye ve tecrübeli personeli ile her geçen gün üretimini artırmakta, Türkiye’de ve dış pazarlarda birçok firmaya fason üretim yapmakta ve kendi markalarımızla da üretimimiz olmaktadır.

 • ASLAN MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ASLAN MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | C-36

  Dünden Bugüne Aslan Mutfak... 1980 Yılında küçük bir atölyede üç ürün gurubuyla üretim faaliyetlerine başlayan Aslan Mutfak Eşyaları San. ve Tic. Ltd. Şti. yıllık büyüme planlarına sadık kalarak hedeflerine ulaşmış ve büyümesini istikrarlı bir biçimde sürdürerek Türkiye'nin önde gelen firmaları arasında haklı yerini almıştır.

 • ASUDE PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  ASUDE PLASTİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  14 HALL | J-36

  ASUDE PLASTİK 2002 yılında kurulmuş olup, bu güne kadar yapmış olduğu ciddi çalışmalar sayesinde sektörün önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiştir,üretim ve arge konusunda yapmış olduğu yenilikler ASUDE PLASTİK'in markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemesini sağlamıştır.Üretim konusunda yaptığı çalışmalar yanında ürünlerini dünya pazarlarında da tanıtmaya ve pazarlama faaliyetlerine ağırlık vermiştir,bir çok ülkeye ihracaata başlamış ve üretim kapasitesini her geçen gün arttırmıştır. Ciddiyet, sistemli çalışma , süratli ve kaliteli üretim politikasıyla müşteri memnuniyetini her zaman şirket felsefesi olarak benimseyen ASUDE PLASTİK, uygun fiyatlarıyla da hem yurtiçinde hem yurtdışında aranılan markalardan biri haline gelmiştir.

 • ATL COMMERCE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • ATLANTİK TÜKETİM MALLARI TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

  ATLANTİK TÜKETİM MALLARI TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | B-61

  Tüketim malları alanında faaliyet gösteren firmamız 1989 yılında kurulmuştur. 1990 yılından itibaren Dose markası ile başta ütü masası kılıfı ve leke çıkartıcı sprey olmak üzere çeşitli ürünlerin üretim ve satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız; Dose markası ile Türkiye genelinde sektöründe lider olmakla birlikte aynı marka çatısı altında dünyanın birçok ülkesine de ihracat gerçekleştirmektedir.

 • Placeholder
 • Placeholder

  AVRORA HEDİYELİK EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | B-44

  Firmamız hediyelik eşya sektörünün öncü firmalarından biridir. Sektöre yön veren 25 yıllık tecrübemizle iş ortaklarımıza her zaman en iyi şekilde hizmet etmeye çalışmaktayız. Ürun gruplarımız polyester fotoğraf çerçeveleri, polyester figürler, polyester duvar saatleri, çerçeveli tablolar, polyester banyo setleri, polyester hediyelik eşyalar, polyester dua modelleri.