YERLİ ÜRETİCİLER EN YENİ ÜRÜNLERİNİ CANLI YAYINLARLA TÜM DÜNYADAN SATIN ALMACILARA TANITTI
10-13 MART 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

YERLİ ÜRETİCİLER EN YENİ ÜRÜNLERİNİ CANLI YAYINLARLA TÜM DÜNYADAN SATIN ALMACILARA TANITTI

YERLİ ÜRETİCİLER EN YENİ ÜRÜNLERİNİ CANLI YAYINLARLA TÜM DÜNYADAN SATIN ALMACILARA TANITTI

HOST Istanbul, dünyanın dört bir yanındaki satın almacılara, yerli üreticiler ile birlikte gerçekleştirdiği canlı yayınlar ile en yeni ev ve mutfak eşyaları hakkında bilgi edinme imkanı sağladı. Hafta boyunca devam eden yayınlarda yer alan, Bambum, Renga, Herevin, By Art, Perilla, Happy Spring, Sun Plast ve Omak gibi firmalar HOST İstanbul satın almacılarına en iyi ürünlerini sergileme fırsatı buldu.

Binlerce üst düzey satın almacı tarafından takip edilen canlı yayınlar sektörün iletişim halinde kalmasını sağlarken yeni iş fırsatları yarattı. HOST Istanbul tarafından tüm dünyadaki satın almacılara duyurusu yapılan canlı yayınlar ile yerli ev ve mutfak eşyaları üreticisi firmalar, hafta boyunca toplamda 6.000'den fazla takipçi kazandı. HOST Istanbul canlı yayınları yerel basında geniş yer aldı Canlı yayınlar sektörden olumlu not alarak, yenilikçi yaklaşım sayesinde hem üretici firmaları hem de satın almacıları bir araya getirerek sektöre katkı sağladı.

"HOST İstanbul katılımcılarını sosyal medyadan izlemek çok güzeldi. Bu yenilikçi yaklaşım, yeni ev eşyalarını görmemizi ve ürünler hakkında ayrıntılı bilgi almamızı sağladı"

Firma sahibi - Recodiv Plus

Tüm dünyadan satın almacıları mağazalarında ağırlama şansı bulan üreticiler yeni ürünleri hakkında detaylı bilgiler paylaşarak satın almacılarla bir araya geldi. Showroomlarda gerçekleştirilen sanal turlar, satın almacıların mağazalarında yer vermek isteyecekleri ürünleri keşfetme imkanı sundu. Üreticilerin en yeni ev ve mutfak eşyalarını tanıtmalarına olanak sağlayan HOST Istanbul canlı yayınları ilk elden bilgi alma ve dijital platformlar aracılığıyla birebir görüşme yapma fırsatı yarattı.

Yerli üreticilerin en son ürünlerini keşfetmek için HOST Istanbul Instagram sayfasını takip edin!

TAKİP EDİN!