Uluslararası Ticarette Hız Kazandıracak Ideal Homex 21 - 24 Mart’ta Tüyap’ta!
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Uluslararası Ticarette Hız Kazandıracak Ideal Homex 21 - 24 Mart’ta Tüyap’ta!

14. Uluslararası Ideal Homex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, 21-24 Mart 2019 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Türkiye ve çevre bölgelerde ev ve mutfak eşyaları sektörü için önemli bir ticari etkinlik olan Ideal Homex, en iyi üreticileri ve markaları bir araya getirerek dünyanın dört bir yanından alıcılarla ticaret avantajı sağlıyor.

Ev ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren en yenilikçi markalar, kalite ve maliyet avantajlı ürünleriyle Ideal Homex 2019’da yerini alıyor. Fuar, birçoğu ilk kez Ideal Homex’te sergilenecek olan metal mutfak gereçlerinden sofra takımlarına, plastik ev gereçlerinden dekoratif ev ve mutfak eşyalarına kadar geniş bir yelpazede, sezonun en yeni tasarımlarını bir arada sunuyor.

2019’un yeni trendleri ve binlerce ürün tek çatı altında sergileniyor!

Katılımcı ilgisinin çok yoğun olduğu Ideal Homex Fuarı’nda, ulusal ve uluslararası satın almacılarına, binlerce ürünü karşılaştırmalı olarak yerinde görebilme ve bunların doğrudan profesyonel üreticileriyle tanışarak, cazip koşullarda yeni iş birlikleri gerçekleştirme fırsatı sunuyor. Ideal Homex, en yeni tasarımlar trendleri ve yeniliklerle sektörü ileriye taşımaya devam ediyor.

Ideal Homex ‘’Meeting Programı’’ndan Yararlanma Fırsatını Kaçırmayın!

Ideal Homex Fuarı’nda ücretsiz olarak sunulan ‘’Meeting Programı,’’ katılımcılar ve satın almacılar için doğru iş bağlantıları yapmayı kolaylaştırıyor. Ideal Homex ‘’Meeting Programı” kapsamında talep ettiğiniz firmalar ile toplantılarınızı ayarlayabilir, aradığınız ürünleri kolayca bulmanızı sağlayabiliriz.

AR YILDIZ TREND YARATAN KOLEKSİYONLARIYLA IDEAL HOMEX 2019’DA!

Geçmişten gelen üretim tecrübesi, kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla yenilikçi ürünler sunan Ar Yıldız, sektör gelişmelerini ve trendleri yakından takip ederek zarif tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Başta çelik ürünler olmak üzere tüm ürün gruplarında kalite ve tasarım odaklı çizgisini koruyan Ar Yıldız, mükemmeliyetçilik anlayışından ödün vermiyor. Ar Yıldız, birbirinden trend koleksiyonlarını Ideal Homex 2019’da 12 hall C-11 nolu standında sergileyecek.

LUX PLASTİK EN YENİLİKÇİ PLASTİK MUTFAK EŞYALARINI IDEAL HOMEX 2019’DA SERGİLEYECEK!

90’dan fazla ülkeye ürünlerini ihraç eden Lux Plastik; şık, pratik ve farklı renklerdeki tasarımları ile ön plana çıkıyor. Lux Plastik dünyadaki gelişmeleri ve teknolojiyi her zaman yakından takip ederek, ürün kalitesini her geçen gün artırmayı sürdürüyor. Yeniliği vazgeçilmez bir parça olarak gören Lux Plastik, Ar-Ge çalışmalarına ayrıca önem veriyor. Lux Plastik, en yenilikçi plastik mutfak eşyalarını Ideal Homex 2019’da 12 hall B-12 nolu standında sergileyecek.

OSENA ÖZGÜN TASARIMLARINI IDEAL HOMEX 2019’DA SERGİLEMEYE HAZIRLANIYOR!

Özgün tasarım ve kalitesiyle ön plana çıkan Osena, 20 yılı aşkın tecrübesiyle istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Üretim teknolojisini ve kapasitesini her geçen gün artıran Osena, Doreline ve Sena markalarıyla Ideal Homex 2019’da 12 hall D-20 nolu standında en yeni ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor.

SAHRA CAM IDEAL HOMEX 2019’DA ŞIK TASARIMLARINI ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTURACAK

2003 yılından bu yana dekoratif cam eşya üretiminde faaliyet gösteren Sahra Cam, Glore markasıyla kendine özgü tasarımlarla zengin ürün yelpazesini geliştirmeyi sürdürüyor. Gelişen ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda tüketicilerine yenilikler sunan Sahra Cam, satış ağını günden güne artırıyor. Sahra Cam, Ideal Homex 2019’da 12 hall D-10 nolu standında şık tasarımlarını ziyaretçileriyle buluşturacak.