15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

TARSUS TURKEY’DEN 3 büyük fuar bir arada!

21 Mart’ta başlayacak fuarlar, 4 kıtadan 500’ün üzerinde katılımcı firma ile yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 50 bin alıcıya ev sahipliği yapacak.

Dünya genelinde 15 ülkede 150’den fazla fuar ve etkinlik organize eden Tarsus Group’un Türkiye operasyonu, 21-24 Mart tarihlerinde milyarlarca dolarlık ticaret hacmine sahip üç sektörü Tüyap Beylikdüzü’nde buluşturuyor. 15. Uluslararası Geri Dönüşüm, Atık Yönetimi ve Çevre Teknolojileri Fuarı REW İstanbul, 14. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Ideal Homex ile 16. Uluslararası Asansör İstanbul, eş zamanlı olarak bitişik salonlarda gerçekleşecek.

21 Mart’ta 3 dev sektörün fuarına birden ev sahipliği yapacaklarının bilgisini veren Tarsus Turkey Genel Müdürü Zekeriya AYTEMUR, “Alanında Dünya’nın üç büyüğünden birisi olan Asansör İstanbul, Avrasya’nın lider çevre teknolojileri buluşması REW İstanbul ve yaklaşık 10 milyar dolarlık ticaret hacmi bulunan Türk ev ve mutfak eşyaları sektörünün Zuchex’ten sonraki en önemli fuarı Ideal Homex, Tüyap Beylikdüzü’nde aynı anda kapılarını açacak. Dolayısıyla 4 gün boyunca uluslararası ticaretin kalbi aynı adreste atacak. Düzenleyeceğimiz bu fuarlar, Türkiye’nin ihracata dayalı bir üretim toplumuna dönüşme hedefi için eşsiz bir fırsat sunacak” dedi.

Uluslararası Asansör İstanbul, dünyanın üç büyüğünden birisi

AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle bu yıl 16.’sı düzenlenen Uluslararası Asansör İstanbul’a 30 ülkeden 400 firma katılırken, organizasyonu dünyanın dört bir yanından 30 bin profesyonel ziyaret edecek. Alanında dünyanın üç büyüğünden birisi olan fuarda konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden yürüyen merdiven ve yollara kadar farklı kategorilerde en yeni ürün, makine, malzeme, ekipman ve teknoloji sergilenecek.

Mağazalar, vitrinlerini yenilemek için Ideal Homex’i bekliyor!

Bu yıl 14.’sü düzenlenen Uluslararası Ideal Homex, aralarında ev ve mutfak eşyaları sektörünün önemli üreticileri ve küresel markalarının da olduğu 150 firmanın katılımıyla gerçekleşecek. Yurt içi ve yurt dışından 15 bin alıcının beklendiği fuarda Cam, Porselen, Seramik, Metal Mutfak Eşyaları, Plastik Ev Gereçleri, Bahçe Aksesuarları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri alanlarında binlerce ürün bir arada sergilenecek. Ideal Homex’i takip eden züccaciye ve dekorasyon mağazaları, sezonun 2019 tasarımlarını ve en yeni trendlerini, fuar sonrasında kendi vitrinlerine taşıyacak.

Geleceğe yön veren geri dönüşüm teknolojileri bu fuarda

“Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” ana konularında 2005’ten bu tarafa her yıl düzenlenen Avrasya’nın lider çevre teknolojileri buluşması Uluslararası REW İstanbul, 15.’nci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Geri dönüşüm makinelerinden atık bertaraf teknolojilerine, çöp ayrıştırma sistemlerinden yeni nesil çevre temizlik araçlarına, su ve atık su arıtmadan biyoenerjiye kadar sektördeki tüm yeniliklerin görücüye çıkacağı REW İstanbul 2019, atık yönetimi, geri kazanım, geri dönüşüm ve sürdürülebilir çevre konularının ele alınacağı bir dizi oturuma da ev sahipliği yapacak.

Detaylı Bilgi İçin; www.tarsusturkey.com