8-11 OCAK 2025, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sezonun trend tasarımları, mağaza vitrinlerinden önce HOST Istanbul’da

EV VE MUTFAKLARDAKİ YENİLİKLER İSTANBUL’DAKİ FUARDA SERGİLENİYOR

Alanında, dünyanın en büyük 10 ihracatçısı arasında yer alan Türkiye Ev ve Mutfak Eşyaları Sektörü’nün yerli üreticileri, en yeni koleksiyonlarını HOST Istanbul’da sergilemeye başladı. Tüyap Beylikdüzü’nde 17. kez kapılarını açan fuarda, 300 katılımcı marka, yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 15 bin profesyonel ile yeni ticaret fırsatları için bir araya geliyor.

Düğün sezonu öncesi, züccaciye vitrinlerini süsleyecek tasarımlar ilk kez fuarda

Düğün sezonu öncesi, yeni evlenecek çiftlere 2 yıl geri ödemesiz ve faizsiz 150 bin liralık kredi desteğini de içeren Aile Gençlik Fonu’nun yürürlüğe girmesiyle, yeni yuva kuracaklara ilham olacak trend ürünler, bu yılki fuarda vitrine çıkıyor. Informa Markets tarafından Züccaciyeciler Derneği ZÜCDER işbirliğinde gerçekleştirilen HOST Istanbul 2024’te cam, porselen ve seramikten elektrikli ev aletlerine, metal mutfak eşyalarından plastik ev gereçlerine, dekoratif ürünlerden mutfak eşyalarına kadar yaşam alanlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan yüzlerce yeni tasarım bir arada sergileniyor.

İftar sofralarına şıklık katacak masa üstü sunumlar da HOST Istanbul’da.

HOST Istanbul’da, porselen yemek takımlarından çatal & bıçak setlerine kadar 2024 / 2025 koleksiyonuna ait masa üstü sunum ekipmanları da ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Fuara gelenler, Ramazan’da iftar sofralarına ayrı bir hava katan en yeni tasarımları Tüyap Beylikdüzü’nde bir arada görebiliyor.

Dört gün boyunca hem milyonlarca dolarlık ticaretin adresi hem de ev ve mutfak dünyasına ilham olacak bu renkli fuar, 18 Şubat Pazar akşamına kadar ziyaret edilebiliyor.

Detaylı Bilgi İçin; www.hostistanbulfair.com

Sosyal Medya:

www.facebook.com/hostistanbult... I www.twitter.com/hostistanbultr

www.instagram.com/hostistanbul... I www.hostistanbulfair.com