8-11 OCAK 2025, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektörün merakla beklenen buluşması HOST Istanbul için son 1 ay!

2022 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşecek olan ilk küresel ölçekteki ev ve mutfak eşyası sektörü fuarı olan HOST Istanbul için geri sayım başladı!


HOST Istanbul katılımcılarından bazıları!

Bonera HALL 12 | E-22


Bonera dayanıklı, kaliteli, kullanışlı, pratik ve sağlıklı ürünlere odaklanırken aynı zamanda güvenli ve konforlu yemek pişirmeniz için mutfak modasını ve trendleri yakından takip ederek ve göz alıcı tasarımlara imza atıyor.

Lugga HALL 12 | B-14


1962 yılından bu yana çatal-kaşık-bıçak kategorisinde edindiği tecrübe ile üstün kaliteyi bir araya getiren Lugga sofralarda farkını ortaya koyuyor. Her biri deneyim ve uzmanlığı yansıtan özgün tasarımları ile seçkin mekanlar için stil sahibi alternatifler sunuyor. Kaliteli çelikten üretilmiş Lugga çatal kaşık bıçak serileri, ince işçiliğiyle sofralara ışıltı katıyor.

Seowood HALL 14 | G-40


Seowood ahşap ürünleriyle ön plana çıkan, yenilikçi bir marka olarak dikkat çekiyor. Kolay monte edilebilir, sağlıklı içeriklerle üretilen ürünleriyle hayatı kolaylaştıran firma, ürün kalitesiyle de adından söz ettiriyor.

Şencam Cam Sanayi HALL 12 | D-32

30 yılı aşan iş tecrübesiyle sektörde hatırı sayılır bir konuma sahip olan Şen Cam Sanayi; cam şişe, parfüm şişesi, cam biblolar, vazolar, cam aksesuarlar ve giderek artan ürün yelpazesi sayesinde cam konusunda her alana imzasını atmaya devam ediyor.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı HOST Istanbul 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#ticaretinmerkezi | HOST Istanbul 10-13 Mart 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

HOST Istanbul Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.