Sektör 13. Kez Yenilikçi Ürünlerini Ideal Homex’te Sergiledi!
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Sektör 13. Kez Yenilikçi Ürünlerini Ideal Homex’te Sergiledi!

Uluslararası IDEAL HOMEX Fuarı’nın 13.’sü, 29 Mart – 01 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti. Tarsus Life Media tarafından ZÜCDER’in destekleriyle düzenlenen organizasyon, aralarında satın alma heyetleri, zincir mağaza satin almacıları, horeca profesyonelleri, bağımsız perakendeciler, toptancı & perakendeci kuruluşları, kurumsal hediyelik eşya satın almacıları, catering ve organizasyon şirketleri, üretici ve ithalatçı firma yetkilileri ile tasarımcıların olduğu yurt içi ve yurt dışından profesyonelleri ağırladı.

“Sofra ve Mutfak Eşyaları, Dekoratif Ev Aksesuarları ve Hediyelik Eşyalar, Elektrikli Ev Aletleri, Plastik Ev Gereçleri, Çelik Mutfak Eşyaları, Cam, Porselen ve Seramik” ana kategorilerinde düzenlenen Uluslararası IDEAL HOMEX 2018, aralarında sektöre yön veren firmaların da olduğu katılımcılar ile dünyanın dört bir yanından profesyonelleri, 13. kez Tüyap Beylikdüzü’nde buluşturdu.

IDEAL HOMEX 2018’e gelen ziyaretçiler dört gün boyunca; cam, porselen ve seramikten elektrikli ev gereçlerine, paslanmaz çelik ürünlerden plastik ev eşyalarına, dekoratif ürünlerden mutfak eşyalarına ve ev tekstiline kadar yaşam alanlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan binlerce tasarımı bir arada görme fırsatı buldu.