15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Lider Üreticiler HOST Istanbul'da!

HOST Istanbul katılımcıları ile bir araya gelin, karlı anlaşmalar yaparak mağazalarınızda en kaliteli yerli ürünlere yer verin!İşte, HOST Istanbul 2022 katılımcılarından bu hafta öne çıkanlar...

Acar Kahve Değirmenleri HALL 12 | E-09

Acar Değirmenleri, başarılarla dolu geçmişiyle sektöründe önde gelen firmalar arasında yer alıyor. Kahve setleri, çay setleri, tepsi, değirmen, fincan, cezve, çaydanlık, lokumluk, şekerlik, hamam tasları, kaşık, küllükten oluşan geniş ürün yelpazesiyle pek çok zevke hitap ediyor. Yurt içi ve yurt dışı satışları bulunan firma hediyelik eşya sektöründe adından söz ettiriyor.

Bambum HALL 12 | A-10/A-11

Çevreci ve doğal ürünleri yenilikçi bakış açısıyla tasarlayıp, üreten Bambum; sağlıklı ev gereçleri sektöründe kendine güçlü bir konuma sahip. Organik, ekolojik ve sağlıklı ev gereçleriyle Bambum, mutfaklardan banyolara kadar yaşam alanlarının her noktasında sağlıklı ve şık ürünleri buluşturuyor.

Byart HALL 12 | D-24

Byart Dizayn ve Dekorasyon, 2018 yılında kurduğu üretim tesisiyle tüketicilerin değişiklik gösteren ihtiyaçlarına yönelik ürünler geliştiriyor. İnovatif üretim teknikleri ile "bulaşık makinasında yıkanabilen" cam ve porselen dekoratif ürünleri geniş yelpazede sunuyor.

Grand Metal HALL 12|C-22


Geçmişten gelen bilgi birikimini, üretimdeki hassasiyet ve titizliğini ürünlerine yansıtan Grand Metal, gastro derin tencere, normal tencere, sos tavası, kızartma tavası, düdüklü tencere, fırın tepsi, çaydanlık, sütlük ve cezve, saklama kabı ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı HOST Istanbul 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#ticaretinmerkezi | HOST Istanbul 10-13 Mart 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

HOST Istanbul Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.