Lider Üretici Firmalar ve Büyük Perakende Firmaları HOST Istanbul’da Buluşuyor!
10-13 MART 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Lider Üretici Firmalar ve Büyük Perakende Firmaları HOST Istanbul’da Buluşuyor!

Dünyanın önde gelen perakende şirketlerinden satın almacılar HOST İstanbul'u ziyaretlerini planlamaya başladılar. Pazar payınızı artırmanıza yardımcı olacak benzersiz ürünleri HOST Istanbul’da keşfedin. Rakiplerinize katılın, en iyi üreticilerle tanışın ve HOST İstanbul'un sunduğu tüm avantajlardan faydalanın.

SATIN ALMACILARIN FAVORİSİ

Yüksek bütçeli satın almacılar HOST Istanbul’da buluşuyor

Amazon, Amazon Saudi, Carrefour, Evkur, Gittigidiyor, Koçtaş, Media Markt, Mudo Concept gibi önde gelen lider firmalardan satın alma yetkilileri HOST İstanbul ziyaretlerini kesinleştirdiler.


ŞİRKETİNİZ İÇİN DOĞRU ANLAŞMALAR YAPIN

Lider Üreticilerin Tek Çatı Altında

Özel üretim ürünler, benzersiz tasarımlar ve yüksek ürün çeşitliliği…

Akcam, Albayrak Melamin, Avşar Emaye, Bambum, Lux Plastik, Neva, Taç Porselen ve daha bir çok ev ve mutfak eşyası üreticisi ile tanışın...

Yeni tedarikçiler bulmak için eşsiz bir fırsat sunan HOST İstanbul, perakende işlerinde fark yaratacak düşük maliyetli, yüksek kaliteli ev eşyaları satın almak isteyen sektör profesyonellerine özel fırsatlar sunuyor.

Rekabetin içerisinde yer almak ve müşterilerinizi cezbedecek yeni ürünleri rakiplerinizden önce keşfetmek için şimdi HOST Istanbul’u ziyaret edin!

Ziyaretçi Olun

04-07 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleşecek olan HOST İstanbul, Zuchex Ev & Mutfak Eşyaları Fuarı portföyünün bir parçasıdır.