8-11 OCAK 2025, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

İnovatif tasarımlar, modern koleksiyonlar HOST Istanbul 2023'te sergilenecek!

Lider üreticilerin en yeni ürünleri HOST Istanbul 2023’te sergilenecek. Yüzlerce üretici marka en yeni koleksiyonlarını ve inovatif ürünlerini 4 gün boyunca HOST Istanbul'da deneyime sunulacak.

İşte, HOST Istanbul 2023 katılımcılarından bazıları...


Akcam Cam HALL 11 | E-10 

Tüketici talebine bağlı özel çalışmalar yapan Akcam, kendi tasarım ve koleksiyonları ile üretim yapıyor. Akcam yeni sezonda Ekol Serisi ile tüketiciyle buluşuyor. Gerçek gümüş kaplamasıyla gözünüzü üstünden alamayacağınız bu seride sofralarınızda modern ve klasik dokunuşlarla üst seviyede bir ziyafet çekeceğinizden kuşku yok!

NEVA HALL 11 | C-20 Mutfak eşyaları sektörüne yenilikçi bakış açısı ve özgün tasarımlarıyla farklılık kazandıran NEVA, “Mükemmel Kombinlerin Mucidi” sloganıyla kalabalık sofralarda bütün takımları karıştırarak birlikte kullanım özgürlüğü sunuyor. Mutfakta modayı savunan, stili ile kendilerini duyurmak isteyenlere ilham veren Neva; kullanıcılarını fark yaratmaya davet ediyor.

Bonera HALL 11 | E-22 

Bonera, içi yüksek kaliteli yapışmaz granit efektli ve dışı emaye kaplamalı pişirme ekipmanlarını yeni sezonda da tüketiciyle buluşturuyor. Firmanın yeni ürünü yeni renk seçenekleriyle göz dolduruyor.

Temosan Çelik HALL 11 | D-30

Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk ve tek Çelik Termos üreticisi olan Termosan Çelik, alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden olma yolunda hızla ilerlerken, HOST Istanbul 2023’te en yeni ürün çeşitliliğini sergileyecek.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı HOST Istanbul 2023'te bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#ticaretinmerkezi | HOST Istanbul 9-12 Mart 2023 Tarihlerinde Tüyap'ta!

HOST Istanbul Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.