Ideal Homex’in Renkli Dünyasını 21 - 24 Mart’ta Keşfedin!
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Ideal Homex’in Renkli Dünyasını 21 - 24 Mart’ta Keşfedin!

14. Uluslararası Ideal Homex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı, sektör profesyonellerini 14. kez İstanbul Tüyap’ta bir araya getirecek.

İDEAL HOMEX 2019’da cam, porselen, seramik, metal mutfak eşyaları, plastik ev ve bahçe gereçleri, ithal ev & mutfak eşyaları, dekoratif ev &mutfak eşyaları ve elektrikli ev aletleri kategorilerinde binlerce üründe 2019 tasarımları ve sezonun yeni trendleri sergilenecek.

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden biri olan ev ve mutfak eşyaları sektörünün ihracat alanında gelişimini artırmadaki en önemli organizasyon niteliğinde olan Ideal Homex Fuarı, hedef pazarlara yönelik pazarlama faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.

IDEAL HOMEX 2019, ev ve mutfak eşyaları sektöründe ihracat yoluyla katılımcıların sürdürülebilir ekonomik büyüme performansı sergilemelerine imkan sağlayacak. Yurt içinden ve yurtdışından (Avrupa ülkeleri, Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya, Güney Afrika, Güney Amerika ve Orta Doğu) 100’den fazla ülkeden 10 binin üzerinde sektör profesyonelinin ziyaret etmesi beklenen İdeal Homex sektördeki tüm yenilikleri aynı çatı altında toplayarak eşsiz bir ticari platform sunacak.

Yeni yatırımlara yön verirken, farklı pazarlara erişim kanalları açan Ideal Homex, küresel pazardan pay almak isteyen firmaların iş hacminin artmasına da katkı sağlayacak.

IDEAL HOMEX’İN YENİLENEN WEB SİTESİ YAYINDA!

Katılımcıların ve profesyonel ziyaretçilerin kolayca erişim sağlayabilmeleri amacıyla yenilenen www.idealhomex.com, tasarımı ve işlevselliğinin yanı sıra güçlü alt yapısıyla da kullanım kolaylığı sunuyor.

FARKLI ÜLKELERDEN GİRİŞMCİLERLE İKİLİ GÖRÜŞMELER GERÇEKLEŞTİRDİ

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Ticaret Odası (İTO) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen “Türkçe Konuşan Girişimciler Programı” kapsamında Life Media Genel Müdür Yardımcısı Ebru Causey ve Pazarlama Yetkilisi Özlem Tanca, farklı ülkelerden katılım sağlayan sektör girişimcilerine Ideal

Homex ve Zuchex Fuarlarını tanıtarak, Türkiye’de ki ev ve mutfak eşyaları sektörü hakkında bilgilendirmelerde bulundular. Ideal Homex Fuarı için Balkanlar, Doğu Avrupa, Kafkasya, Orta Doğu, Orta- Güney Asya ve Rusya Federasyonu’nda yaşayan ve Türkçe konuşan girişimcilerle önemli iş birliklerinin temelleri atıldı.