Ideal Homex’e Bu Yıl Yurt Dışı Ziyaretçi Rekoru Bekleniyor
10-13 MART 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Ideal Homex’e Bu Yıl Yurt Dışı Ziyaretçi Rekoru Bekleniyor

Ev ve mutfak eşyaları sektörü 2018 yılını 10 milyar dolar değerinde bir ticaret hacmiyle tamamladı. Sektör yeni ihracat fırsatları için 14. Uluslararası Ideal Homex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda buluşacak. Tarsus Turkey Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, 21-24 Mart tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecekleri fuar kapsamında, özellikle yerli katılımcılara alternatif ticaret kanalları sunabilmek için, sektörün hedef dış pazarlarına yönelik ciddi bir tanıtım ve pazarlama kampanyası yürüttükleri bilgisini verdi.

Sergilediği istikrarlı dış ticaret başarısıyla Türk ekonomisinin lokomotiflerinden birisi olan ev ve mutfak eşyaları sektörü, Tarsus Turkey’in Mart ayında düzenleyeceği Uluslararası Ideal Homex’te 14’üncü kez bir araya gelecek. Fuar; yurt içi ziyaretçilerin yanı sıra, başta Avrupa ülkeleri, Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu, Rusya, Güney Afrika, Güney Amerika ve Orta Doğu olmak üzere 100’den fazla ülkeden ulusal ve uluslararası büyük zincir mağazaların satın almacılarını, satın alma gruplarını, perakendecileri, online ticaret sitelerini, tasarımcıları ve distribütörleri ağırlayacak. Ideal Homex’e katılacak yerli üreticiler, hem yeni koleksiyonlarını sergileme hem de alternatif ihracat kanalları üzerinden, yurt dışında farklı pazarlara açılma fırsatı bulacak.

İhtiyacınız olabilecek tüm ev ve mutfak eşyaları; hepsi bir arada!

Aralarında sektörünün önemli üreticileri ve küresel markalarının da olduğu 150 firmanın katılımıyla gerçekleşecek olan Ideal Homex, sergilenen ürün çeşitliliğiyle öne çıkıyor. Fuara gelen ziyaretçiler, Cam, Porselen, Seramik, Metal Mutfak Eşyaları, Plastik Ev Gereçleri, Bahçe Aksesuarları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri alanlarında binlerce ürünü bir arada görebilecek. Bu yıl fuarda, toplam pazar büyüklüğü 1,5 milyar doları aşan plastik ev gereçleri ile metal mutfak eşyaları ağırlıkta olacak.

AVŞAR EMAYE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİYLE IDEAL HOMEX 2019’DA!

Avşar Emaye

Türkiye’nin önde gelen emaye üreticilerinden biri olan Avşar Emaye, sağlıklı ve estetik ürünleriyle dikkat çekiyor. Geniş ürün yelpazesini tüketicileriyle buluşturan Avşar Emaye, talep ve beklentileri en doğru şekilde karşılamaya özen gösteriyor. Yenilik çalışmalarını doğrultusunda fonksiyonel ve kaliteli ürünler tasarlayan marka, üretim kapasitesini günden güne artırıyor. Uluslararası pazarda bilinirliğini artıran Avşar Emaye en yeni ürünlerini Ideal Homex 2019’da 12 hall F-14 nolu standında sergileyecek.

ELVİRA METAL YENİLİKÇİ ÜRÜN PORTFÖYÜNÜ IDEAL HOMEX 2019’DA SERGİLEYECEK

Elvira Metal

Yanmaz yapışmaz mutfak eşyaları üreticilerinden Elvira Metal, gerek ihracat gerekse iç pazardaki faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor. Her zaman en iyi kalite ve hizmeti sunmayı hedefleyen Elvira Metal, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi yenilikçi bakış açısıyla ürün yelpazesine yansıtıyor. Zengin ürün çeşitliliğini değişen ihtiyaçlar doğrultusunda geliştiren Elvira Metal, yenilikçi ürün portföyünü Ideal Homex 2019’da 14 hall I-30 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.

JOY KİTCHEN AHŞAP VE CAMI BİRLEŞTİREN ÜRÜNLERİYLE IDEAL HOMEX 2019’DA!

Joy Kitchen

Ahşabın şık tasarımını mutfak ve sofralara yansıtan Joy Kitchen, ergonomik tasarımlarıyla dikkat çekiyor.  Birçok farklı ürün tasarımına imza atan Joy Kitchen, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda da üretimine yön veriyor. Ahşabı camla birleştirerek ürünlerinin şıklığını artıran marka, başarısını uluslararası boyuta taşıyor. Yenilikçi bakış açısını ürünlerine yansıtan Joy Kitchen, Ideal Homex 2019’da 14 hall H-12 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.

KAVSAN İNOVATİF ÜRÜNLERİNİ IDEAL HOMEX 2019’DA ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞTURACAK

Kavsan

20 yılı aşkın süredir züccaciye ve plastik sektörüne hizmet veren Kavsan, plastiğin yanı sıra seramik ve ahşap grubunda da yeni ürünler tasarlayarak ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor. Tecrübe ve birikimleri doğrultusunda geniş bir müşteri portföyü oluşturan marka, yurt dışında ise Avrupa, Amerika, Afrika ve Orta Asya’daki birçok firmaya yaptığı ihracat ile her geçen gün satış kapasitesini daha da geliştiriyor. Değişime ve gelişime önem veren anlayışını ürünlerine yansıtan Kavsan, Zucci markasıyla sunduğu inovatif ürünlerini Ideal Homex 2019’da 12 hall B-28 nolu standında ziyaretçileriyle buluşturacak.