Ideal Homex 21 Mart’ta Kapılarını Açıyor… Hazır mısınız?
10-13 MART 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Ideal Homex 21 Mart’ta Kapılarını Açıyor… Hazır mısınız?

21 – 24 Mart 2019 tarihinde gerçekleştireceğimiz 14. Uluslararası Ideal Homex Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı’nda, katılımcılarımızın fuardaki ticari performanslarını artırmayı hedefleyerek yeni çözümler sunuyoruz.

Size özel hazırladığımız listeyle, fuar öncesi ve fuar esnasında iş verimliliğinizi en üst noktaya çıkartabilmenizi hedefliyoruz.

Dilediğiniz her noktada size destek vermekten memnun olacağız. İhtiyacınız anında ulaşabileceğiniz pazarlama ekibimize ait detayları bu e-postanın sonunda bulabilirsiniz.

Fuar Öncesi Yapılması Gerekenler:

✓ Pazarlama ve halkla ilişkiler ekibinizin bilgilerini bize bildirin, böylece kendileriyle temasa geçebilelim.
✓ Bizimle en güncel basın bültenlerinizi paylaşın. Böylece tüm alıcılara gönderdiğimiz haftalık bültene ekleyebilelim.
✓ Sosyal medya bilgilerinizi bize bildirin, bizi takip edin ve biz de sizi takip edelim.
✓ Birden çok dilde yayınlanan Ideal Homex davetiyelerimizi müşterilerinize e-postayla gönderin.
✓ Fuar gününe kadar yayında olan dergilerde bulunduğunuz yerin reklamını yapmak için stand numaranızı ve logonuzu ekleyin; böylece alıcılar size kolaylıkla ulaşabilirler.
✓ Fuar süresince planladığınız özel etkinlikler hakkında bize bilgi verin ve biz de basını bilgilendirelim.
✓ Sizin ve satış ekibinizin e-posta altbilgilerine stand numaranızı, fuar katılım tarihlerinizi ve ayrıca web sitesinin bir bağlantısını ekleyin.
✓ Bize VIP’leriniz hakkında bilgi verin. Kendilerini CIP programımıza yükseltebiliriz ve fuarda ücretsiz konaklama için hak kazanabilirler.
✓ Davetiyeleri bilgisayarınıza indirip çıktısını alın ve bunları fuara kadar düzenleyeceğiniz müşteri faturalarınıza ekleyin.
✓ Sosyal medyada kullanmak üzere bize şirket logonuzu ve yeni ürünlerinizin görüntülerini gönderin.

Ideal Homex “Meeting Programı” Nedir?

Meeting Programı, Ideal Homex 2019’da yalnızca CIP’lere ücretsiz olarak sunulan, resmi B2B iş eşleştirme hizmetidir. Program kapsamında, fuarı ziyaret edecek kilit alıcılarla toplantılarınızı sizin adınıza organize edebilir ve sizler için özelleştirilmiş toplantı programı oluşturabiliriz.

Daha fazla bilgi için lütfen ozlem.tanca@tarsusturkey.com adresinden Ideal Homex Pazarlama Müdürü Özlem Tanca ile iletişime geçin. Kendisi size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Sizleri Ideal Homex’te görmek için sabırsızlanıyoruz!

Ebru Causey
Ideal Homex ve Zuchex Etkinlik Direktörü