HOST Istanbul’da yepyeni fırsatların kapıları aralanıyor!
15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

HOST Istanbul’da yepyeni fırsatların kapıları aralanıyor!

15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı HOST Istanbul’da, köklü firmaların yenilikçi bakış açıları ile geliştirdikleri en yeni ürünleri sergilenecek. Fuar yeni ürünler keşfetmenin yanı sıra başarılı iş birliklerine imza atılan ticaret alanı olmaya hazır!,

HOST Istanbul katılımcılarından bazıları!


Aslan Mutfak Eşyaları HALL 12 | C-36

1980 yılında temelleri atılan Aslan Mutfak Eşyaları, bugün toplamda 100’ün üzerindeki ürün gamıyla endüstriyel ve züccaciye grubunda tüm Türkiye’ye ve Türki Cumhuriyet ülkelerine Aslan ve Aslanlı markaları ile hizmet veriyor. Marka, ikinci kuşak aile üyeleriyle beraber “daha genç ve daha dinamik” söylemini benimsiyor ve bu yaklaşımla hizmet veriyor...

Bahat Elektrikli Ev Aletleri HALL 11 | C-32

2004 yılından bu yana elektrik süpürgesi ve halı yıkama makinaları üretimi yapan Bahat Elektrikli Ev Aletleri, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunuyor. Firma, 40 yılı aşan bir üretim geçmişinin varisi olarak yatırımlarını ve gelecek planlamalarını tarihten aldığı deneyim ve gelecek adına yenilikçi olma vizyonu ile destekliyor.

Taşev HALL 12 | A-10/11

Taşev ustalarının becerikli ellerinde, geleneksel yöntemlerle yeniden şekilleniyor. Sızdırmayan, koku yapmayan hem ateşte hem fırında kullanabilen toprak güveçler, cam, porselen ve döküm demlikler, emaye ve granit tencere setleri, havanlar, kahve setler, moka potlar Taşev garantisiyle sunuluyor... Taşev, antik çağlardan beri mutfak gereçlerinde kullanılan taş ve toprağı, en sağlıklı ve geleneksel haliyle yeniden kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Birpa HALL 12 | A-18

2015 yılında kurulan Birpa, 15 yıllık tecrübeyle birlikte toptan ve perakende satış sektörüne hizmet veriyor. Firmamız kendi marka ve konseptleriyle (Again, Icon, Nishome) model tasarımları tescilli, metal ve plastik yardımcı mutfak gereçleri üretiyor. “Evimizin Vazgeçilmezleri” sloganı adı altında, 500’den fazla ürün çeşidiyle her zevke hitap eden ürünler sunuyor.


Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı HOST Istanbul 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#ticaretinmerkezi | HOST Istanbul 10-13 Mart 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

HOST Istanbul Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.