HOST Istanbul T.C. Ticaret Bakanlığı Alım Heyeti Programında!
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

HOST Istanbul T.C. Ticaret Bakanlığı Alım Heyeti Programında!

04-07 Haziran 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan HOST İstanbul, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın Alım Heyeti programı’na dahil edildi. Yurt dışı satın almacılarınızı program kapsamında HOST Istanbul’a davet edebilirsiniz. 

Programa dahil olmak isteyen yabancı davetlilerin 26 Şubat 2020 tarihine kadar bulundukları ülkedeki ilgili Ticaret Müşavirliklerimizle temasa geçerek oradan temin edecekleri başvuru formlarını doldurmaları gerekmektedir. 

HOST Istanbul Alım Heyeti programına katılmasını uygun gördüğünüz, Türkiye’den ithalat yapması muhtemel firmaların 26 Şubat 2020 tarihine kadar Ticaret Müşavirliklerimize başvurmaları için yönlendirilmesini rica ederiz.

Alım Heyeti programı, T.C. Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde ve İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği organizatörlüğünde düzenlenecektir. Tüm yurt dışı temsilcilikleri ve ataşelikleri ile yürütülecek ortaklaşa çalışmalar ile ev ve mutfak eşyaları sektöründen şirket temsilcilerinin fuara Alım Heyeti programı kapsamında katılımları sağlanacaktır.


Yürüttüğümüz yurt dışı satın almacılarına yönelik ziyaretçi çalışmaları ve T.C. Ticaret Bakanlığı Alım Heyeti Programı ile HOST Istanbul hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine işlerini büyütme fırsatı sunuyor!

HOST Istanbul'da görüşmek üzere!