HOST İstanbul katılımcısı olmanın avantajları
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

HOST İstanbul katılımcısı olmanın avantajları

04-07 Haziran 2020 tarihlerinde Tüyap'ta gerçekleşecek olan HOST Istanbul, yerli ev ve mutfak eşyaları üreticilerini yurt içi ve yurt dışından binlerce satın almacı ile buluşturacak. KOSGEB yurt içi fuarlar desteği kapsamına alınan fuar katılımcıları için yeni yılda ticaret hacmi yaratarak firmaların ihracat rakamlarını artıracak.

HOST İstanbul’un Katılımcılarına Sunduğu Avantajlar

T.C. Ticaret Bakanlığı Alım Heyeti Programı

HOST İstanbul, T.C. Ticaret Bakanlığı'nın Alım Heyeti programı’na dahil edildi. Tüm dünyadan satın almacılar Ticaret Bakanlığı ve İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) ile birlikte yürütülen program kapsamında fuarda ağırlanacak.

KOSGEB Desteği

HOST İstanbul, KOSGEB 2020 yılı yurt içi fuar desteği kapsamında! Şimdi katılımcı olun, KOSGEB desteğinden yararlanın!


Overseas Buyer Programı

Dünyadaki pek çok Tarsus Group fuarında başarıyla hayata geçirilen Overseas Buyer Programı firmaları doğru satın almacılar ile buluşturarak katılımcıların fuardan maksimum verimlilik almalarını sağlayacak.

İç Pazarda Büyüme Fırsatı

Özellikle zincir mağaza ve bağımsız perakendecilere yönelik çalışmalar ile HOST İstanbul, yerel pazardan en önemli satın almacıları katılımcılarla buluşturacak.


Lider firmaların şimdiden yerini aldığı HOST Istanbul fuarında yer almak için hala şansınız var! Şimdi katılımcı başvurunuzu yapın, 2020 yılının ilk ev ve mutfak eşyaları fuarında yeni satın almacılarla buluşun, ihracatınızı geliştirin!

Katılımcı Başvurusu

HOST Istanbul 26-29 Mart 2020 tarihlerinde Tüyap'ta!

www.facebook.com/hostistanbultr I www.twitter.com/hostistanbultr

www.instagram.com/hostistanbultr I www.hostistanbulfair.com