15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

HOST Istanbul için son 7 gün!

15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı HOST Istanbul gelecek hafta Tüyap, İstanbul'da kapılarını açıyor! HOST Istanbul'da bize katılın, sektörün öncü firmaları ile 4 gün boyunca bir araya gelin!

HOST Istanbul katılımcılarından bazıları!


Aykut Metal HALL 12 | B-20Sektörün köklü firmalarından Aykut Metal, krom mutfak eşyaları üretimine çelik mutfak eşyaları üretimini de ekleyerek büyümeyi sürdürdü. Erena ve Moonalight markalarıyla da üretim yapan firma, yenilikçi bakış açısıyla sektördeki yerini güçlendiriyor...


Keramika 10-12 GEÇİŞ | FY12-04Keramika, geleneksel seramik üretim yöntemlerini yenilikçi bakış açısı ile harmanlayarak geliştirdiği modern ürünleri tüketici ile buluşturuyor. Tasarım, Ar-Ge ve inovasyon odaklı üretim anlayışıyla Türkiye’de ve dünyada masa üstü sunum grubunda seramik sektörünün önemli markaları arasında yer alan Keramika, ürünleriyle mutfaklara ve sofralara renk katıyor.


Qlux HALL 14 | H-30Qlux Plastik 30 yıllık tecrübesiyle sektöre fark yaratan tasarımlı ürünler kazandırıyor. Ürünlerini yüksek kalite ile üreten firma; pratik kullanıma uygun, kolay temizlenebilir parçalarla tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler sunuyor...


Rakle HALL 12 | E-20


Rakle, renkli ruhunu cama yansıtıyor. Camı sanatsal bakış açısıyla işleyen Rakle, ürünlerinde modern yaşamın esintilerini ön planda tutarak yaşam alanlarına fark katan parçalar kazandırıyor. Rakle, fonksiyonel ve dekoratif cam ürünlerinde cesur bir tasarım yaklaşımını ortaya koyuyor.


Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı HOST Istanbul 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#ticaretinmerkezi | HOST Istanbul 10-13 Mart 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

HOST Istanbul Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.