15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

HOST Istanbul 2022 katılımcılarını keşfedin!

Yerli üreticilerden binlerce ürünü bir arada bulabileceğiniz sektörün merakla beklenen fuarı HOST Istanbul 10-13 Mart 2022 tarihlerinde Tüyap, İstanbul'da!

HOST Istanbul katılımcılarına göz atın!

Eslon Mutfak Eşyaları HALL 12| D-41

Eslon Mutfak Eşyaları; 35 yıllık tecrübesiyle sektöre öncülük eden firmalardan. İnovasyon konusunda global gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi olmayı ilke edinen ve kaliteli üretimden taviz vermeden hedefleri doğrultusunda ilerleyen Eslon Mutfak Eşyaları, ürünleri ve hizmet kalitesiyle fark yaratıyor.

Hayal Cam HALL 12| E-12

Hayal Cam, çarpıcı tasarımlarıyla sofralara fark kazandırıyor. Yeni koleksiyonlarında renklerle gold detayları sıklıkla buluşturan Hayal Cam, sektörün trend öncülerinden…

NEVA HALL 12 | C-20-21


Mutfak eşyaları sektörüne yenilikçi bakış açısı ve özgün tasarımlarıyla farklılık kazandıran NEVA, geniş ürün yelpazesiyle de tüketicinin beğenisini kazanıyor. NEVA, benimsediği “Mükemmel Kombinlerin Mucidi” ve “Seni Anlatan Sofralar” mottoları ile tüketiciye her zaman modern ürünler sunarak keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Sakarya Plastik HALL 14| J-44

Sektörün köklü firmalarından Sakarya Plastik, özgün tasarımlarıyla ön plana çıkarak 2011 yılında hasır görünümlü plastik ürünlerini Türk piyasası ile buluşturarak sektöre yeni bir soluk kazandırdı. Firma bugün tüketicilere mutfak, banyo ve dış mekan kategorilerinde ürünlerini sunuyor…Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı HOST Istanbul 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#ticaretinmerkezi | HOST Istanbul 10-13 Mart 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

HOST Istanbul Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.