Horeca satın almacıları, sezonun yeni trendleriyle Uluslararası IDEAL HOMEX Fuarında tanışıyor
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Horeca satın almacıları, sezonun yeni trendleriyle Uluslararası IDEAL HOMEX Fuarında tanışıyor

ZÜCDER’in desteği ile 13. kez kapılarını açmaya hazırlanan IDEAL HOMEX 2018, Horeca sektörüne yönelik kurumsal çözümler de sunuyor!

Horeca sektörü, masa üstü sunum ve servis ekipmanlarıyla aksesuar setlerine yönelik alternatif çözümleri, Tarsus Group bünyesindeki Life Media tarafından düzenlenen Uluslararası Ideal Homex Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı’nda bulacak. 29 Mart – 01 Nisan tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek fuar, otel ve restoranların değişen ihtiyaçlarına uygun çatal, bıçak, kaşık ve aksesuar setlerinden sofra takımlarına kadar geniş bir yelpazede, sezonun en yeni tasarımlarını bir arada sunacak. 13. kez kapılarını açmaya hazırlanan Uluslararası IDEAL HOMEX, Horeca sektörünün satın almacılarına, binlerce ürünü karşılaştırmalı olarak yerinde görebilme ve bunların doğrudan profesyonel üreticileriyle tanışarak, cazip koşullarda yeni iş birlikleri gerçekleştirme fırsatı sunuyor.

Sektör profesyonellerini 29 Mart – 01 Nisan tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde buluşturacak olan IDEAL HOMEX 2018’de Horeca sektörünü de yakından ilgilendiren züccaciye, cam, porselen, seramik, çelik mutfak eşyaları, plastik ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mutfak eşyaları, dekoratif ev aksesuarları, hediyelik eşya, aydınlatma, ev tekstili ve çeyiz ürünlerinde 2018’in en yeni trendleri ilk kez bir arada sergilenecek.

ZÜCDER’in desteği ile 13.’sü düzenlenecek olan fuar, katılımcı sektör firmalarına ve profesyonel ziyaretçilerine yeni fırsatların kapısını açıyor…

Dünya genelinde 15 farklı ülkede 130’un üzerinde fuar ve konferans etkinliği gerçekleştiren Tarsus Group’un bünyesindeki Life Media tarafından, Züccaciyeciler Derneği ZÜCDER’in desteği ile düzenlenecek IDEAL HOMEX, 29 Mart’ta kapılarını açıyor. Fuar, züccaciye ve mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren imalatçı, ihracatçı, ithalatçı ve distribütör firmaları, başta perakende mağazaları ve horeca ekipmanı ihtiyacı bulunan turizm yatırımcıları olmak üzere, alışveriş merkezleri, zincir mağazalar, toptancılar ve profesyonel alıcılarla buluşturacak.

2018’in yeni trendleri ve binlerce ürün tek çatı altında sergileniyor!

Katılımcı ilgisinin çok yoğun olduğu IDEAL HOMEX fuarında “Sofra ve Mutfak Eşyaları, Dekoratif Ev Aksesuarları ve Hediyelik Eşyalar, Elektrikli Ev Aletleri, Plastik Ev Gereçleri, Çelik Mutfak Eşyaları, Cam, Porselen ve Seramik” kategorilerinde binlerce üründe 2018 tasarımları ve sezonun yeni trendleri sergilenecek.