EVDE GEÇİRİLEN ZAMANA KEYİF KATAN ÜRÜNLER
10-13 MART 2022, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

EVDE GEÇİRİLEN ZAMANA KEYİF KATAN ÜRÜNLER

EVDE GEÇİRİLEN ZAMANA KEYİF KATAN ÜRÜNLER

Evde geçirilen zamandan en iyi şekilde yararlanmak, dünya genelinde çoğumuz için bir öncelik haline gelirken, sabah kahveleri ve günü aydınlatmak için küçük ikramlar gibi rutinler, güne renk katmak için harika birer seçenek oluşturuyor.

Bazı ürünler ruh halinizi değiştirme ve çevrenizi canlandırma yeteneğine sahiptir. Bir fincan taze kahve yapmak veya bir fincan çay demlemek gerçek bir rahatlık sağlarken günün sabırsızlıkla beklenen anlarındandır. Evde yemek pişirmek günün keyifli anlarından birine dönüşürken, müşterileriniz için şık ürünlerle bu deneyimden en iyi şekilde yararlanmak mümkün.

Müşterilerinizin evlerinde ihtiyaç duyduğu konforu sağlayacak ürünlerde bu hafta öne çıkanları keşfedin…

Tüm detayların düşünüldüğü bir sofra…

Besleyici bir kahvaltı ya da 5 çayı… Dayanıklı, şık ve sağlıklı bir seçenek olarak bambu sofra takımları günümüzde en çok tercih ürünlerin başında geliyor. Sürdürülebilirlik ve daha doğal bir dünya bilincinin artmasıyla, bambu gibi çevre dostu ürünler giderek daha popüler hale geliyor. Günümüz tüketicileri yeşil etiketli, çevre dostu ürünleri satın almayı tercih ederken, doğa dostu ve uzun ömürlü ev eşyalarının yakın gelecekte en yüksek trend olmaya devam edeceği açık. Çevreye duyarlı ürünler yeni nesil için en önemli tercih sebebi haline gelirken, değişen müşteri taleplerini karşılamak için sürdürülebilir ürünlere mağazalarınızda yer vermenin tam zamanı.

Avrupa'nın bir numaralı bambu ev ve mutfak eşyaları ürünleri üreticisi Bambum, her tüketicinin ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir ürün yelpazesi sergiliyor. Sofra takımlarından tamamlayıcı ürünlere kadar Bambum, geniş bir ürün yelpazesine sahip deneyimli bir üreticidir.

Dayanıklı ve Şık

Emaye kupalar akla gelen en dayanıklı ürünlerden biridir. Bu şık ve kaliteli ürünler her yaşam tarzına uyarlanabilir…

Ayrıca misafirlerinize lezzetli bir kahve sumak için de ideal…

Yeni dönemin yılın en popüler konularından biri olarak, uzun ömürlü ve birden fazla kullanım alanına uyarlanabilir ürünler, sürdürülebilirliği temsil ediyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir kupa, pek çok ortama ve anıya eşlik edebilir.

Tüketiciler, ürünlerin ardındaki hikayeye verdiği önem kadar aynı zamanda eşyalarıyla olan duygusal bağlarından da keyif alıyor ve kısa süreli kullanımdan öte, hayatlarında yer kazanabilecek ürünlere yönelmeyi tercih ediyor.

Türkiye'nin en büyük emaye üreticisi Avşar Emaye’nin uzun ömürlü ürünlerini keşfedin. Yıllarca kullanımdan sonra bile rengini kaybetmeyen ve parlak kalan sert, çizilmeye karşı dayanıklı bir kaplama olan porselen emaye kaplama üreten firma geniş ürün gamına sahip.

Konforlu evler için pürüzsüz detaylar…

Yumuşak hatları ve her zaman keyif veren ideal tasarımı ile sabah rutinleri ve okuma seanslarının vazgeçilmezlerinden olan bu kupalar, özellikle gençler arasında son derece popüler.

Samimi tasarımı ve sade görünümü ile her zaman modaya ayak uydurabilen dizaynı, günümüzde pek çok kafenin bu fincanlarda lezzetli içeceklerini servis etmeyi tercih etmelerinin ana nedenlerinden biridir. Neredeyse tüm dünya genelinde bir fincan kahve veya sıcak çay hayal edildiğinde akla ilk bu tasarım gelir.

Tulu Porselen, her eve uyum sağlayacak pürüzsüz tasarımlarla yüksek kaliteli porselenler üretirken, ‘’Sofranızdan hayatınıza iz bırakan dokunuşlar” sloganı ile masalarda iz bırakıyor.

Şık ve ilham verici yemek takımları, fincan setleri ve çok daha fazlası için Tulu Porselen’in kaliteli ürünlerine göz atın!

#hostistanbulfair