Ev ve Mutfak Gereçleri Fuarının Yeni Adı “HOST İstanbul” oldu
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Ev ve Mutfak Gereçleri Fuarının Yeni Adı “HOST İstanbul” oldu

04-07 Haziran 2020 tarihlerinde Avrupa'nın en büyük bahar sezonu ev ve mutfak gereçleri fuarı ‘HOST İstanbul’'u Keşfedin!

Global perakende sektöründeki gözle görülür büyümeyi kendi yorumuyla yansıtmak üzere Ideal Homex, 2020 yılında 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı olarak karşımıza çıkacak.

Katılımcılar ve perakende alıcıları, Türkiye'nin önde gelen bahar sezonu ev eşyaları fuarı ve dünyanın önde gelen ev eşyaları etkinliklerinden biri olarak bizlerden sektördeki eğilimleri bir fuar beklentisindeler.

HOST İstanbul, Ideal Homex'in ilgili tüm özelliklerini geliştirerek korurken, aynı zamanda, ürün
tedarikçilerinin, imalatçıların, alıcıların ve perakendecilerin değişen perakende ve tüketici pazarlarına yönelik ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmayı amaçlayan birçok yeni unsuru da bir araya getirecek.

"Özel markaların üretiminde özel etkinlik: HOST İstanbul”

İmajı değişen etkinlik, Türk üreticilerin sadece çok geniş bir ürün yelpazesi sergilemekle kalmadıklarını, aynı zamanda, büyük perakende alıcılarına ve daha geniş pazarlara da açılabilecek şekilde alıcıların güvenmek için ihtiyaç duydukları tüm tedarik zinciri sertifikalarına sahip olduklarını da sunabilmelerinde önemli bir rol oynayacak.

Fuar, İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ticari bir etkinlik olarak büyümeye ve yeni marka adıyla mevcut katılımcılarının önemli bir kısmını da ağırlamaya devam edecek. HOST İstanbul'un, Türk kültürünün tanıtılmasında ve desteklenmesinde aktif bir rol oynaması bekleniyor.

HOST İstanbul 04-07 Haziran 2020 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

www.hostistanbulfair.com