15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

Ev ve Mutfak Eşyalarını Sektörünün Kalbi Bu Fuarda Atacak!

25-18 Mart'da düzenlenecek olan Ev ve Mutfak Eşyaları sektörünün bahar sezonu fuarı ‘HOST İstanbul’da Türk üreticiler, en yeni ürünlerini dünya ile buluşturacak…

Ev ve mutfak eşyaları sektöründeki tüm paydaşların tek çatı altında toplandığı uluslararası ölçekli bir fuarda ürünlerini sergilemek ve rekabette öne geçmek isteyen firmalar, 25-28 Mart 2021’deki 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı’nda buluşuyor. Tarsus Turkey tarafından Avrasya’nın kalbi İstanbul’da düzenlenen fuar, Tüyap Beylikdüzü’nde 15’inci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 150’den fazla katılımcıyı tüm dünyadan 12.000’in üzerinde ticari satın almacı ile buluşturacak olan fuarın katılımcıları arasında sektördeki önemli üreticilerin ve lider markaların da olduğu HOST İstanbul, 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı, sergilenen ürün çeşitliliği ile fark yaratıyor. Fuar; cam, porselen ve seramikten elektrikli ev aletlerine, metal mutfak eşyalarından plastik ev gereçleri/bahçe aksesuarlarına, dekoratif ürünlerden mutfak eşyalarına kadar yaşam alanlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan yüzlerce yeni tasarıma ev sahipliği yapıyor.

Türk üreticiler, yurt içi ve yurt dışından kilit satın almacılarla HOST İstanbul 2021’de buluşuyor. Toplam pazar hacmi 10 milyar doları bulan Türk ev ve mutfak eşyaları sektörünün Zuchex ile birlikte en önemli iki buluşmasından birisi olan HOST İstanbul, Türk üreticilere yurt içi ve yurt dışından binlerce satın almacı ile buluşma imkanı yaratarak ülke ekonomisine ve ihracatına direkt katkı sağlayacak.

“15’inci buluşmada, hem katılımcı hem de ziyaretçi sayılarında rekor seviyelere ulaşarak, 2019 yılındaki başarılarımızı tekrarlayacağız” diyen Tarsus Turkey Fuarlar Direktörü Ebru Causey, geçen fuarda ilk kez uyguladıkları ve 108 ülkeden büyük satın almacıların İstanbul’a gelmesini sağlayan Overseas Buyer programını HOST İstanbul 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı için de tekrarlayacaklarını söyledi. Overseas Buyer Programı ile Zuchex 2019’da yurt dışından binlerce satın almacıyı üretici firmalarla buluşturan ekibin, özellikle Avrupa, Rusya ve Türki Cumhuriyetler, Orta ve Güney Amerika’dan nitelikli satın almacıları HOST İstanbul’da ağırlamak için çalışmalara şimdiden başladığını belirten Causey, Zuchex 2019’da ev ve mutfak eşyaları sektöründe 1,5 Milyar Dolar değerinde ticaret hacmi yaratmayı başardıklarının da altını çizdi. Tamamı Türk üreticilerden oluşan katılımcı firmaları Türkiye’den ve dünyadan kilit satın almacılarla buluşturacak olan HOST İstanbul’un aynı başarıyı devam ettireceğini vurgulayan Causey, “Katılımcı firmalar ve perakende alıcıları, bizden ev ve mutfak eşyaları sektöründeki eğilimleri yansıtan bir fuar bekliyorlar. Biz de hazırlıklarımıza bu yönde devam ediyoruz. Sektörün tüm paydaşlarını, HOST İstanbul 2021’nin sunacağı eşsiz ticaret fırsatlarından yararlanmaya davet ediyorum” dedi.

Cam, Porselen, Seramik, Metal Mutfak Eşyaları, Plastik Ev Gereçleri, Bahçe Aksesuarları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri alanlarında piyasaya çıkan son ürünler, yenilikler ve inovatif tasarımların bir arada sergilendiği HOST İstanbul 2020’ye katılım hakkında detaylı bilgi için, www.hostistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya:
www.facebook.com/hostistanbultr I www.twitter.com/hostistanbultr
www.instagram.com/hostistanbultr I www.hostistanbulfair.com

Hashtag: #HOST20

HOST Istanbul – Türkiye'nin lider bahar sezonu ev ve mutfak eşyaları fuarı

Tarsus Türkiye tarafından düzenlenen, Türkiye'nin lider bahar sezonu ev ve mutfak eşyaları fuarıdır. Uluslararası bir ihtisas fuarı olan Zuchex portfolyosunda yer alan 15. Uluslararası Türkiye Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı HOST İstanbul, Türk üretici firmaların katılım gösterdiği, ihracat odaklı bir fuardır. Çok çeşitli ürün gruplarını kapsayan, Cam, Porselen ve Seramik, Paslanmaz Çelik, Ev Eşyaları, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları, Elektrikli Ev Aletleri ve Plastik Mutfak Eşyaları ürünleri satın almak isteyen satın almacılar için bir buluşma noktası olan fuar, Türkiye ev ve mutfak eşyaları sektörünün büyümesini ve gelişmesini, hatta Ortadoğu’ya da uzanmasını sağlamaktadır. HOST Istanbul 2020 yılında, dört gün boyunca yenilikçi ürünler sunan 150’den fazla katılımcı firmayı tüm dünyadan 12.000’in üzerinde ticari satın almacı ile buluşturacak.

Tarsus Turkey Hakkında

Detaylı Bilgi: www.tarsusturkey.com

www.facebook.com/hostistanbultr | www.twitter.com/hostistanbultr
www.instagram.com/hostistanbultr | www.hostistanbulfair.com