15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

En yeni ve inovatif elektrikli ev aletleri HOST Istanbul'da!

Elektrikli ev ve mutfak eşyaları alanında pek çok üretici firmanın yepyeni ürünleri ile yer alacağı HOST Istanbul, kaliteli ve modern ürünler tedarik etme fırsatı sunacak! HOST Istanbul katılımcılarına göz atın!


Aydın Madeni Eşya Sanayi HALL 11 | D-22


Aydın Madeni Eşya Sanayi, 1985'ten beri Kayseri'de faaliyet gösteriyor. Mini fırınlar, elektrikli quartz sobalar ve gazlı ocaklara kadar geniş bir üretim ağına sahip olan firma sektörün öncülerinden. Firma bugün, "Şamdan" markası altında modern teknoloji ile üretim yapıyor. Aydın Madeni Eşya Sanayi; estetik, ergonomik ve güvenli tasarım detaylarıyla farklılık gösteren ürünleriyle fark yaratıyor.


King HALL 11 | E-10King, 65 yılı aşkın süredir güvenilir kalite, uygun fiyat ve yılların deneyimi ile geleceğe ilerlerken, ürün yelpazesini daha da genişletmek ve her geçen gün daha yüksek müşteri memnuniyetine erişebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. King kahvaltı, mutfak, temizlik, kişisel bakım, iklimlendirme ve diğer ev aletleri kategorilerinde 120’i aşkın ürün çeşidi ile faaliyet göstermektedir.


Sarex HALL 11 | A-30


1978 yılında kurulan Sarex Group, küçük elektrikli ev aletleri sektöründeki deneyimini bu günlere taşıdı. 40 yılı aşkın bilgi birikimi ile mevcut ürün çeşitliliğini ve kalitesini artırmanın yanı sıra her zaman tüketici dostu prensipleri benimseyen Sarex, son dönemde Diamond Blender ve Blender Setleri ile hayatı kolaylaştıran, pratik çözümler sunuyor.


Skytech Uğur Ünsal HALL 11 | E-22Kaliteli, fonksiyonel ve estetik görünümlü geniş ürün yelpazesini uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunan Ünsal Group, Skytech markası ile en son teknoloji ve profesyonel çalışmanın neticesi olan LED TV, Ev Sinema Sistemleri, Dijital Uydu Alıcıları, Elektrikli Ev Aletleri, DVD Oynatıcıları, Oto ses sistemleri gibi ürün gruplarını tüketici ile buluşturuyor…


Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı HOST Istanbul 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#ticaretinmerkezi | HOST Istanbul 10-13 Mart 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

HOST Istanbul Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.