15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

En yeni koleksiyonlar ve inovatif ürünler HOST Istanbul'da!

Lider üreticilerin en yeni ürünleri HOST Istanbul 2022’de sergilenecek. Yüzlerce üretici marka en yeni koleksiyonlarını ve inovatif ürünlerini 4 gün boyunca HOST Istanbul'da sergileyecek!

İşte, HOST Istanbul 2022 katılımcılarından bazıları...


Cera Tale (Alican Söğüt) HALL 12 | A-20
Cera Tale (Alican Söğüt) seramik ürünleriyle sofralara sofistike bir şıklık kazandırıyor, el boyaması, özel üretim ürünleri ile günün her saati keyifli sofralarda buluşmaya imkan tanıyor. Cera Tale doğanın mucizeleri olan sebze-meyvelerden ve vahşi yaşamdan ilham alınarak hazırlanan seramik koleksiyonlarıyla renkli ve bir o kadar da eğlenceli sunumların aranan ürünlerini sergiliyor.

Armoni Mutfak HALL 12 | B-24


Armoni Mutfak, Kahramanmaraş’ta alüminyum mutfak eşyaları imalatı yapıyor. En düşük fiyat politikasıyla benzersiz çeşitlilikte ürün sunan marka, ürünlerini iç ve dış pazardaki tüketicinin beğenisine sunuyor. Yüzde 100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek üretimlerine değer katmayı hedefleyen marka aynı zamanda müşteri memnuniyetini en önemli motivasyon kaynağı olarak benimsiyor.

Batta HALL 12 | B-52


Uzun ömürlü ürünleriyle sofralara ışıltı kazandırmayı amaçlayan Batta, sade şıklığı buluşturan tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Yalınlığı tasarımlarına yansıtan marka, gümüş veya altın detaylı çatal-kaşık-bıçak setleriyle keyifli anılara dönüşen sofralara tanıklık ediyor.

ROOC HALL 12 | B-22


Kalite ve keskinliği estetik ve dekoratif görünüm ile birleştiren ve öncelikli hedefi müşteri memnuniyetini sürekli kılmak olan ROOC, geniş ürün yelpazesi ve şık tasarımıyla tüm mutfaklara profesyonel kullanım rahatlığı ve modern tasarımlara sahip ürünler kazandırıyor.

Online kaydınızı şimdi tamamlayın ve ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin merakla beklenen fuarı HOST Istanbul 2022'de bize katılın!

ŞİMDİ ZİYARETÇİ OLUN!

#ticaretinmerkezi | HOST Istanbul 10-13 Mart 2022 Tarihlerinde Tüyap'ta!

HOST Istanbul Ev ve Mutfak Eşyası Üreticileri Fuarı Tarsus Turkey tarafından organize edilmektedir.