15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • TAMLAS OTO LASTİK MALZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  TAMLAS OTO LASTİK MALZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-18

  TAMLAS firması Kayseri’de kurulmuş olup faaliyetlerini yine aynı şehirde devam etmektedir. Firma her tipte değişik ütü masalarının üretiminde uzmanlaşmış bir firma olup, temel ilkesi kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktır. Tamlas firması ürünlerini “TAMLAS” markası adı altında pazarlamaktadır. Şu an ki üretimine 7000 m² kapalı alanda modern bir teknoloji ile sürdürmektedir. Benzer üretim yapan firmalardan estetik,ergonomi ,güvenlik yönleri , dizayn ve üretim prosesleri yönünden ayrıcalık göstermektedir. Birinci sınıf malzemenin en kalifiye çalışan ve mühendisleriyle üretimde kullanılması üretim başlıca ilkelerindendir. Mevcut iç pazardaki ürün satış ve liderliğinden farklı olarak üretimin büyük bir bölümü Avrupa , Afrika ,Orta Doğu ve Bağımsız devletler topluluğu

 • TEKNİK TEMİZLİK EKİPMANLARI İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  TEKNİK TEMİZLİK EKİPMANLARI İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-12

  1998 Yılında kurulan firmamız, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m yeni fabrikasında, Teknik Temizlik Ekipmanları İmalat Sanayi ve Tic. Şti. olarak üretimine devam etmektedir. Firma olarak yaptığı kaliteli ve kapasite yatırımları ile sektöründe sizlerden aldığı destek ve eleştirilerle uzun yıllar hizmet etmek, sektöründe ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak en kaliteli ve en uygun ürünleri üretmek temel politikamız olacaktır.

 • Placeholder
 • TERMOSAN ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  TERMOSAN ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | D-30

  Avrupa ve Ortadoğu'nun ilk ve tek paslanmaz çelik termos üreticisi olarak hizmet vermekteyiz. Fabrikamız 2015 yılında Türkiye'nin Güneydoğu bölgesindeki Şanlıurfa şehrinde üretimine başlamıştır. Fabrikamız, 16.000 m2 kapalı alana sahip olup, fabrikanın toplam arazisi 42.000 m2'dir. 300ml'den 5,00 litreye kadar bir çok farklı modelde Çelik Termos üretimi yapmaktayız. Türkiye'deki termos pazarının lideri olmakla beraber 5 kıtada 30 ülkeye ihracat yapıyoruz.

 • Placeholder
 • TİTİZ PLASTİK DIŞ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

  TİTİZ PLASTİK DIŞ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | H-32

  Kuruluşu 1984 yılında gerçekleşen Titiz Plastik, deneyimi 1970’lı yıllara dayanan köklü bir firmadır. Kurucularının uzun yıllar üretim ve pazarlama alanlarında edindikleri tecrübe doğrultusunda müşterilerine, ilk günkü heyecanı ve disiplin anlayışıyla sektöründe, sistemine, personel kadrosuna ve makine parkuruna yaptığı yatırımlar ile faaliyetini sürdürmektedir. Titiz Plastik, plastik ev ve mutfak eşyaları ile plastik aksesuarlı cam eşyaların üretimi konusunda; esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş, bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir. Titiz Plastik, üretim ve teslimat taahhütlerini zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışında haklı bir başarı elde etmiştir.

 • TMT İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  TMT İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  11A HALL | B-30

  ITIMAT

 • TURAN PLASTİK SAN. NAK. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  TURAN PLASTİK SAN. NAK. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | J-14

  Turan Plastik, Istanbul Esenyurt’ta 15.000 m2’ lik modern üretim tesisinde üstün teknolojik altyapısı ve dinamik ürün çesitliligiyle hizmet vermektedir. Plastik ev gereçlerinde Smartware markası ve plastik çocuk gereçlerinde Fiore markasıyla faaliyet gösteren Turan Plastik, aylık 600 ton üretim kapasitesi ve 100’ün üzerinde çalısanıyla müsterilerine yüksek kaliteye sahip ürünler sunuyor. Turan Plastik, dünya standartlarındaki üretim anlayısı ve sektörel vizyonuyla gelistirdigi yenilikçi ve kaliteli ürünler ile hem ülkemizde hem de global pazarda kendine güçlü bir yer edinmistir. Teknoloji ve tasarım gelistirme yetkinligine dayalı çesitlendirilmis ürün gamı ile 80 ülkeye ihracat yapan Turan Plastik sektörde 47 yıldır hizmet veriyor.

 • UĞURLAR PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  UĞURLAR PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | H-12

  1974 yılında plastik P.P. geri dönüşüm hammadde üretimi amacıyla kurulan firmamız ilerleyen yıllarda bünyesinde ürettiği hammadde ile makine parkurunu da genişleterek plastik temizlik gereçleri, çöp kovaları, su kovaları ve temizlik setleri üretimine başlamıştır. Firmamız İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.500 m2 kapalı alan içerisinde, dalında uzman ekibiyle hammadde üretiminden son ambalaj aşamasına kadar üretimini bünyesinde gerçekleştirmektedir. Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en iyi kaliteyi, en ekonomik fiyatlarla, en kısa sürede sunmayı amaç edinen firmamız, ulusal pazarda lider firmalar arasında yerini kısa sürede yükseltmekle beraber uluslararası pazarda da, 60'ı askın ülkeye ihracat ile gün geçtikçe söz sahibi olmayı başarmıştır.

 • Placeholder

  UĞURLU HEDİYELİK EŞYA TEKSTİL - ÖMER TAŞKIN

  10 HALL | A-14

  Uğurlu Home olarak temel prensibimiz muadili olmayan ürünleri tasarlayarak değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır. Göz zevkine hitap eden modellerimizle sektörde ileriye doğru hızlı adımlarla yürümeyi planlamaktayız.

 • ULU ÇINAR İÇ VE DIŞ TİC. PLASTİK SAN. LTD. ŞTİ.
 • UP MAĞAZACILIK ZÜCCACİYE SAN. VE TİC. A.Ş.

  UP MAĞAZACILIK ZÜCCACİYE SAN. VE TİC. A.Ş.

  11 HALL | C-40

  Joy Kitchen, özel ahşap ürünlerini kendi ekibi ile kendi ahşap atölyesinde alanında uzman, profesyoneller tarafından imal etmektedir. Ahşap atölyesinde birçok farklı ürün tasarımına imza atmanın yanı sıra, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda da üretimine yön verebilmektedir. Kuruluşlarınıza, ihtiyaçlarınız doğrultusunda genel veya özelleştirilmiş çözümler üreterek, hızla değişen yeni trendleri mağaza, otel, kafe ve restoranlarınıza taşıyabilmeniz için teknolojiye sürekli yatırım yapmakta, farklı teknikler ve tasarımlarla en yeni kalmanız için çalışmaktadır.