15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • SİGMA CAM EŞYA PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.

  SİGMA CAM EŞYA PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | B-10

  Züccaciye sektörünün genç ve dinamik şirketleri arasında yer alan Sigma Cam, 2008 yılında İstanbul’da kuruldu. “Kaliteli ürün, uygun fiyat, mükemmel hizmet” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren Sigma Cam; dünyaca ünlü cam markalarının Türkiye temsilciliğini yapıyor.Sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısı ve çalışma anlayışıyla kısa zamanda büyüyen Sigma Cam, profesyonel tedarik zinciri yönetimini sürdürülebilir şekilde yürütmeyi hedefliyor. Sigma Cam, , 4 ülkede yedi ayrı fabrikasında üretim yapan cam sektörünün dünyaca ünlü ve köklü şirketlerinden Uniglass’ın Türkiye’ deki tek distribütörü olarak faaliyet gösteriyor.

 • SİMFER (NİDA İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.)

  SİMFER (NİDA İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.)

  11A HALL | D-50

  Nida İç ve Dış Tic. A.Ş. Elektrikli Ev aletleri sektöründe 1977 yılından bu yana üretim yapmaktadır. Türkiye'de Simfer ; yurtdışında ise Carino ve ICQN markaları ile 150 den fazla ülkeye ihracat yaparak faaliyetini sürdürmektedir. 47 yılı aşkın bilgi birikimi ve engin deneyimi ile müşterilerine daima geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Türkiye'nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan Nida ; Türkiye patentli ürünlerini geliştirmeye devam ediyor.

 • SKYTECH (SKY INOVASYON VE TEKNOLOJİ A.Ş.)

  SKYTECH (SKY INOVASYON VE TEKNOLOJİ A.Ş.)

  11A HALL | E-26

  Şirketimiz, Ünsal Group bünyesinde 21 Mart 1984 yılında kurulmuştur. Farklı sektörlerde atılımlar yaparak ticaretini büyütmüştür Üstün hizmet anlayışı ve ileriye dönük hedef ve büyüme isteğini kendine misyon ve vizyon edinmiştir. 2021 yılında İstanbul Başakşehir’ de kurulan 50.000 m2 modern üretim tesisi ile Televizyon ürün grubunda Skytech- Weston markaları, Küçük Ev Aletleri ve Beyaz Eşya ürün grubunda ise Homstar markası ile üretilen ürünlerin üretim kapasitesini arttırmıştır. Sektörde ve Türkiye’de sahip olduğu konumu geliştirerek, dış pazarlarda da ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedeflemiş, üretime ve istihdama verdiği önem ile Türkiye’ nin en büyük elektronik firmalarından biri olmayı başarmıştır.

 • SOFRAM (YEŞİLTAN TURİZM VE MADENİ EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. )

  SOFRAM (YEŞİLTAN TURİZM VE MADENİ EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. )

  11 HALL | B-30

  SOFRAM / YEŞİLTAN Turizm ve Madeni Eşya San. ve Tic. Ltd. Şti. Olarak Türkiye-İstanbul da konumlanan fabrikamız deneyimli ekibi ile 1964 yılından bu yana paslanmaz çelik mutfak gereçleri sektörünün önemli bir tedarikçisi olarak hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana, müsterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını yeterli seviyede karşılamak için teknolijimizi, ürün kalitemizi ve üretim kapasitemizi devamlı olarak geliştirmekteyiz.

 • SRV DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  SRV DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  11A HALL | D-35

  Bervin Dış Ticaret LTD.ŞTİ. Elektrikli ev aletleri sektöründe hizmet vermekteyiz. Farklı ürün gruplarında tanınmış markalarımız ile dünyanın birçok ülkesine verdiğimiz bayilikler ile kaliteyi, güveni ve yenilikleri siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. Hedeflerimiz: Teknolojik yenilik içeren ve günlük hayatı kolaylaştıran ev aletlerini farklı gruplarda aynı marka adı altında ve tek lokasyonda buluşturarak siz değerli müşterilerimizin kolay ve iyi hizmeti almasını sağlamaktayız.10.000 m² kapalı depolama tesisimiz, uzman kadromuz ve en iyi kalite-fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz. Misyonumuz: İşini iyi yapmak,ürün portföyümüzü sürekli geliştirmek; kalitemizi ve müşteri memnuniyetini kendisine görev edinmiş bir marka olarak yeni bayilikler oluşturmak ve iş ortaklarımızın itibarına katkıda bulunmaktır.

 • Placeholder
 • SUR KALIP KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  SUR KALIP KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | G-12

  Sur Kalıp, Avcılar'da 8500 m2'lik fabrikası ve firma merkezinin yanı sıra, "en son teknoloji" altyapı ile donatılmış 10.000 m2 alanda 75 tondan 1800 tona kadar enjeksiyon üretimi yapan Manisa'daki ana üretim fabrikasıyla her geçen gün genişleyen müşteri portföyüne hizmet veriyor. Otomotiv, beyaz eşya, ev- yaşam ürünleri, endüstriyel ambalaj, savunma sanayi gibi türlü termoplastik malzemenin üretiminde çözüm ortaklığı geliştiriyor. Sur Kalıp nitelikli ürün ve çözüm ortaklığı ile 68 ülkeye ihracat yapan, tedarik zinciri ve nitelikli personel yapısıyla sürekli büyüyen, 40 yıllık tecrübesi, % 100 milli sermayesi ve öz kaynakları ile gelişen Türkiye'nin nadide kuruluşları arasındadır.

 • ŞAHBAZ ISI SAN. TİC. A.Ş.

  ŞAHBAZ ISI SAN. TİC. A.Ş.

  11A HALL | C-34

  “Sektörde 40 Yılını Tamamlayan Güçlü Firmamızla Yanınızdayız. “ 40 Yıldır Türk Sanayisine Hizmet Ettik ve Etmeye Devam Ediyoruz. Yeniliği, üreticiliği ön planda tutan anlayışı ile gelişmeye ve de hedeflere doğru hızla ilerleyen Şahbaz A.Ş modern işletmeciliği ilke edinerek ürünlerimizde güvence ve pazar taleplerinin karşılanması için kaliteyi birinci planda tutmaktadır. Kalitede en üst seviyeyi yakalamak tüm ürün ve hizmetlerimiz için temel şarttır. Ürünlerimizin güvence ve performansı ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluğunun sağlanması, müşteri beklenti ve taleplerini eksiksiz olarak karşılamak ve bunu firmamız için hedef belirtmek, firmamızın politikasıdır. Yenilikleri adapte ederek gelişmeye ve hedeflere doğru hızla ilerliyoruz.

 • ŞEHPA EV GEREÇLERİ TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ŞEHPA EV GEREÇLERİ TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | G-30

  2005 yılında faaliyetlerine başlayan ŞEHPA EV GEREÇLERİ alım-satım politikasından edindiği olumlu tecrübeyle kısa sürede yatırımlarını tamamlamış ve İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde kurduğu fabrikasında MİRAS ve DERİNCE markaları altında Ütü masası, Çamaşır kurutmalığı, Kamp & Katlanır Sandalye ve Pazar arabası üretimine başlamıştır. Kalite anlayışını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretim yapan ŞEHPA Türkiye’nin 7 bölgesinin tamamına satışı bulunmaktadır. Ayrıca Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrupa bölgelerinde aktif olarak ihracat yapmaktadır. ŞEHPA planlamış olduğu orta ve uzun vadeli planlarla hedeflerine adım adım ulaşmaktadır.

 • ŞENCAM CAM KOZMETİK İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ŞENCAM CAM KOZMETİK İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | D-32

  Sencam 1972'den beri İstanbul, Türkiye'de cam üreticisi bir firmadır ve 3000 m2 üretim ve 10000 m2 depo alanında 300 kişilik hizmet vermektedir. Uzun süredir parfüm şişesi üreticisi olan Sencam, son yıllarda yeni atılımlarla şişenin yanı sıra züccaciye üreticisi konumuna gelmiştir. Sencam 5000 kalıp varlığına sahip geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet veren bir firmadır. Ayrıca taleplere göre bu miktar günden güne artmaktadır. Bu da Sencam'ın alanında uzman kadrosu sayesinde her zaman yeni projelerde olduğu anlamına gelir. Yarı otomatik ve el yapımı üretim yapan Sencam'ın üç farklı üretim şekli bulunuyor; 30 ton kapasiteli fırında üfleme cam üretimi, pres cam üretimi ve

 • Placeholder

  ŞİRİNLER AYDINLATMA ELEK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  10 HALL | B-40

  ŞİRİNLER AYDINLATMA VE HEDİYELİK

 • Placeholder

  TAÇ MUTFAK EŞYALARI AMB İNŞ. İMALAT SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | C-11

  1960 yılında kurulmuş olan Taç, 60 yılı aşkın tecrübeyle Türkiye'de 2 adet metal mutfak gereçleri fabrikası, toplam 48.000 m2 kapalı alan, 18.000 m2 depolama alanı, 900 mavi yaka ve 80 beyaz yaka çalışanı sektörün liderleri arasındadır. Ayrıca Fas, Cezayir ve Tunus’ ta üretim tesislerine sahiptir. Paslanmaz çelikten, yanmaz & yapışmaz tencere tava gruplarını fabrikalarımızda granit, seramik gibi en son kaplama teknolojileri ile uluslararası standartlara göre tasarlanıp üretilmektedir. Dünya çapında 6 fabrika ve yüzlerce çalışanı ile markalarımız, sektöre öncülük etmeye ve mutfağınızı daha keyifli hale getirmeyi hedeflemektedir.