15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • SAFİR CAM MAMÜLLERİ İNŞ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

  SAFİR CAM MAMÜLLERİ İNŞ. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | B-52

  Üretimimizde, uluslararası standartlar ve kalite prensibi uygulanmaktadır. Cam ürünlerimizde kaliteli hammadde ve profesyonel yetişmiş insan gücü ön plandadır. Firmamız üfleme, pres ve üfleme pres teknikleriyle üretilen cam ürünleriyle pazarın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Şerbetlik, meyvelik, vazo ve karaf gibi geniş ürün yelpazemizle Türkiye'de ve uluslararası pazarda varlığımızı arttırmaktayız. 2500 adetin üzerindeki kalıp çeşitimize ek olarak tasarım ekibimizle, modaya ve günlük trendlere uygun olarak yeni ürünler tasarlayıp üreten firmamızda müşteriden gelen taleplere uygun olarak da üretim yapılabilmektedir.

 • Placeholder
 • SAKARYA PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  SAKARYA PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | I-32

  1994 yılında kurulan Sakarya Plastik, Türkiye'nin önde gelen plastik ev mamulleri üreticilerinden biridir. Şirketin odak noktasını örgü, dantel ve rattan gibi çeşitli desenlerde banyo ve organizer ürünleri üretimi oluşturmaktadır. Ürün ve servis kalitesinin sonucu olarak şirketin Rio markası çatısında toplanan ürünleri, toptancılar, perakende zincirleri ve mağazalar aracılığıyla elliden fazla ülkede düzenli olarak yer almaktadır.

 • SARAY MADENİ EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  SARAY MADENİ EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  11A HALL | C-42

  SARAY 1959 yılında kurulmuştur. ISO 9001:2000,ISO 14001:2004,OHSAS 18001:2007 Kalite Yönetim Sistemi ile üretim yapılan modern tesislerimizde G MARK , GOSEIC , CB CE, TSE, SASO, IIS, KUCAS, TER kalite belgelerine sahiptir.

 • SAREXHOME (SAREX ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)

  SAREXHOME (SAREX ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)

  11A HALL | A-40

  Sarex olarak küçük elektrikli ev aletleri ürünleri üretmekteyiz. Ürünlerimizde kaliteyi ve müşteri memnuniyetini edinirken uygun fiyat politikamızdan da asla ödün vermemekteyiz.

 • SARKAP İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  SARKAP İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  11 HALL | E-50

  Sarkap, Türkiye ve yakın coğrafyasında 20 farklı üretim tesisleri ile lider olan Sarten Ambalaj'ın nihai tüketiciye ambalaj ve mutfak ürünleri tedariği adına kurulmuş perakende odaklı iştirakidir. Sarkap markası, kavanoz kapakları, metal saklama kutuları ve tepsi ürün gruplarında sektörde Türkiye'de lider konumdadır.

 • SEDEN (ŞENSOY MADENİ EŞYA VE KALIP SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)

  SEDEN (ŞENSOY MADENİ EŞYA VE KALIP SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)

  11 HALL | B-32

  2008 yılından bu yana çelik mutfak eşyaları sektöründe faaliyet gösteren SEDEN değişmez kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile güçlenerek, piyasanın saygın ve lider firmalarından biri olmayı başarmıştır. SEDEN üretimlerini, Beylikdüzü Organize sanayi Bölgesi içindeki fabrikasında daha yeniyi, daha güzeli yaratmak azmi ile gerçekleştirmektedir. Artan yeni ürün yelpazesi ve talebe göre esnek üretim yapabilme kabiliyeti ile katıldığı tüm yurt içi ve yurt dışı fuarlarda büyüyen global pazara “bizde varız” mesajı vermektedir.

 • SEMBOL ZÜCCACİYE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  SEMBOL ZÜCCACİYE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | B-12

  Sembol Home

 • SEMTECH ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  SEMTECH ELEKTRONİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  11A HALL | E-32

  SEMTECH 1968 yılında kurulmuş ve RADIONETTE lisansı altında radyo alıcıları üretmeye başlamıştır. 1986 yılından sonra firmamız üretimi durdurmuş ve parça ithalatı ve dağıtımı ile ün kazanmıştır. Şirketimiz katı kalite ilkelerinde ısrarcıdır ve kaliteyi malzeme alımından parça imalatına, parça montajından test ve pazarlamaya kadar sağlar. Semtech, müşterilerinin ihtiyaçlarının tamamen karşılanması gerektiğine inanır. Satış personelimiz, müşterilerimizin ani ihtiyaçlarına hızlı aksiyonlar için hızlı geri bildirim sağlar. Nitelikli elektronik komponent ve kartların en büyük ve en kapsamlı üreticilerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.

 • SENATÖR DÖKÜM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  SENATÖR DÖKÜM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11A HALL | A-50

  İstanbul Boğazköy / Başakşehir’de sektöründe DEMİR DÖKÜM IZGARA işi yapan bir kuruluşuz. Yurt içi ve Yurt dışına Demir Döküm Izgara tedariği sağlamakla birlikte , Yurt dışı Makine - Ekipman, Hammadde ve Paslanmaz Çelik ihracatı da yapmaktayız. Vizyon : Üretim gücümüzü kullanarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetiyle Türkiye ve Avrupa’da sektörümüzde ön sıralarda yer almak hedefimizdir. En iyi şekilde kaliteli ürünlerimizle hizmet vermek arzusundayız. Misyon : Geçmişten gelen tecrübemizle hedefimiz piyasa koşullarında en uygun cazip fiyatlara kaliteden ödün vermeden ürünlerimizi sunmaktır.

 • SERENAT SERAMİK PORSELEN GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • Placeholder

  SERİNOVA PLASTİK SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-40

  1986 yılında İstanbul Bayrampaşa’da küçük bir atölyede başlayan serüvenimiz çeyrek asırı aşkın tecrübesi ile plastik saksı üretiminde istisaslaşmıştır. 1999 yılında “Serinova Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi” kurulmuş yeni bir isimle yola devam edilme kararı alınmıştır. “İki günü birbirine eşit olan zarardadır” Hadisini kendine şiar edinen Serinova Plastik hem makine parkurunu sürekli yenilemiş ve artırmış; hem de Ar-Ge çalışmaları ile sektörün ihtiyaçlarına uygun kalıplarla ürün gamını artırmıştır. Firmamız, ülkemizde sürekli büyüyen ve bacasız sanayi olmasının yanında iyi bir istihdam sahası oluşturan süs bitkisi ve fidan üretiminin ana malzemelerinden olan plastik saksı imalatında Türkiye’nin tartışmasız en büyük firmasıdır.