15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • PALM (MİLENYUM METAL DIŞ TİC. VE SAN. A.Ş.)

  PALM (MİLENYUM METAL DIŞ TİC. VE SAN. A.Ş.)

  12 HALL | J-44

  Milenyum Metal Dış Tic. ve San. A.Ş. Olarak 2003 yılında Kayseri Serbest Bölgede kurulmuş olup, 2003 yılından bu yana ev eşyaları ve ütü masası / çamaşır kurutmalığı gibi metal mobilya ürünleri üretmektedir. Büyüme stratejimizin bir parçası olarak 2014 yılında yeni kategori - metal mobilya üretim hattına eklenmiştir. Üretimimizin %100 ünü dünya çapında 35’ten fazla ülkeye Kayseri’den tırlar ile veya Mersin limanından gemi ile ihraç ediyoruz. Kalitemiz ve hızlı teslimatımız bizi Uzakdoğu Ülkelerine pozitif bir alternatif haline getiriyor. Yüksek üretim kapasitemiz, kabiliyetimiz ve metal üretimindeki kapsamlı uzmanlığımız da Avrupalı Ortaklar için ana avantajımızdır.

 • PAPART SERAMİK REKLAM İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • PARLAR ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  PARLAR ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11A | D-60

  fırın, davlumbaz, ocak, buzdolapları, kombi, çamaşır ve diger ev aletleri için her türlü elektronik sistemlerin imalatçısı

 • POLİMOD PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  POLİMOD PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | H-40

  Polimod Plastik Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2007 yılından bu yana Ege'nin kalbi Manisa - Salihli Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteriyoruz. 4 bini metrekaresi kapalı olmak üzere toplamda 7 bin 500 metrekareyi aşan geniş bir alanda BAHÇE & PET ürünleri, veEv Gereçleri üzerine hizmet veriyoruz. Tam teşekküllü fabrikamızda 750'den fazla kalıp kullanarak geniş bir ürün yelpazesini beğeninize sunuyoruz. Gönül verdiğimiz bu sektörde gerek birinci sınıf ürün kalitemizle gerekse sürekli gelişen çeşitlerimizle sizlerle tanışmayı arzu ediyoruz.

 • POTLİSA (FRELLİ MOBİLYA AKSESUARLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)

  POTLİSA (FRELLİ MOBİLYA AKSESUARLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.)

  11 HALL | B-44

  2 yıldır sektöre hizmet eden firmamız sürekli olarak kendini yenileyen bir düşünce tarzı ile üremini ve yönetimini sürdürmektedir. Hedeflerine sağlam adımlarla ulaşmayı prensip haline getiren, POTLİSA COLLECİON Türkiye`nin önde gelen yapışmaz mutfak eşyaları markaları arasında önemli bir yere sahiptir.

 • PROFF PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  PROFF PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | H-20

  Firmamız Plastik mutfak ürünleri, banyo ürünleri, mutfak malzemeleri ve sünger imalatı yapıyor. Yaklaşık 70 ülkeye ihracaat yapan bir firmayız.

 • RAKLE - RAPSODİ DEKOR SAN. A.Ş.

  RAKLE - RAPSODİ DEKOR SAN. A.Ş.

  11 HALL | E-20

  Rakle, özgün bir yaşam tarzını şekillendirme fikriyle tasarlanan cam ürünlerin yaratıcısıdır. Rafine yorumu ile cam işçiliğini sanata dönüştürür, neşe dolu anlarınıza göz kamaştırıcı dokunuşlar ekler. Geçmişten ilham alarak geleceğe bakan modern tasarımlar, kendinizi ifade etmenin en samimi yolu haline gelir. İlham kaynağı olarak etkileşimde bulunmayı ve sizi heyecanlandırmayı hedefleyen Rakle, hikayenize derinlik katar ve paylaşmanın heyecanına ortak olur. Gücünü 60 yıllık deneyimden alan ve %100 Türk markası olan Rakle, İstanbul’da faaliyet gösteren cam dekorlamada Avrupa’nın öncü firmalarından Rapsodi Dekor’un tescilli markasıdır.

 • RAYAN ZÜCCACİYE İNŞ. GIDA İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  RAYAN ZÜCCACİYE İNŞ. GIDA İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | F-52

  Rayan Züccaciye İthalat İhracat

 • RENGA - MERCANLAR MUTFAK EŞYALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  RENGA - MERCANLAR MUTFAK EŞYALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  11 HALL | D-10

  Kökleri 1976 yılına dayanan Mercanlar, yaptığı yeniliklerle lider olan ve sektöre yön veren yapısını kurulduğu günden bugüne kadar sürdürmüştür. “Renga” markalı ürünleriyle mutfak eşyaları sektöründe kendi ürün grubunun mucidi olan Mercanlar, bu alandaki liderliğini 70 ülkeye yayılan dağıtım ağıyla ve tüm dünyada büyük beğeni ile kullanılan ürünleriyle sürdürmektedir. Hem bulunduğu coğrafi konumun lojistik avantajıyla, hem de yüksek üretim ve stok kapasitesiyle ürünleri çok kısa sürelerde müşterilerine ulaştırabilmektedir. Günlük 240.000 adetlik üretim kapasitesi ve ortalama 10 günlük sevkiyat zamanıyla alanında ulaşılması güç bir başarıya sahiptir.

 • RETROTİME (HOSLUOĞLU TEKSTİL VE EV TEKSTİL ELKT. HED. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. )

  RETROTİME (HOSLUOĞLU TEKSTİL VE EV TEKSTİL ELKT. HED. EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. )

  11 HALL | F-44

  Şirketimiz HoSluoğlu, 2008 yılında İstanbul'da perakendeci olarak kurulmuştur. Mağaza markamız “The Company” ile hediyelik eşya, ev eşyası, ev tekstili ve konfeksiyonda 20 mağazaya ulaştık. Pandemi ekonomik kriziyle birlikte küçüldük ve Avrupa'ya ihracat için Türkiye'de üretime odaklandık. “Retro Time” markamız, herkesin kullanımına yönelik retro konseptte günlük ve kullanışlı ürünler tasarlamaya ve üretmeye odaklanmıştır. Üretimimizin tamamı Türkiye'de yapılmakta olup, toplu siparişler için konseptimizi değiştirebilir ve markalaşmayı kabul edebiliriz.

 • ROOC (HASAT ZÜCCACİYE DEKORATİF EV GEREÇLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.)

  ROOC (HASAT ZÜCCACİYE DEKORATİF EV GEREÇLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.)

  11 HALL | B-22

  40 yılı aşkın süredir gıda dışı hızlı tüketim ürünlerinin hizmet, kalite ve güven temel ilkeleriyle müşterilerine tedarik hizmeti sunan grubumuz geniş ürün yelpazesi arasından mutfak bıçağı kategorisine 2000’li yıllarda uzun vadeli yatırım yaparak bugün Türkiye'nin en bilinir, yenilikçi ve dinamik bıçak markası ROOC markasını bünyesine katmıştır. ROOC pazara giriş yapmış olduğu ilk yıllardan itibaren ulusal ve yerel marketlerde yerini alarak tüketicinin vazgeçilmez bıçak markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. ROOC'un ana hedefi, öncelikle bıçak kategorisinde uzmanlaşarak, tasarladığı bıçakların her mutfakta yer almasını sağlamaktır. Bıçağa değer veren markamız ROOC, müşterilerimizden aldığı güçle mutfakların yeni trendi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 • RUBENİS (SPOR DÜNYASI DIŞ TİC. A.Ş.)

  RUBENİS (SPOR DÜNYASI DIŞ TİC. A.Ş.)

  11A HALL | E-30

  Bulunduğu sektörlerde daima üst sıralarda yer almayı hedefleyen Spor Dünyası Dış Tic. A.Ş her geçen sene sektörün ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler geliştirmektedir. Grubumuz ayrıca Dünya’da yaşanan tüm gelişmeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamaktadır. Grubumuz araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük önem vermektedir çünkü büyüme stratejimiz sürekli öğrenme ve çalışma üzerine kuruludur. Spor Dünyası olarak sektörde prestij ve saygı görmeyi her zaman para kazanmanın önünde tutmaktayız. Bu nedenle ürünlerimize ve markalarımıza yatırım yapmaktayız. Markalarımız Türkiye’de sporun tarihi kadar alışılagelmiş, aynı zamanda sektörde takip edilen ve insanların sürekli tercih ettiği spor markalarının başında gelmiştir. Bu nedenle her sene çizgimizi bozmadan portfoyümüze uzun