15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2023 Katılımcı Listesi

 • ORGANİZERS PLASTİK METAL SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
 • OSENA MOBİLYA AKSESUARLARI VE BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  OSENA MOBİLYA AKSESUARLARI VE BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | C-12

  1996 kuruluşlu firmamız , zamak hammadde ile cam ve porselen ürünlerin kombinesini yaparak ; dekoratif hediyelik eşya , çay setleri , kahve setleri , sunum setleri , zemzem setleri vb. ürünlerin üretimini ve ihracatı yapmaktayız. 5.000 m² kapalı alan ve 50 kişilik kadrosu ile tedarik zincirine liderlik eden firmamız özgün tasarımları ile sektöre yön vermektedir. Bünyemizde yaptığımız kalıplar ve son teknoloji enjekisyon makineleri ile teknolojiyi takip edip ürünlerimizi kalite konusunda yukarıya taşımaya devam ediyoruz. 50 den fazla ülkeye ihracat yaparak milli ekonomiye katkı sunmanın gururunu yaşıyoruz.

 • ÖDÜL MADENİ EŞYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
 • ÖZ HAVAN PLASTİK - AHMET HAVAN

  ÖZ HAVAN PLASTİK - AHMET HAVAN

  12 HALL | J-34

  Özhavan Plastik, 1980 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, 30 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimiyle plastik sektörünün öncülerinden olmuştur. Kurulduğu yıllarda dahi çağın ötesinde bir imalat ve hizmet anlayışı benimseyen Özhavan Plastik, her daim teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gerek üretim parkurunu gerekse satış stratejisini kalite odaklı yürüterek çok geniş bir müşteri portföyüne hizmet sunmaktadır.

 • ÖZ-ER PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÖZ-ER PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-12

  Kendi sektörünün öncü ve lider firmalarından biri olan Öz-er Plastik ,1969 yılında kurulduğundan bu yana plastik ev eşyaları üretmektedir .İstanbu’da 13000 m2 kapalı alanda üretimini gerçekleştiren firmanın ürün yelpazesine süreki yeni ürünler eklenmektedir . Gelişen teknolojiye ayak uydurarak kaliteli ve yeni üretim araçlarııyla dekoratif ürünlerin imal edildiği firma ayrıca ,yurt içi ve yurt dışı payasasında büyük bir pazar payına sahiptir

 • Placeholder

  ÖZBİR METAL PASLANMAZ ÇELİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  11A HALL | B-11

  Özbir Metal 1988 yılında kurulmuş olup, İstanbul Akçaburgaz mevkiinde 45.000m² hizmet ve üretim alanına sahiptir. Küçük elektrikli ev aletleri ve paslanmaz mutfak eşyaları aksesuarı üretimi yapılmaktadır. Aksesuar malzeme çeşitlerimiz melamin, bakalit ve paslanmazdır. Özbir Metal olarak, model ve kalıp tasarımını kendi bünyemizde müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda uygulamaktayız. Ürünlerimizde en son teknolojiyi kullanarak siz müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve en son modelleri en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz.

 • ÖZEY METAL - AHMET SERCAN ÖZEY
 • ÖZGEN PLASTİK - HASAN ÖZGEN

  ÖZGEN PLASTİK - HASAN ÖZGEN

  12 HALL | K-59

  Özgen Plastik, özgün tasarımlı ürünler dizayn etmekte; bu ürünleri yüksek kalite ile üretip, Brezilya’dan İsveç’e, Rusya’dan Güney Afrika’ya, İspanya’dan Kuveyt’e 5 kıtada 90’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. İleri teknoloji, birinci sınıf hammadde ile üretim yapmakta olan, tamamı müşteri ve piyasa beklentileri doğrultusunda kaliteyi, en ekonomik fiyat, en kısa sürede ve en iyi hizmet ile müşterilerine sunmak hedefi ile üretim yapmaktadır. Geçmişin deneyimi ile yeniliğin akılcı çözümlerini birleştirerek çağımızın getirdiği ihtiyaçlara kalıcı cevaplar verebilen bir anlayışı benimsemekte. Vizyonumuz bugün olduğu gibi gelecekte de, ürün çeşitliliğimizi ve portföyümüzü genişleterek, pratik ve kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmak olacaktır.

 • ÖZUÇAR MUTFAK EŞYALARI İNŞ. TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÖZUÇAR MUTFAK EŞYALARI İNŞ. TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | F-11

  HİRA 1988 yılında kurulmuş, Türk paslanmaz çelik Mutfak eşyaları sektörünün köklü firmasıdır.Bugün son teknoloji endüstriyel makinalar kullanarak çatal-kaşık ve bıçak üretiminden çaydanlığa oradan da cezveden-tepsiye birçok ürünü üretmekte paslanmaz çelik mutfak eşyalarında kaliteden ödün vermeden ürün çeşitliliğini arttırarak devam etmektedir.Üretmeyi ve üretimde liderliği başarının temel kaynağı olarak gören HİRA, “kalite ve güven” ikilisinden hiçbir zaman ödün vermeden çalışmakta; üretim kalitesinin ve kullandığı teknoloji gücünün dünya standartlarına uygunluğunun gururunu yaşamaktayız.

 • Placeholder

  ÖZVERLER RESİM ÇERÇEVE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. A.Ş

  10 HALL | A-23

  1959 Yılında Mehmet ÖZVERLER tarafından Fındıkzade - İSTANBUL ’da küçük bir Resim Çerçeve Atölyesi olarak kurulan firmamız; 1995 yılına kadar Tuval imalatı, Yerli Çerçeve, Yağlı Boya Resimler ile sınırlı olan ürün çeşitleriyle yalnızca yurtiçi müşterilerize hizmet sunabilmekte iken, bugün dünyanın en saygın kuruluşları ile yapılan ortaklıklar ve üretici olmanın verdiği güç ile Resim, Çerçeve Profili, Ayna, Dijital ürünleri ile yurtdışında da birçok firmaya hizmet verebilmektedir. 2008 yılından itibaren Gebze Organize Sanayi Bölgesindeki 7000 m2 kapalı alanı olan Fabrikamızda Çubuk Çerçeve üretimi, Sanatsal Baskı Resim tasarımı ve üretimini gerçekleştirerek sektörümüze Sanayici kimliği ile hizmet vermeye devam etmektedir.

 • PAK SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  PAK SERAMİK SAN. VE TİC. A.Ş.

  11 HALL | E-32

  Pak seramik 2018 yılında açılması ile beraber günlük 40.000 aylık 1.200.000 ve yıllık 14.600.000 adet üretim kapasitesi ile 2023-2024 yılları arası hedef üretim kapasitesini 18.000.00 adet yükseltecek ve ilerleyen yıllarda yeni hatlar eklenerek firmanın büyümesi öngörülmektedir. Bünyesinde 2018 Temmuz ayı itibariyle 110 kişiyi istihdam eden firma, yatırımlarını halen büyüterek, 2023 yılı sonunda 150 Personel ile yoluna devam etmeyi hedefleri arasında bulunmaktadır. Hızlı dijitalleşen dünyaya uyum sağlayabilmenin oldukça önemli olduğuna inanan Pak Seramik, bu bakış açısıyla e-ticaret konusunda da çalışmalar gerçekleştirmekte, çok yakın zamanda ürünlerini, internet aracılığı ile bayi dışı kanallardan da müşterilerine ulaştırmayı planlamaktadır. Tek ortak olarak işletmemiz devam etmektedir.

 • PAKTEL MUTFAK GEREÇLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  PAKTEL MUTFAK GEREÇLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | K-56

  Ocak 1979 da kurulan PAKTEL : Mutfak Gereçleri sektöründe faliyet gösteren imalatçı bir firmadır. Başta süzgeç olmak üzere, kecgir, cips kızartma teli, rende, yağ sıçratmaz, çırpıcı gibi mutfak gereçleri imalatı yapıyoruz.