2022 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
9-12 MART 2023, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2022 Katılımcı Listesi

 • BUSE İTHALAT - CENK DURMAZ

  BUSE İTHALAT - CENK DURMAZ

  14 HALL | K-17

  Buse ithalat genç ve dinamik yönetici kadrosuyla İstanbul merkezli bir şirkettir. İthal ürünleri Türkiye pazarında müşterileriyle buluşturmak şirketin öncelikli ticari faaliyetidir. Teknolojiyi takip etmenin getirdiği karlılığın bilincinde olan firmamız; son teknoloji ile üretilen ürünlerin ithalat ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşterilerine uzun vadeli çözümler sunmaktadır. Şirketimizin vizyonu kaliteli, kullanıcı dostu ve son teknoloji çalışmalarının sonucu olan inovatif ürünleri müşterilerimize sunmaktır. Ürün yelpazesini her geçen gün yeniliklerle donatan firmamız yüksek teknolojik yöntemlerle dünya standartlarını yakalamak için çalışmaktadır.

 • BÜYÜK İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

  BÜYÜK İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ

  12 HALL | F-40

  BÜYÜK İTHALAT VE İHRACAT LTD ŞTİ COLOR TABLO 2002 yılında Mercan, Eminönü’nde ithalat faaliyetleriyle ticari hayata dahil olan BÜYÜK İTHALAT, bugün İSTOÇ Z Blok, No:51 adresinde, zengin çeşitte tablo ve çamaşır sepeti tasarımlarıyla, zevkli ve tecrübeli seçimleriyle müşterilerini yönlendirmeye, beğenilerini ve memnuniyetlerini kazanmaya devam etmektedir.

 • Placeholder
 • Placeholder

  BY AVCI MUTFAK EŞYALARI ÜRETİMİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.

  11 HALL | B-50

  Avcı, 1987 yılında Bekir Avcı tarafından "Avcı Mutfak Eşyaları" adıyla İstanbul Süleymaniye'de kuruldu. İlk üretimine servis kepçesi, kevgir gibi ürünlerle başladı... Bugün bir atölyede başlayan hayal, gerçek oldu... Tümüyle yerli sermaye ile kurulan Avcı markası, yüz binlerce kişi tarafından tercih edilen, ürün yelpazesini her geçen gün genişleten ve en önemlisi de güvenilen bir marka haline geldi. 2000 yılı sonrasında atılan adımlarla, müşterilerine daha geniş seçenekler sunmaya devam eden şirket, birbirinden şık çatal, bıçak ve kaşık tasarımlarıyla mutfakları ve sofraları güzelleştirmeyi sürdürüyor. Avcı Mutfak Eşyaları, bugün Mehmet Avcı ve Mehmet Cesur yönetiminde büyümesine ve yeniliklerine devam ediyor.

 • BYART DİZAYN VE DEKORASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  BYART DİZAYN VE DEKORASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | D-24

  BYART LTD. Şirketi, Türkiye’de yerleşik fabrikası ile cam ev eşyalarına dekor tasarlayan ve üreten bir firmadır. Mevcut Dekor Prosesleri: Gravür Pantograf Gravür Altın ve Platin yaldız Renklendirme (Lüster ve Opak renkler) Tüm dekor üretim işlemlerimiz bilgisayar kontrollü makinalar tarafından yapılmaktadır. Ürettiğimiz tüm dekorlar elde veya bulaşık makinasında yıkamaya dayanıklıdır. Dekorlama işleminde kullandığımız hammaddeler Akredite bir laboratuar tarafından incelenip, test edilmiştir. Test sonucu verilen sertifika da, hammaddelerimizde sağlığa zararlı herhangi bir ağır metal (Kurşun, Kadmiyum, vb.) bulunmadığı belgelenmiştir.

 • CERATALE / AS SÖĞÜT SERAMİK (ALİCAN SÖĞÜT)

  CERATALE / AS SÖĞÜT SERAMİK (ALİCAN SÖĞÜT)

  12 HALL | A-20

  Tecrübeli 20 Yılı aşan bilgi ve tecrübesiyle AS SÖĞÜT SERAMİK / CERATALE 200 m2 alanda başladığı yerli üretim serüvenine, 2000 m 2 kapalı üretim tesisinde devam etmektedir. Yaklaşık m3 bisküvi ve sır’lı pişirme kapasitesi bulunan firmamız, tecrübeli ve deneyimli ekibi ile modern tasarımlar, modeller üretmeye ve büyümeye hız kesmeden devam etmektedir.

 • CEREN KARDEŞLER PAZARLAMA DAĞITIM SAN. VE TİC. A.Ş.
 • CNS EV GEREÇLERİ PLASTİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  CNS EV GEREÇLERİ PLASTİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | H-52

  Sektördeki 40 yıllık tecrübesini, müşterilerinin ihtiyaçlarına en kaliteli şekilde cevap vermeye borçlu olan CNS Plastik; yıllar içerisinde zincir marketler, yurt içi ve yurt dışında hizmet veren çeşitli firmalar adına üretim yaparak kalitesini ispatlamış ve sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Yılların getirmiş olduğu tecrübemizi müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek adına “Melody Houseware” markası altında değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Gündelik hayatta ihtiyaç duyulan plastik aksesuarları, modern bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor ve “kaliteyi gelenek, mutlu müşterilerimizi ise gelecek sayarak hikayemizi yazmaya devam ediyoruz”.

 • Placeholder

  COMFORT TİME TİC. PAZAR İTH. İHR. LTD. ŞTİ.

  11 HALL | D-50

  Firmamız 1996 yılında MURAT PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. ünvanıyla plastik mutfak eşyaları konusundaki üretimine başlamış olup, çok kısa bir zaman diliminde var olan plastik mutfak eşyaları konseptini " Comfort Time" ( Plastik Bahçe Mobilyaları ve Tribün Koltukları ) ve " Beta Life " ( Sızdırmaz Ambalaj Kutuları ) tescilli markalarıyla genişleterek, alanında ülkemizin ve dünyanın önde gelen kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

 • Placeholder

  ÇAKMAK EV GEREÇLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | K-13

  Çakmak Metal Ev Gereçleri üreticisi olarak 17 yılı aşkın metal ve plastik merdiven, metal tabureli merdivenler, metal yersil ve sapları, plastik döküm , rögar ve tahliye sistemleri, plastik döküm drenaj kanalı ekipmanları olarak modern ve yüksek teknolojili üretim yapmaktayız. Kurulduğu günden bugüne firmamızın en büyük ilkesi üstün tasarımlı özgün ürünler üretmek ve müşteri memnuniyetini en doğru şekilde karşılamaktır. Günümüzde 20.000 m2 açık 13.000 m2 kapalı alanda üretime devam eden Çakmak Ev Gereçleri kurmuş olduğu AR-GE birimi ve kalıp hanesi sayesinde ürettiği ve üreteceği tüm ürünlerin tasarımlarını, metal ve plastik kalıplarını ayrıca işe özel makinalarını kendi bünyesinde üretmektedir.

 • ÇANKAYA STORE PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • ÇETİN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  ÇETİN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  14 HALL | G-24

  1988 yılında temizlik gereçleri üretim ve pazarlamasına başlayan firmamız yıllardır ürettiği kaliteli ürünlerle, piyasada ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Yoğun Pazar araştırmaları ve AR-GE çalışmaları sonucunda oluşan ürünleri için TASARIM TESCİL ve FAYDALI MODEL belgeleri alıp FLORA, FLOSOFT markalarını yurt içinde ve yurt dışında tescil ettirmiş ve bu markalarla üretimine devam etmektedir.Firmamız yurt dışında da uzun yıllardır Ambiente, Hong Kong, Canton gibi önemli sektörel fuarlara katılmaktadır. Fuar ve diğer tanıtım çalışmalarımızın sonucu olarak şu anda ürünlerimizi 45 ülkeye ihraç etmekteyiz. İhracat yaptığımız ülkelerden bazıları ABD, Çin, Japonya, Almanya, İngiltere, İtalya, Avusturya, Fransa, İsrail, Portekiz, Arjantin, Filipinler, Yunanistan, Ukrayna,