2021 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2021 Katılımcı Listesi

 • Placeholder
 • Placeholder

  GÜL PLASTİK İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | G-22

  Kuruluşu 1985 yılında İstanbul Vefa Semtinde küçük bir atölyede olarak kurulmuş olup, 2005 yılında şirketleşerek Gül Plastik İthalat İhracat Ltd. Şti. olarak Başakşehir Kayabaşı Köyünde kurmuş olduğu kendine ait tesisiyle üretimine devam etmektedir. Gül Plastik olarak mütevazı yapısıyla güvenilir, yeniliğe açık, kaliteden ödün vermeyen farklı ve daime yenilikçi ürün tasarımları anlayışıyla müşterilerin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmektedir. Bu anlayış kapsamında ulusal pazarda seçkin toptancılar ve parekende zincirleri ile beraber BİM, A101, Migros, Carrefour, ŞOK gibi süpermarketlerde, uluslararası pazarda ise farklı ülkelerde Gül Plastik kalitesini ve markasını müşterilerine göstermektedir.

 • Placeholder
 • GÜNEŞ MELAMİN SAN. VE TİC. A.Ş.

  GÜNEŞ MELAMİN SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | B-34

  Plastik ürünler ile 1960 yıllarında başladığımız üretime 1974 yılından beri melamin mutfak eşya üretimi ile devam etmekteyiz. Ürünlerimiz tüm Türkiye'ye ve yurt dışına satılmaktadir. Amacımız yurt dışındaki pazar payımızı artırmaktır. Firma olarak hedeflerimize ulaşmaya çalışırken kaliteden ödün vermeyiz. Ürün gamında çeşitlendirme yaparken taklit yerine müşteri isteklerini göz önüne alarak ortak payda da birleşmeyi hedefliyoruz.

 • Placeholder
 • HASAT ZÜCCACİYE DEKORATİF EV GEREÇLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  HASAT ZÜCCACİYE DEKORATİF EV GEREÇLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-26

  40 yılı aşkın süredir gıda dışı hızlı tüketim ürünlerinin hizmet, kalite ve güven temel ilkeleriyle müşterilerine tedarik hizmeti sunan grubumuz geniş ürün yelpazesi arasından mutfak bıçağı kategorisine 2000’li yıllarda uzun vadeli yatırım yaparak bugün Türkiye'nin en bilinir, yenilikçi ve dinamik bıçak markası ROOC markasını bünyesine katmıştır. ROOC pazara giriş yapmış olduğu ilk yıllardan itibaren ulusal ve yerel marketlerde yerini alarak tüketicinin vazgeçilmez bıçak markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. ROOC'un ana hedefi, öncelikle bıçak kategorisinde uzmanlaşarak, tasarladığı bıçakların her mutfakta yer almasını sağlamaktır. Bıçağa değer veren markamız ROOC, müşterilerimizden aldığı güçle mutfakların yeni trendi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 • Placeholder

  HAYAL CAM DEKOR VE TASARIM DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-44

  Hayal Cam Dekor ve Tasarım 2012 yılından beri sektördedir.Yurtiçi ve yurtdışı cam sektörüne hizmet etmektedir. Toplam 42 çalışanı ile birlikte ulusal ticarete katkıda bulunmakta kapasitesini sürekli geliştirerek istihdam yaratmaya kurumsallaşmaya ve büyümeye,globalleşen dünyada markalaşarak ilerlemektedir. Sofra züccaciye cam ürünü üzerene tasarım yapılarak üretilen ürünlerde uygulanabilecek tüm tekniğe sahiptir. Renklendirme,yaldız uygulama,dekor kesme,pantograf,transfer/baskı uygulamalarıyapılmaktadır. Orta Doğu ülkelerine ve Avrupa'da bulunan bazı ülkelere ihracat yapmaktadır.

 • HNC PLASTİK BANYO MUTFAK VE TEMİZLİK GEREÇLERİ SANAYİ - HASAN ÇETİN

  HNC PLASTİK BANYO MUTFAK VE TEMİZLİK GEREÇLERİ SANAYİ - HASAN ÇETİN

  14 HALL | K-20

  Alaca Plast was established in 2003.t has 9.000 m2 of indoor area, 4000 m2 outdoor area , located in Gaziantep-Turkey. We also have warehouse and office in Istanbul in order to solve all the logistics and transportation needs of the international customers. Our company has ISO-14001 and ISO – 20000 quality certificates and ISO-9001 Quality Assurance Certificate which are considered global standards. Besides, we have test reports and quality certificates, issued by, Intertek, SGS, , Bureau Veritas. We have products such as plastic containers, storage boxes, cutlery trays,strainers, fruit bowels , basins, laundry basket, stylish hobby boxes, clothes hangers.

 • Placeholder
 • Placeholder

  İPEK ZÜCCACİYE İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-12

  Şubat 2020 yılı itibariyle porselen ürünler üretimine başlayan yeni bir fabrikayız .Horeca ve ev tipi kullanıma yönelik fine bone kalitede her türlü sofra-mutfak eşyası ürün portföyümüzde yer alıyor.Amacımız hem kendi ülkemiz için hem de yurt dışı için kaliteli ürünler üretip sektöre ve piyasaya yeni bir soluk kazandırmak.

 • KALE TERMOS SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  KALE TERMOS SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  12 HALL | E-08

  Firmamız 1975 senesinde Plastik üretimiyle sektöre giriş yapmıştır.Plastik üretiminin yanı sıra piyasadan mamül ürün alım-satımıda yapmıştır. Zaman içerisinde ürün çeşitliliğini zenginleştirmiştir. Üretim sürecinde her zaman kalite ön planda olmuştur. Kaliteye verdiğimiz önem sayesinde bugün piyasada ki bir çok marka firmaya (Karaca-Emsan-Jumbo-Pier Cardin-İhlas v.s.)üretim yapabilmekteyiz. Üretim çeşitliliği arttıkça iç piyasa dışında Suudi Arabistan, Mısır, Libya, Rusya, Azerbaycan, İran,Almanya v.s. ülkelere ihracatımız olmuştur. Hali hazırda geniş kalıp yelpazesi ve kalitesiyle yukarıda belirttiğimiz markalar başta olmak üzere üretimine hızlı bir şeklide devam etmektedir. Firmamız gelişerek değişmeyi amaç edinen , farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için yapmış olduğu yatırımlar ile kendi sektöründe, çok özellikli plastik

 • KARINCA EV GEREÇLERİ PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  KARINCA EV GEREÇLERİ PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | A-10

  Sağlıklı ev gereçleri sektörünün lideri olan Bambum, Karınca Ev Gereçleri’nin tescilli markasıdır. Bambum dünya gündemini sürekli takip ederek ihtiyaçlara yönelik yenilikçi, çevreci ve doğal ürünler tasarlayıp üretmektedir. Gelişen teknolojilere rağmen insan sağlığının günden güne bozulduğu çağımızda, piyasaya sağlıklı ev gereçleri sunmak amacıyla yola çıkan Karınca Ev Gereçleri, bambunun işlevselliğini ve yararlarını Bambum markasıyla tüketicinin hizmetine sunmaktadır. Dünya gündemini sürekli takip ederek ihtiyaçlara yönelik yenilikçi, çevreci ve doğal ürünleri tasarlayıp üreten Bambum, sağlıklı ev gereçleri sektöründe kendine güçlü bir yer edinmiştir. Patent ve tasarıma önem veren Bambum, sahip olduğu patent ve tasarım ödülleri ile sektörde her zaman bir adım öndedir.