2021 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2021 Katılımcı Listesi

 • Placeholder

  ÇAKMAK EV GEREÇLERİ SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | K-17

  Üretim faaliyeti metal ev gereçleri, endüstriyel temizlik gereçleri ve inşaat plastik malzemeleri olarak devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne firmamızın en büyük ilkesi üstün tasarımlı özgün ürünler üretmek ve müşteri memnuniyetini en doğru şekilde karşılamaktır. Günümüzde 10.000 m2 açık 6.500 m2 kapalı alanda üretime devam eden Çakmak Ev Gereçleri kurmuş olduğu AR-GE birimi ve kalıphanesi sayesinde ürettiği ve üreteceği tüm ürünlerin tasarımlarını, metal ve plastik kalıplarını ayrıca işe özel makinalarını kendi bünyesinde üretmektedir. Firmamız genç ve dinamik kadrosu sayesinde bulunduğu konumdan her zaman daha yukarısını hedeflemektedir.

 • ÇETİN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  ÇETİN PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  14 HALL | G-24

  1988 yılında temizlik gereçleri üretim ve pazarlamasına başlayan firmamız yıllardır ürettiği kaliteli ürünlerle, piyasada ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Yoğun Pazar araştırmaları ve AR-GE çalışmaları sonucunda oluşan ürünleri için TASARIM TESCİL ve FAYDALI MODEL belgeleri alıp FLORA, FLOSOFT markalarını yurt içinde ve yurt dışında tescil ettirmiş ve bu markalarla üretimine devam etmektedir.Firmamız yurt dışında da uzun yıllardır Ambiente, Hong Kong, Canton gibi önemli sektörel fuarlara katılmaktadır. Fuar ve diğer tanıtım çalışmalarımızın sonucu olarak şu anda ürünlerimizi 45 ülkeye ihraç etmekteyiz. İhracat yaptığımız ülkelerden bazıları ABD, Çin, Japonya, Almanya, İngiltere, İtalya, Avusturya, Fransa, İsrail, Portekiz, Arjantin, Filipinler, Yunanistan, Ukrayna,

 • DEMİREZEN GRUP METAL ENDÜSTRİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  DEMİREZEN GRUP METAL ENDÜSTRİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | E-60

  DEMİREZEN GRUP, bünyesindeki KAYTELSAN ve ZENSAN markaları ile kurulduğu 2002 yılından bugüne dek aralıksız olarak sürdürdüğü faaliyetlerinde “güven ve özen” ilkelerine verdiği büyük önemle hizmet vermektedir. CNC Tel Bükme ve Robot Kaynak Makinaları ile Tam Otomatik Krom ve PVC Kaplama Tesislerinden oluşan son teknoloji makina parkuru, yetkin personeli ve geniş perspektifi ile Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 4.000 m2 kapalı alanda, KAYTELSAN markası ile yılda yaklaşık 5 milyon adet fırın ızgara ve yan raf, 2 milyon adet soba kafes üretimi yapabilmektedir. Mutfak ve banyo aksesuarları üretimini ise Amerika, Avrupa ve Asya kıta ülkelerinde tescilli ZENSAN markası altında gerçekleştirmektedir.

 • DOĞRULAR DIŞ TİC. A.Ş.

  DOĞRULAR DIŞ TİC. A.Ş.

  14 HALL | H-22

  1979 yılında faaliyetlerine başlayan Doğrular Ev Ürünleri A.Ş kısa sürede yatırım faaliyetlerini tamamlamış, müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını ön planda tutarak üretim yapan Doğrular kısa sürede yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca ailenin kullandığı uluslararası bir marka haline gelmiştir. Yıllık üretiminin %60'nı Avrupa, Ortadoğu, Orta Asya, Kuzey Afrika ve Rusya Federasyonu'na ihraç eden Doğrular pek çok ülkede temsilcilikler oluşturmuştur. 2005 yılı içerisinde Konya Organize Sanayi Bölgesinde 26.000 m² kapalı 45.000 m² açık alan üzerinde kurduğu fabrikasında üstün teknolojiye sahip modern makine parkı ar-ge tasarım, planlama, mekanik ve kalıp üretim bölümleriyle kalitesini bir kat daha arttırarak hedeflerine adım adım yaklaşmaktadır.

 • Placeholder

  E.C.F HEDİYELİK EŞYA - CELAL ÖZTÜRK

  12 HALL | B-46

  Firmamız dekoratif ev aksesuarları ve hediyelik eşya imalatı yapmaktadır.

 • Placeholder
 • Placeholder

  EGE EV ÜRÜNLERİ A.Ş.

  14 HALL | G-12

  Ege Ev Ürünleri A.Ș, 1996 yılında bașladığı ütü masası, çamașır kurutmalık ve merdiven üretimini, yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde günümüzde 25.000m2 üretim ve depolama alanıyla sürdürmektedir. Mevcut portföyüne, salıncak, kamp sandalyesi ve pazar arabasını da ekleyerek hacmini büyütmeye devam etmektedir. Takip ettigimiz yenilikleri, ARGE çalıșmalarımız ile pekiștirip, ürünlerimizi çağın teknolojik gerekliliklerine uyarak üretmekte; ișini sahiplenen personelimizle Kalite Yonetim Sistemi șartlarına uyarak sürekli iyileștirme bilinciyle hedeflerimize ulașmaktayız. 95 Ülkeye yaptığımız ihracat ile müşterilerimize ulaşıyoruz.

 • Placeholder
 • Placeholder
 • Placeholder

  EMSAN PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | K-24

  Emsan Plastik yılların vermi̇ş olduğu tecrübe,bi̇lgi̇ ve bi̇ri̇ki̇mi̇ aktararak EMHOUSE markası adı altında ürettiği yüksek kalite de ki ve inovatif ürünleri hızlı,zamanında ve güvenilir olarak üretip mutfağınızın ve evinizin ihtiyaçlarını karşılar.

 • ES KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ES KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | H-32

  EMİNEM markası ile ; İnsanların mutluluğuna katkıda bulunmak için, sağlık ve kullanım açısından üstün kaliteye sahip cam ürünlerini en uygun koşullarda eşsiz tasarımlarıyla 2004'den itibaren müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

 • ESLON MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ESLON MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | B-22

  Temelleri, 1971 tarihinde Kahramanmaraş’ta yanmaz yapışmaz mutfak eşyalarının temel yapı taşı olarak nitelendirilebilecek olan alüminyum disk levha üretimi gerçekleştiren ESSAN METAL A.Ş.’ye dayanan ESLON MUTFAK EŞYALARI %100 yerli sermaye ile faaliyetlerine devam etmektedir. 35 yıllık tecrübenin ardından 2006 tarihinde kurumsal altyapısını geliştirmek ve üretim kapasitesini artırmak maksadı ile yeni yatırımlar yaparak Kahramanmaraş Organize Sanayi Sitesi’ndeki yeni adresine taşınan ESLON MUTFAK EŞYALARI günümüz itibari ile gerek imalat gerek ihracat konusunda şehrinin önde gelen aile şirketlerindendir. Günde 10.000 adet granit, seramik ve P.T.F.E (PFOA İçermez) kaplama ürün üretim kapasitesine sahip olan firmamız, verimliliği ve üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir.