2021 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2021 Katılımcı Listesi

 • YIL-TEM METAL VE PLASTİK EV GEREÇLERİ SAN. - İSAK YILMAZ

  YIL-TEM METAL VE PLASTİK EV GEREÇLERİ SAN. - İSAK YILMAZ

  14 HALL | I-12

  1990 yılından 2002 yılına kadar ütü masası, çamaşır askılığı, merdiven, pazar arabası sektöründe faaliyet gösteren bir firmadan ayrılarak kendi markasını oluşturmak isteyen İsak YILMAZ tarafından 2003 yılında yine aynı sektörde faaliyet göstermek üzere YILTEM METAL VE PLASTİK EV GEREÇLERİ SANAYİİ adı altında kurulmuştur.Amacı daha kaliteli ürünler üretip müşterilerine daha iyi hizmet vermektir. YILTEM METAL VE PLASTİK EV GEREÇLERİ SANAYİİ Mahmutbey’de ki merkezinde ve Sultangazi’de ki fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir.

 • YILDIZ MADENİ EŞYA MOB. TURZ. İNŞ. NAK. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • YONCA LİNES EV GEREÇLERİ VE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  YONCA LİNES EV GEREÇLERİ VE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | C-34

  Yonca Lines Ev Gereçleri ve Tekstil San.Tic .Ltd. Şti. çelik paslanmaz mutfak eşyaları üreticisi olarak 1993 yılında Kahramanmaraş ’ta kurulmuştur. Şirketimiz, Türkiye’de 304 (18/10) paslanmaz çelik mutfak eşyaları üreticileri içinde önde gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. 20000 m² kapalı alana ve nitelikli profesyonel elemanlara sahip olan Yonca Lines öncelikle müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Yonca Lines paslanmaz çelik mutfak eşyaları TSE (Türk Standartları Enstitüsü), TUVSÜD’e bağlı CE ve ISO 9001:2000 sertifikaları ile kalitesini tescillettirmiştir.

 • Placeholder
 • Placeholder

  YUNUSLAR SERAMİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | D-10

  SULTANBEYLİ VE GEBZE DE TOPLAMDA İKİ FABRİKA DA 12000 M2 KAPALI ALANDA AYLIK 1.500.000 PARÇA KAPASİTEYLE SERAMİK VE PORSELEN SOFRA MUTFAK VE HEDİYELİK EŞYA ÜRETİMİ YAPIYORUZ.

 • ZAMBAK BANYO TEMİZLİK VE MUTFAK GEREÇLERİ PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  ZAMBAK BANYO TEMİZLİK VE MUTFAK GEREÇLERİ PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | G-34

  1985 yılından kurulan Zambak Plastik, plastik sanayisinde imalatına plastik mandal üreterek başlamıştır. Zaman içerisinde sektöründe uzman kadrosu, dünyadaki yenilikçi ve teknolojik gelişmelere açık yapısı ile ürün çeşitliliğini ve kalitesini hızla arttırmış ve sektörünün önde gelen firmalarından olmuştur. Üretim faaliyetimizi son teknoloji makinelerimizle ve dünya standartlarına uygun şartlarda Istanbul da 20000 m2 kapalı alanımızda sürdürmekteyiz. Teknoloji ve insan kaynaklarına yaptığımız yatırımlarımızla alanımızdaki uzman kadromuzu ve kurumsal yapımızı genişletmekteyiz. Bunun yanında çağın teknolojik altyapısı ile yıllar içinde oluşan sektörel tecrübemizi bir arada kullanarak ürün çeşitliliğimizi arttırmayı hızla sürdürmekteyiz.

 • ZİLAN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  ZİLAN DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-40

  Zilan Dış Ticaret 1994 yılından bu yana uluslararası ticaret deneyimiyle imalat, ihracat ve ithalatta gün geçtikçe gelişip yenilenen bir firma ,çağdaş pazarlama yöntemlerinin gereklerini uygulayarak en iyiye ulaşmayı misyon edindi. Başta balkanlar olmak üzere Asya ve Arap bölgesinde işbirliği içerisinde olduğu firmaların güvenlerini kazanarak, saygın firmalardan biri haline geldi. Zilan Group Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin belirlediği ilk 1000 ihracatçılar listesinde yer almaktadır.