2021 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2021 Katılımcı Listesi

 • ULUÇINAR PLASTİK BAHÇE VE BANYO ÜRN. SAN. TİC. - İHSAN KALA
 • UP MAĞAZACILIK ZÜCCACİYE SAN. VE TİC. A.Ş.

  UP MAĞAZACILIK ZÜCCACİYE SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | E-22

  Joy Kitchen, özel ahşap ürünlerini kendi ekibi ile kendi ahşap atölyesinde alanında uzman, profesyoneller tarafından imal etmektedir. Ahşap atölyesinde birçok farklı ürün tasarımına imza atmanın yanı sıra, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda da üretimine yön verebilmektedir. Kuruluşlarınıza, ihtiyaçlarınız doğrultusunda genel veya özelleştirilmiş çözümler üreterek, hızla değişen yeni trendleri mağaza, otel, kafe ve restoranlarınıza taşıyabilmeniz için teknolojiye sürekli yatırım yapmakta, farklı teknikler ve tasarımlarla en yeni kalmanız için çalışmaktadır.

 • URVE PLASTİK - NİZAMETTİN HİSTİK

  URVE PLASTİK - NİZAMETTİN HİSTİK

  14 HALL | I-20

  Urve plastik ev gereçleri, mutfak ve banyo aksesuarları üreticisi ve ihracatçısı olarak bugünlere gelmiştir. 23 yılı aşkın bir süredir, urve plastik insanların hayatlarını kolaylaştırmak için ürün dizayn etmekte,üretmekte ve ihrac etmektedir. Urve plastik, Türkiye’ de plastik ev eşyalarında en güvenilen firmalardan bir tanesidir. Urve Plastik kısa bir sürede hem Türkiye hem de dünya da çok iyi bilinen bir marka haline gelmiştir. Bu gün 2100 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir ve üretiminin yarısı yaklaşık 50 ülkeye ihraç etmektedir. (Kuzey Afrika, Güney Afrika, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Bosna Hersek, Irak, Iran, Libya, Özbekistan, Azerbeycan, Ermenistan, Suriye, Ürdün, Lübnan, Rusya, Ukrayna,

 • Placeholder
 • Placeholder

  ÜÇSAN PLASTİK VE KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | L-40

  1973 yılında plastik kalıp üretimi amacıyla kurulan firmamız, sonraki yıllarda hedefini büyüterek, kalıp üretiminin yanı sıra, mutfak eşyası ve plastik çiçek saksısı üretimine de başlamıştır. Firmamız, İstanbul Silivri' de 13.000 m2 kapalı alanı olan tesislerimizde, seçkin uzman personeliyle kalıp üretiminden ambalajına kadar tüm üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Üçsan Plastik, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en iyiyi, en ekonomik fiyatla ve en kısa sürede müşteriye sunmak politakasiyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 • ÜN IŞIKLAR PLASTİK KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÜN IŞIKLAR PLASTİK KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | L-30

  HAKKIMIZDA Işıklar Plastik 15 yıllık üretim tecrübesiyle yepyeni bir isim haline gelmiş ve Ün Işıklar Plastik olarak faaliyetine devam etmektedir. Plastik ev eşyaları sektöründe imalat yapan Ün Işıklar Plastik ;Mutfak Eşyaları , Banyo Grubu ve Ev Aksesuarları olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli ürünler üretirken değişikliğiyle göz kamaştıran ürünlerle her zaman müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

 • Placeholder
 • Placeholder

  VESPLAST PLASTİK KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | I-36

  Temelleri 1970’li yıllarda atılan Vesplast değişimin hep bir adım önünde giderek,Türkiye de plastik sektörünün önde gelen firmalarından olmuştur. Vesplast;sektöründe hizmet veren, ihtiyaçları karşılayan ve dünya çapında çok hızlı bir şekilde gelişen yeniliklerin takipçisidir.. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten Vesplast günümüze kadar ürettiği ,geliştirdiği , sattığı ürünleri ile sektöründe öncü firmalar arasında olmayı başarmıştır Plastik mutfak grubu başta olmak üzere ; temizlik,banyo grubu ve dekorasyon ürünleri gibi bir çok hizmet yelpazesinde faaliyet gösterir . Sürekli ve değişmeyen hedefi ; tüm faaliyetlerini uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensipleriyle yürütmektir.

 • YAICHEL GLASSWARE (ATL COMMERCE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.)
 • YIL-TEM METAL VE PLASTİK EV GEREÇLERİ SAN. - İSAK YILMAZ

  YIL-TEM METAL VE PLASTİK EV GEREÇLERİ SAN. - İSAK YILMAZ

  14 HALL | I-12

  1990 yılından 2002 yılına kadar ütü masası, çamaşır askılığı, merdiven, pazar arabası sektöründe faaliyet gösteren bir firmadan ayrılarak kendi markasını oluşturmak isteyen İsak YILMAZ tarafından 2003 yılında yine aynı sektörde faaliyet göstermek üzere YILTEM METAL VE PLASTİK EV GEREÇLERİ SANAYİİ adı altında kurulmuştur.Amacı daha kaliteli ürünler üretip müşterilerine daha iyi hizmet vermektir. YILTEM METAL VE PLASTİK EV GEREÇLERİ SANAYİİ Mahmutbey’de ki merkezinde ve Sultangazi’de ki fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir.

 • YILDIZ MADENİ EŞYA MOB. TURZ. İNŞ. NAK. PAZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • YONCA LİNES EV GEREÇLERİ VE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  YONCA LİNES EV GEREÇLERİ VE TEKSTİL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | C-34

  Yonca Lines Ev Gereçleri ve Tekstil San.Tic .Ltd. Şti. çelik paslanmaz mutfak eşyaları üreticisi olarak 1993 yılında Kahramanmaraş ’ta kurulmuştur. Şirketimiz, Türkiye’de 304 (18/10) paslanmaz çelik mutfak eşyaları üreticileri içinde önde gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. 20000 m² kapalı alana ve nitelikli profesyonel elemanlara sahip olan Yonca Lines öncelikle müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Yonca Lines paslanmaz çelik mutfak eşyaları TSE (Türk Standartları Enstitüsü), TUVSÜD’e bağlı CE ve ISO 9001:2000 sertifikaları ile kalitesini tescillettirmiştir.