2021 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2021 Katılımcı Listesi

 • TMT İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  TMT İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  12 HALL | D-40

  İTİMAT 45 yıldan beri faaliyet gösteren bir firmadır, köşeli fırınlar ve yuvarlak fırınlar, 1,2,3,4,5 gözlü gazlı ocak,tamboy fırın ve ısıtıcılar üretilmektedir,Firmamız 50ye yakın ülkeye ihracat yapmakta olup CE,TSE,SASO,ISO standartlarına sahiptir. Elektrikli Köşeli Fırın,Lpg Ocak,Katmer Sacı,Elektrikli Yuvarlak Fırın,Barbekü,Tamboy Fırın,Ankastre Fırın

 • Placeholder

  TOPÇU PLASTİK SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | J-42

  Topcu Plastik olarak 40 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye'nin en iyi plastik ev eşyaları ve mutfak ürünleri üreticilerinden biriyiz. Bugün, yenilikçi ve kaliteli Ev Eşyaları ürünleri ile yerel ve uluslararası düzeyde güvenilir bir ortak olmayı başarmıştır. Misyonumuz, her zaman yenilikçi, uzun vadeli ortaklarımızla birlikte geleceğe doğru hareket eden ve gelecek kuşaklar için kurumsal kimliğini koruyarak sürekli ilerleyen bir şirket yaratmaktır. 22 yüksek teknoloji enjeksiyon makinesi, yıllık 7.000 ton üretim kapasitesi ve 100'den fazla yüksek kaliteli iş gücü, yenilikçi Ar-Ge Departman Ekibi ile geniş ürün yelpazesi sunmaktadır. En zarif ve kullanışlı ürünleri en iyi hizmetle birleştirmeye çalışıyoruz.

 • Placeholder
 • Placeholder

  TTZ PAZARLAMA PLASTİK SAN. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | F-30

  Kuruluşunu 1984 yılında gerçekleştirdiğimiz Titiz Plastik, deneyimi 1970’lı yıllara dayanan köklü bir firmadır.Kurucularının uzun yıllar Üretim ve Pazarlamadan edindikleri tecrübe doğrultusunda Müşterilerine Türkiye Geneli Dağıtım hizmeti,Depolama Hizmeti,şehir içi taşımacılık Hizmeti,ve Özel dağıtımlar kapsamında tüm lojistik ve nakliye ihtiyaçlarını çözmeyi hedefleyerek ilk günki heyecanı ve disiplin anlayışıyla sektöründe sistemine personel kadrosuna ve araç filosuna yaptğı yatırımlar ile faaliyetini sürdürmektedir.

 • UĞURLAR ALKAN SERAMİK YAPIMI VE TOPTAN SATIŞ

  UĞURLAR ALKAN SERAMİK YAPIMI VE TOPTAN SATIŞ

  12 HALL | A-32

  Seramik cam ve seramik sırlarını harmanlayarak dekoratif duvar panoları ve hediyelik süs eşyaları üretmekteyiz.

 • UĞURLAR PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  UĞURLAR PLASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | I-30

  1974 yılında plastik P.P. geri dönüşüm hammadde üretimi amacıyla kurulan firmamız ilerleyen yıllarda bünyesinde ürettiği hammadde ile makine parkurunu da genişleterek plastik temizlik gereçleri, çöp kovaları, su kovaları ve temizlik setleri üretimine başlamıştır. Firmamız İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde 8.500 m2 kapalı alan içerisinde, dalında uzman ekibiyle hammadde üretiminden son ambalaj aşamasına kadar üretimini bünyesinde gerçekleştirmektedir. Müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en iyi kaliteyi, en ekonomik fiyatlarla, en kısa sürede sunmayı amaç edinen firmamız, ulusal pazarda lider firmalar arasında yerini kısa sürede yükseltmekle beraber uluslararası pazarda da, 60'ı askın ülkeye ihracat ile gün geçtikçe söz sahibi olmayı başarmıştır.

 • ULUÇINAR PLASTİK BAHÇE VE BANYO ÜRN. SAN. TİC. - İHSAN KALA
 • UP MAĞAZACILIK ZÜCCACİYE SAN. VE TİC. A.Ş.

  UP MAĞAZACILIK ZÜCCACİYE SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | E-22

  Joy Kitchen, özel ahşap ürünlerini kendi ekibi ile kendi ahşap atölyesinde alanında uzman, profesyoneller tarafından imal etmektedir. Ahşap atölyesinde birçok farklı ürün tasarımına imza atmanın yanı sıra, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda da üretimine yön verebilmektedir. Kuruluşlarınıza, ihtiyaçlarınız doğrultusunda genel veya özelleştirilmiş çözümler üreterek, hızla değişen yeni trendleri mağaza, otel, kafe ve restoranlarınıza taşıyabilmeniz için teknolojiye sürekli yatırım yapmakta, farklı teknikler ve tasarımlarla en yeni kalmanız için çalışmaktadır.

 • URVE PLASTİK - NİZAMETTİN HİSTİK

  URVE PLASTİK - NİZAMETTİN HİSTİK

  14 HALL | I-20

  Urve plastik ev gereçleri, mutfak ve banyo aksesuarları üreticisi ve ihracatçısı olarak bugünlere gelmiştir. 23 yılı aşkın bir süredir, urve plastik insanların hayatlarını kolaylaştırmak için ürün dizayn etmekte,üretmekte ve ihrac etmektedir. Urve plastik, Türkiye’ de plastik ev eşyalarında en güvenilen firmalardan bir tanesidir. Urve Plastik kısa bir sürede hem Türkiye hem de dünya da çok iyi bilinen bir marka haline gelmiştir. Bu gün 2100 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir ve üretiminin yarısı yaklaşık 50 ülkeye ihraç etmektedir. (Kuzey Afrika, Güney Afrika, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Bosna Hersek, Irak, Iran, Libya, Özbekistan, Azerbeycan, Ermenistan, Suriye, Ürdün, Lübnan, Rusya, Ukrayna,

 • Placeholder
 • Placeholder

  ÜÇSAN PLASTİK VE KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | L-40

  1973 yılında plastik kalıp üretimi amacıyla kurulan firmamız, sonraki yıllarda hedefini büyüterek, kalıp üretiminin yanı sıra, mutfak eşyası ve plastik çiçek saksısı üretimine de başlamıştır. Firmamız, İstanbul Silivri' de 13.000 m2 kapalı alanı olan tesislerimizde, seçkin uzman personeliyle kalıp üretiminden ambalajına kadar tüm üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Üçsan Plastik, müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda en iyiyi, en ekonomik fiyatla ve en kısa sürede müşteriye sunmak politakasiyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 • ÜN IŞIKLAR PLASTİK KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ÜN IŞIKLAR PLASTİK KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | L-30

  HAKKIMIZDA Işıklar Plastik 15 yıllık üretim tecrübesiyle yepyeni bir isim haline gelmiş ve Ün Işıklar Plastik olarak faaliyetine devam etmektedir. Plastik ev eşyaları sektöründe imalat yapan Ün Işıklar Plastik ;Mutfak Eşyaları , Banyo Grubu ve Ev Aksesuarları olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli ürünler üretirken değişikliğiyle göz kamaştıran ürünlerle her zaman müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.