2021 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2021 Katılımcı Listesi

 • SİGMA CAM EŞYA PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.

  SİGMA CAM EŞYA PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | B-10

  Züccaciye sektörünün genç ve dinamik şirketleri arasında yer alan Sigma Cam, 2008 yılında İstanbul’da kuruldu. “Kaliteli ürün, uygun fiyat, mükemmel hizmet” mottosuyla faaliyetlerini sürdüren Sigma Cam; dünyaca ünlü cam markalarının Türkiye temsilciliğini yapıyor.Sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısı ve çalışma anlayışıyla kısa zamanda büyüyen Sigma Cam, profesyonel tedarik zinciri yönetimini sürdürülebilir şekilde yürütmeyi hedefliyor. Sigma Cam, , 4 ülkede yedi ayrı fabrikasında üretim yapan cam sektörünün dünyaca ünlü ve köklü şirketlerinden Uniglass’ın Türkiye’ deki tek distribütörü olarak faaliyet gösteriyor.

 • Placeholder
 • STİLL AKSESUAR - BURHAN KAYIN

  STİLL AKSESUAR - BURHAN KAYIN

  14 HALL | K-09

  12 SENEDİR ÇEYİZ VE SEHPA ÜRETİMİ YAPAN ÜRETİM YAPAN İSTOÇTA SHOWROOMU OLAN BİR FİRMAYIZ..YURT DIŞI AĞIRLIKLI ÇALIŞMAKTAYIZ..SEHPA-ÇEYİZ-ÇEYİZ SANDIĞI-PERDE-HALI-LAMBADER ÇEŞİDİMİZ VARDIR

 • Placeholder
 • SUR KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  SUR KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | J-26

  Türkiye'de kalıp yapımı ve plastik ürünlerin öncüsü konumundayız. Son derece yetenekli, sektörlerin ve perakende müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için kırk yıllık deneyime sahibiz. Özel ürünler, kutular, çantalar, kovalar ve buzdolabı düzenleyicileri de dahil olmak üzere her türlü saklama çözümünü içerir. “Kalıp içi etiketlerinde” en son trendlere sahip olma ve pazardaki her bir segmenti hedefleme imkanı verir. Özel tasarımlar ve özel etiketler ile müşterilere birçok alternatif sunar.

 • Placeholder
 • Placeholder

  TAMLAS OTO LASTİK MALZ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | L-10

  TAMLAS firması Kayseri’de kurulmuş olup faaliyetlerini yine aynı şehirde devam etmektedir. Firma her tipte değişik ütü masalarının üretiminde uzmanlaşmış bir firma olup, temel ilkesi kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktır. Tamlas firması ürünlerini “TAMLAS” markası adı altında pazarlamaktadır. Şu an ki üretimine 7000 m² kapalı alanda modern bir teknoloji ile sürdürmektedir. Benzer üretim yapan firmalardan estetik,ergonomi ,güvenlik yönleri , dizayn ve üretim prosesleri yönünden ayrıcalık göstermektedir. Birinci sınıf malzemenin en kalifiye çalışan ve mühendisleriyle üretimde kullanılması üretim başlıca ilkelerindendir. Mevcut iç pazardaki ürün satış ve liderliğinden farklı olarak üretimin büyük bir bölümü Avrupa , Afrika ,Orta Doğu ve Bağımsız devletler topluluğu

 • Placeholder

  TEKNİK TEMİZLİK EKİPMANLARI İMALAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | J-12

  1998 Yılında kurulan firmamız, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m yeni fabrikasında, Teknik Temizlik Ekipmanları İmalat Sanayi ve Tic. Şti. olarak üretimine devam etmektedir. Firma olarak yaptığı kaliteli ve kapasite yatırımları ile sektöründe sizlerden aldığı destek ve eleştirilerle uzun yıllar hizmet etmek, sektöründe ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak en kaliteli ve en uygun ürünleri üretmek temel politikamız olacaktır.

 • Placeholder

  TEKNİKTEL AKSESUAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | J-36

  Tekniktel Aksesuar , 1998 yılından bugüne tel ürünleri imalatında faaliyet göstermektedir. Perakendecilik ve market ekipmanları alanında sektör liderlerinin ana tedarikçisidir. Mutfak, banyo ve market aksesuarlarına dayalı ürün gruplarını 5.000 m2 üretim alanında, zengin makine parkuru ve uzman kadrosu ile sürdüren şirketimiz; Tabaklık, folyoluk, sebzelik, baharatlık, nihale, çeksür, tüpçek, raf düzenleyici, banyo köşeliği, şampuanlık, askı, taşıyıcı tel, siper, raf, separatör, havuz, teşhir sepetleri vb. aksesuarların üretimini yapmaktadır. Tekniktel Aksesuar yurtiçi ve yurtdışı satışlarına devam ederken Migros, Şok, A101, BİM , Tedi gibi sektörün önemli firmalarına ise ürün tedariğini sürdürmektedir.

 • TERMOSAN ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  TERMOSAN ÇELİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | C-32

  2013 yılında Cooker ve Yıldız Çelik (Yılmaz, Dinçok, Sonuç aileleri) firmalarının katkılarıyla ülkemizin güzide şehirlerinden Şanlıurfa O.S.B. ‘de temelleri atılmıştır. Fabrika bina inşaatının bitirilmesinin ardından 2016 yılının 6. ayından itibaren Relax markası ile Avrupa ve Ortadoğu’nun ilk çelik termos üretimini gerçekleştiriyoruz.Ülkemize ve bulunduğumuz coğrafyaya bu alanda katma değer sağlamanın haklı gururunu yaşamaktayız. Tesisimiz 42.000 m2 arazi içerisinde 15.000 m2 lik kapalı alanda 150’ye yakın tecrübeli personeliyle, çalışmalarına devam etmektedir.

 • TMT İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  TMT İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş.

  12 HALL | D-40

  İTİMAT 45 yıldan beri faaliyet gösteren bir firmadır, köşeli fırınlar ve yuvarlak fırınlar, 1,2,3,4,5 gözlü gazlı ocak,tamboy fırın ve ısıtıcılar üretilmektedir,Firmamız 50ye yakın ülkeye ihracat yapmakta olup CE,TSE,SASO,ISO standartlarına sahiptir. Elektrikli Köşeli Fırın,Lpg Ocak,Katmer Sacı,Elektrikli Yuvarlak Fırın,Barbekü,Tamboy Fırın,Ankastre Fırın

 • Placeholder