2021 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2021 Katılımcı Listesi

 • Placeholder

  ACAR DEĞİRMENLERİ HEDİYELİK SANAYİ - İBRAHİM ACAR

  12 HALL | C-22

  1971 yılında kurulan Acar Değirmenleri, başarılı geçmişiyle bu sektörde Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Kurumsal yapısı, teknolojiye yaptığı yatırımları, yaratıcı tasarımları ve 1500 adetten oluşan zengin ürün çeşitliliği ile konusunda lider konumdadır. 50 kişilik uzman kadroya sahip olan şirketimiz; kahve setleri, çay setleri, tepsiler, değirmenler, fincanlar, cezveler, çaydanlıklar, lokumluklar, şekerlikler, hamam tasları, kaşıklar, küllükler gibi birçok üretime sahip yapısıyla hediyelik eşya sektöründe hizmet sunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı birçok bölgeye hizmet vermekteyiz.

 • AKAY PLASTİK VE TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  AKAY PLASTİK VE TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | G-30

  Akay Plastik yurtiçi pazarının öncülerinden olup ülke genelinde saygın müşterileri ile güçlü bir ticari ilişki sürdürmektedir. Asya’dan Amerika’ya, Uzak Doğu’dan, Türki Cumhuriyetlere, Avrupa’dan Afrika’ya, Balkanlardan Çin’e kadar geniş bir coğrafyada 60’ın üzerinde ülkede bulunan iş ortaklarına düzenli, sağlıklı ve karşılıklı verimlilik içeren satış - pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Uluslararası müşterilerimizle ticaretimizi geliştirmek ve yeni ürünlerimizi beğenilerine sunmak amacıyla fuarlara katılım sağlamaktayız.

 • AKCAM CAM PLASTİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  AKCAM CAM PLASTİK İNŞAAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-10

  Firmamız 1946 yılında Beykoz Çubuklu'da Türkiye'nin ilk özel cam fabrikası olarak kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana Züccaciye, Kozmetik, Aydınlatma, Otomotiv ve özel projeler olarak birçok sektöre hizmet vermekteyiz. Üretimimizin %65'ini ihraç etmekteyiz. Üretim hattımız sade cam üretimi ile başlayıp daha sonra müşterimizin talebi doğrultusunda boyama,gümüş kaplama gibi işlemlerle devam etmektedir. Türkiye'de zincir mağazalar ve marketler olmak üzere birçok firmaya hizmet vermekteyiz.

 • Placeholder

  AKHAN CAM EV GEREÇLERİ VE PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | B-28

  2012 yılında kurulan "Akhan Cam Ev Gereçleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi" Ocak 2013 Yılında ''Sarina Cam Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirket " yi bünyesine katarak çalışmalarına devam etmektedir. Akhan Cam ürünlerinde; "Sağlıklı Yaşam" sloganı ile kendi özel tasarımlarını gerçekleştirmektedir. Akhan Cam yaptığı AR-GE çalışmaları sonucunda müşteri beklentilerine yönelik, kendi bünyesinde yapmış olduğu ürün tasarımlarıyla farkındalık yaratmaktadır. Cam ve plastiği aynı üründe mükemmel bir şekilde birleştiren Akhan Cam üstün kalite standartlarıyla insan sağlığını koruyacak normlarda uygun ürünler üretmektedir.

 • AKTUELBAZAAR (OFİSBAZAAR BÜRO MUTFAK MODÜLER MOBİLYA SAN. TİC. VE PAZ. LTD. ŞTİ.)
 • Placeholder

  AKY MUTFAK EŞYALARI İMALATI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

  12 HALL | E-09

  Firmamız kurulduğu günden bu yana makina parkını sürekli yenileyerek,müşteri ihitiyaçları ile orantılı ürün portföyünü sürekli geliştirmiş,sektöre hem kalite olarak hem de ürün geliştirme olarak yön vermektedir.Bu bağlamda 35 ten fazla ülkeye de aktif ihracat yapmaktadır.

 • Placeholder

  ALBATROS KARALAR DIŞ TİC. TURİZM OTO. İNŞ. SARC. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | J-10

  Sektörünün önde gelen valiz üreticilerinden olan Albatros Çanta, Sakarya'da 15.000 m2 alanda kurulu modern tesislerinde; ABS, PP ve Kumaş valizleri, valiz setleri ve valiz aksesuarları uretip, hem Yurt içi, hem de Yurt dışı pazarlarda yeralmaktadır. Firmamız entegre bir tesis olup, tüm aksam ve parçaları kendi bünyesinde üretmektedir.

 • Placeholder
 • ALİCAN SÖĞÜT

  ALİCAN SÖĞÜT

  12 HALL | A-20

  As Söğüt Seramik olarak 2002 yılından beri seramik üretimi yapmaktayız. Aylık 100.000- 150.000 adet kapasitemiz ile müşterilerimize hem dekorlu hem de renkli ürün olarak; seramik tabak, kase gibi mutfak eşyalarının yanı sıra, vazo ve saksı gibi dekorasyon ürünleri üretimini gerçekleştirmekteyiz. Kendi bünyemizdeki tasarım ekibimiz ile yenilikçi bir anlayışla kendimizi sürekli geliştirerek her yıl yeni desen ve yeni ürün çalışmaları yapmaktayız. Ürünlerimizin kalitesi ve müşteri memnuniyeti; önemli önceliklerimizdendir. Bu nedenle üretim bandından çıkan her ürün paketlenmeden önce itina ile kalite kontrolden geçmektedir.

 • Placeholder

  APAYDIN EMAYE SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

  12 HALL | B-12

  Apaydın grup, Türkiye de emaye mutfak eşyaları üretminde uzmanlaşmış bir şirkettir. ‘’Simay’’ markası Apaydın Şirketler Grubu’nun tescilli markasıdır. Apaydın Emaye Fabrikası otuz yıllık tecrübesiyle ellibin metre kare açık alan üzerine kurulu yedibin metre karesi kapalı alan üzerine kurulu üretim tesisinde son teknoloji üretim hattı ile sağlıklı ve uzun ömürlü emaye mutfak eşyalarının üretimini yapmaktadır. Apaydın Grup Şirketleri yüksek kalitede ve Avrupa standartlarında iş sağlığı ve güvenliği ile uyumlu üretim şeklini benimsemektedir. Apaydın Grup Şirketlerinin ürün özellikleri ve üretim hakkında bilgiyi www.apaydinmutfak.com adresimizde bulabilirsiniz.

 • ARHAN GRUP TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.

  ARHAN GRUP TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | C-50

  ORGAZ, alçak ve yüksek basınç regülatörleri,valfler,ocaklar,brülörler ,fenerler, tüp emniyet valfleri, ısıtıcılar,ocaklar,fırınlar,barbekü,kaynak meşale,kamp ekipmanları,hortumlar,hortum kelepçeleri gibi LPG ekipmanları ve küçük elektrikli ev aletleri üretiminde uzmanlaşmıştır. TÜM BU ÜRÜNLERİMİZİ AVRUPA KALİTESİNDE VE UZAK DOĞU FİYATLARINDA BULABİLİRSİNİZ. LPG ekipmanlarımız ORGAZ ve GASPOWER markaları altında Kartuş Grubu Ekipmanları ORCAMP ve CAMPINGMAN markası altında , Tüp emniyet valfleri ORG markası adı altında,Elektrikli ev aletleri ise ORHOME ve SCHANAL markası altında satılmaktadır. ORGAZ kalitesi,prestijli onaylarla Türk TSE belgeli, CE Belgeleri CERTY GAS, Pİ tarafından TÜV SÜD tarafından onaylanmıştır. Bugün 74 ülkeye ihracat yapıyoruz. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Afrika , Avrupa, Orta Doğu ve Rusya'ya ihraç edilmektedir.

 • ARSLANKAYA PLASTİK TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ARSLANKAYA PLASTİK TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | I-22

  Arslankaya Plastik, 60 yıl önce İstanbul’da kurulmuş olup plastik ev ve mutfak gereçleri ekipmanları alanında lider Türk üreticilerinden biridir. Arslankaya Plastik başta Kuzey Afrika olma üzere Güney Afrika,Avrupa,Orta Doğu ve Amerika’ya ihracat yapmaktadır. Eviniz için; yeni fikirler..