2020 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2020 Katılımcı Listesi

 • HNC PLASTİK BANYO MUTFAK VE TEMİZLİK GEREÇLERİ SANAYİ - HASAN ÇETİN

  HNC PLASTİK BANYO MUTFAK VE TEMİZLİK GEREÇLERİ SANAYİ - HASAN ÇETİN

  14 HALL | K-20

  Alaca Plast was established in 2003.t has 9.000 m2 of indoor area, 4000 m2 outdoor area , located in Gaziantep-Turkey. We also have warehouse and office in Istanbul in order to solve all the logistics and transportation needs of the international customers. Our company has ISO-14001 and ISO – 20000 quality certificates and ISO-9001 Quality Assurance Certificate which are considered global standards. Besides, we have test reports and quality certificates, issued by, Intertek, SGS, , Bureau Veritas. We have products such as plastic containers, storage boxes, cutlery trays,strainers, fruit bowels , basins, laundry basket, stylish hobby boxes, clothes hangers.

 • Placeholder
 • Placeholder
 • Placeholder

  İPEK ZÜCCACİYE İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-12

  Şubat 2020 yılı itibariyle porselen ürünler üretimine başlayan yeni bir fabrikayız .Horeca ve ev tipi kullanıma yönelik fine bone kalitede her türlü sofra-mutfak eşyası ürün portföyümüzde yer alıyor.Amacımız hem kendi ülkemiz için hem de yurt dışı için kaliteli ürünler üretip sektöre ve piyasaya yeni bir soluk kazandırmak.

 • Placeholder
 • KALE TERMOS SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  KALE TERMOS SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

  12 HALL | E-08

  Firmamız 1975 senesinde Plastik üretimiyle sektöre giriş yapmıştır.Plastik üretiminin yanı sıra piyasadan mamül ürün alım-satımıda yapmıştır. Zaman içerisinde ürün çeşitliliğini zenginleştirmiştir. Üretim sürecinde her zaman kalite ön planda olmuştur. Kaliteye verdiğimiz önem sayesinde bugün piyasada ki bir çok marka firmaya (Karaca-Emsan-Jumbo-Pier Cardin-İhlas v.s.)üretim yapabilmekteyiz. Üretim çeşitliliği arttıkça iç piyasa dışında Suudi Arabistan, Mısır, Libya, Rusya, Azerbaycan, İran,Almanya v.s. ülkelere ihracatımız olmuştur. Hali hazırda geniş kalıp yelpazesi ve kalitesiyle yukarıda belirttiğimiz markalar başta olmak üzere üretimine hızlı bir şeklide devam etmektedir. Firmamız gelişerek değişmeyi amaç edinen , farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için yapmış olduğu yatırımlar ile kendi sektöründe, çok özellikli plastik

 • KARINCA EV GEREÇLERİ PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  KARINCA EV GEREÇLERİ PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | A-10

  Sağlıklı ev gereçleri sektörünün lideri olan Bambum, Karınca Ev Gereçleri’nin tescilli markasıdır. Bambum dünya gündemini sürekli takip ederek ihtiyaçlara yönelik yenilikçi, çevreci ve doğal ürünler tasarlayıp üretmektedir. Gelişen teknolojilere rağmen insan sağlığının günden güne bozulduğu çağımızda, piyasaya sağlıklı ev gereçleri sunmak amacıyla yola çıkan Karınca Ev Gereçleri, bambunun işlevselliğini ve yararlarını Bambum markasıyla tüketicinin hizmetine sunmaktadır. Dünya gündemini sürekli takip ederek ihtiyaçlara yönelik yenilikçi, çevreci ve doğal ürünleri tasarlayıp üreten Bambum, sağlıklı ev gereçleri sektöründe kendine güçlü bir yer edinmiştir. Patent ve tasarıma önem veren Bambum, sahip olduğu patent ve tasarım ödülleri ile sektörde her zaman bir adım öndedir.

 • Placeholder

  KARİN EV GEREÇLERİ SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

  14 HALL | J-40

  Plastik Ev Gereçlerinde dünya gündemini sürekli takip ederek, deneyimli tasarım ekibimizle, ürünlerin tasarımlarını, endüstriyel kalıplarını ve üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Satış-Pazarlama alanında uzmanlaşmış kadromuzla işlevsel, yenilikçi, kaliteli, pratik, hayatınıza kolaylık sağlayacak, evlerinize mutluluk getirecek plastik ev eşyalarını, Türkiye’deki pek çok toptancı, ulusal zincir marketler ve yerel marketler aracılığıyla siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ortadoğu, Avrupa ve Afrika’da pek çok ülkeye ihracat yapmaktayız.

 • Placeholder
 • KAYA METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  KAYA METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | I-48

  Firmamız 1991 yılında kurulmuş olup metal mutfak,banyo,dekoratif ev ve dekoratif bahçe ürünleri imalatı yapmaktadır.Yaklaşık 15 ülkeye aktif ihracat yapmaktayız.

 • KAYMET METAL İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.

  KAYMET METAL İMALAT SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | E-62

  Firmamız KAYMET olarak 1960 yılında kurulmuş ve KAYMET METAL olarak metal ve metal ekipmanları konusunda 50 yıldır yurtiçinde ve yurtdışında başarılı olmuştur. KAYMET yalnızca metal ile ilgili üretim faaliyetleri ile değil aynı zamanda 10 yıldır pişirici grubunda da yer almaktadır. Kısa zaman içerisinde de ürünlerini Rusya, Almanya, Finlandiya,İsveç, Hollanda, Yunanistan,Fransa, Belçika, Fas, İspanya gibi bu ürünün ana merkezlerine satış başarısı sağlamıştır. Eminiz ki en markamız RINGG i en iyi kalite ve uygun fiyatla, en kısa sürede teslim sağlaması ile farkedeceksiniz.

 • Placeholder

  KESİMOĞLU TEKSTİL LTD. ŞTİ.

  14 HALL | L-14

  Mehmet KESİMOĞLU tarafından 1954 yılında kurulmuştur. Halen şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanlığını başarı ile yöneten Mehmet KESİMOĞLU ticari hayatına yazma imalatı ile başlamış daha sonra faaliyetini İstanbul' da devam ettirip 57 yıllık ticari tecrübesiyle 3 şirket 9 şubeye yayılarak, genişlemesini sürdürmüştür. Kuruluşumuzun ürün yelpazesini genişleterek Eşarp, Yazma, Tülbent, Hac Malzemesi çeşitlerinin yanısıra Ev Tekstilinde de birçok bayiliklerle ürün zenginliğine ulaşmıştır. Kendi üretimi olan İPEKÇE markasıyla da piyasaya yenilik sunmaya devam etmektedir. Firmamız, ticari ilişkilerinin yanısıra, dostluğa, insan ilişkilerine ve dayanışmaya önem vermiş, müşterilerine her zaman en iyi kaliteyi ve fiyatı sunmayı hedef seçmiş bir aile firmasıdır.