2020 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
English
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2020 Katılımcı Listesi

 • GOLDEX PLASTİK A.Ş.

  GOLDEX PLASTİK A.Ş.

  14 HALL | G-20

  More than 25 years of production, pratical products projects , persist , experienced teamwork, Planing , vision and mission strategy . All of them made GOLDEX’s genuine success in home kitchen Sector be a real to all who touched GOLDEX’S products. GOLDEX’S products , day by day be an indispensable product in every home in Turkey . Now we start Our hard working to reach the same aim and level overseas .

 • Placeholder
 • Placeholder

  GÖRGEL METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | D-14

  1999 yılında şirketleşerek yoluna devam ede gelen bu yolculuğunda değişimin hep bir adım önüne giderek sadece Türkiye‘nin değil Avrupa’nın da en büyük ve en başarılı gruplarından biri olarak ilerlemeye devam etmektedir. Faaliyetlerinde kalite, çevre, insan sağlığı gibi uluslararası standartlara uyum ve gelişim amacı gözeten Görgel Metal, ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada yakalama hedefine adım adım ilerleyen, ilkelerinden ve hedeflerinden vazgeçmeyen, yeniliklere daima açık olarak ilerlediği bu yoluna “Mutfakta Biz Varız” sloganıyla devam edecektir.

 • Placeholder
 • Placeholder

  GÜL PLASTİK İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | G-22

  Kuruluşu 1985 yılında İstanbul Vefa Semtinde küçük bir atölyede olarak kurulmuş olup, 2005 yılında şirketleşerek Gül Plastik İthalat İhracat Ltd. Şti. olarak Başakşehir Kayabaşı Köyünde kurmuş olduğu kendine ait tesisiyle üretimine devam etmektedir. Gül Plastik olarak mütevazı yapısıyla güvenilir, yeniliğe açık, kaliteden ödün vermeyen farklı ve daime yenilikçi ürün tasarımları anlayışıyla müşterilerin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmektedir. Bu anlayış kapsamında ulusal pazarda seçkin toptancılar ve parekende zincirleri ile beraber BİM, A101, Migros, Carrefour, ŞOK gibi süpermarketlerde, uluslararası pazarda ise farklı ülkelerde Gül Plastik kalitesini ve markasını müşterilerine göstermektedir.

 • Placeholder

  GÜLİSTAN HEDİYELİK EŞYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | B-60

  Geleneksel Türk El Sanatlarımızın içinde önemli bir yeri olan Bakırcılığı, günümüzde başarılı çalışmalarıyla Gülistan Hediyelik Eşya yurtiçi ve yurtdışı satışlarıyla dünyaya tanıtımında önemli bir katkı sunuyor. Gülistan Hediyelik Eşya, Bakır madenini eritip haddeliyerek üretimde kullanıyor ve göz kamaştırıcı ürünlerini sizlerin beğenisine sunuyor. Ateş rengine dönen bu madeni işlemek her türlü zorluğa rağmen bakırcılık sanatından gönlünü koparmayan ustalarımızın elinden Gülistan Hediyelik Eşya ile yaşamaya devam ediyor. Gülistan Hediyelik Eşya kuruluşunun 55. Yılını geride bırakırken 3000 m2 kapalı alanda 4000’ni aşan ürün yelpazesiyle ve seçkin ustalarıyla kültürümüzün aynası olma gururunu yaşıyor. Sizlerle daha özgün imzalar atılmış ürünleri sunmaya odaklandık. Sizler başarımızsınız.

 • Placeholder
 • GÜNEŞ MELAMİN SAN. VE TİC. A.Ş.

  GÜNEŞ MELAMİN SAN. VE TİC. A.Ş.

  12 HALL | B-34

  Plastik ürünler ile 1960 yıllarında başladığımız üretime 1974 yılından beri melamin mutfak eşya üretimi ile devam etmekteyiz. Ürünlerimiz tüm Türkiye'ye ve yurt dışına satılmaktadir. Amacımız yurt dışındaki pazar payımızı artırmaktır. Firma olarak hedeflerimize ulaşmaya çalışırken kaliteden ödün vermeyiz. Ürün gamında çeşitlendirme yaparken taklit yerine müşteri isteklerini göz önüne alarak ortak payda da birleşmeyi hedefliyoruz.

 • Placeholder
 • Placeholder
 • HASAT ZÜCCACİYE DEKORATİF EV GEREÇLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  HASAT ZÜCCACİYE DEKORATİF EV GEREÇLERİ İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-26

  40 yılı aşkın süredir gıda dışı hızlı tüketim ürünlerinin hizmet, kalite ve güven temel ilkeleriyle müşterilerine tedarik hizmeti sunan grubumuz geniş ürün yelpazesi arasından mutfak bıçağı kategorisine 2000’li yıllarda uzun vadeli yatırım yaparak bugün Türkiye'nin en bilinir, yenilikçi ve dinamik bıçak markası ROOC markasını bünyesine katmıştır. ROOC pazara giriş yapmış olduğu ilk yıllardan itibaren ulusal ve yerel marketlerde yerini alarak tüketicinin vazgeçilmez bıçak markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. ROOC'un ana hedefi, öncelikle bıçak kategorisinde uzmanlaşarak, tasarladığı bıçakların her mutfakta yer almasını sağlamaktır. Bıçağa değer veren markamız ROOC, müşterilerimizden aldığı güçle mutfakların yeni trendi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 • Placeholder

  HAYAL CAM DEKOR VE TASARIM DIŞ TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | E-44

  Hayal Cam Dekor ve Tasarım 2012 yılından beri sektördedir.Yurtiçi ve yurtdışı cam sektörüne hizmet etmektedir. Toplam 42 çalışanı ile birlikte ulusal ticarete katkıda bulunmakta kapasitesini sürekli geliştirerek istihdam yaratmaya kurumsallaşmaya ve büyümeye,globalleşen dünyada markalaşarak ilerlemektedir. Sofra züccaciye cam ürünü üzerene tasarım yapılarak üretilen ürünlerde uygulanabilecek tüm tekniğe sahiptir. Renklendirme,yaldız uygulama,dekor kesme,pantograf,transfer/baskı uygulamalarıyapılmaktadır. Orta Doğu ülkelerine ve Avrupa'da bulunan bazı ülkelere ihracat yapmaktadır.