2020 Katılımcı Listesi - HOST İstanbul
25-28 MART 2021, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2020 Katılımcı Listesi

 • ESLON MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  ESLON MUTFAK EŞYALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | B-22

  Temelleri, 1971 tarihinde Kahramanmaraş’ta yanmaz yapışmaz mutfak eşyalarının temel yapı taşı olarak nitelendirilebilecek olan alüminyum disk levha üretimi gerçekleştiren ESSAN METAL A.Ş.’ye dayanan ESLON MUTFAK EŞYALARI %100 yerli sermaye ile faaliyetlerine devam etmektedir. 35 yıllık tecrübenin ardından 2006 tarihinde kurumsal altyapısını geliştirmek ve üretim kapasitesini artırmak maksadı ile yeni yatırımlar yaparak Kahramanmaraş Organize Sanayi Sitesi’ndeki yeni adresine taşınan ESLON MUTFAK EŞYALARI günümüz itibari ile gerek imalat gerek ihracat konusunda şehrinin önde gelen aile şirketlerindendir. Günde 10.000 adet granit, seramik ve P.T.F.E (PFOA İçermez) kaplama ürün üretim kapasitesine sahip olan firmamız, verimliliği ve üretim kapasitesini artırmayı hedeflemektedir.

 • EŞÇELİK ISI CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  EŞÇELİK ISI CİHAZLARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | C-44

  1974 yılında çelik eşya ve möble üretimi ile faaliyetine başlayan EŞÇELİK; katı yakıtlı soba ve aksesuar imalatı ile adım attığı ısı cihazları sektöründe haklı bir konuma ulaşmıştır.Firmamız halen Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarındaki katı yakıtlı sobalar (kovalı sobalar, döküm sobalar ve tuğlalı sobalar), LPG yakıtlı radyan sobalar, doğalgaz sobalarından oluşan ürün çeşitliliğini beyaz eşya ürünleri (tam boy gazlı/elektrikli fırın, ankastre gazlı/elektrikli fırın, ankastere ve setüstü ocak) ile genişletmiş olup 20'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

 • Placeholder
 • EVELİN EV GEREÇLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  EVELİN EV GEREÇLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

  14 HALL | J-50

  EVELİN 35 yılı aşkın tecrübesiyle, mutfak eşyası sektörünün gelişmesine önemli katkılarda bulunmaktadır, bu ülkede faaliyet gösteren bir kurum olmanın gerektirdiği sosyal sorumluluk bilincini yerine getirmeye her zaman özen göstermektedir. Mutfak ihtiyaçlarına yönelik üretimleri ile, her zaman öncü ve yenilikçi tasarımları hizmete sunan Evelin, kendi sektöründe önemli bir markadır. %100 ahşap görünümlü olan ürünleri bakteri barındırmamaktadır. Evelin üretimlerinde kullandığı teknolojiler ile insan sağlığına zarar vermez. Herbiri kendi alanında uzmanlardan oluşan üretim ve tasarım ekibi ile çalışmalarına aralıksız devam eden Evelin, ürettiği moderm mutfak çözümleri ile yurtiçi ve yurtdışında ülkemizin gurur kaynağı olmaktadır.

 • EVREN PLASTİK VE MELAMİN SAN. DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
 • F.T NAZEN PLASTİK MELAMİN - FATİH ÖZÇOLAK
 • FİLEM EV TEKSTİLİ AMBALAJ PROMOSYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  FİLEM EV TEKSTİLİ AMBALAJ PROMOSYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  14 HALL | h-52

  Firmamız 1995 yılında İstanbul Bayrampaşa ilçesinde tekstil sektöründe imalatçı olarak faaliyetlerine başlamıştır.Çeşitli tekstil ürünleri konusunda imalat çalışmaları gerçekleştiren firmamız ev tekstili ve çeyizlik tekstil ürünleri konusunda çalışmalarını yoğunlaştırarak faaliyetlerine bu alanda devam etme kararı almıştır. Neden Çeyizlik tekstil ürünleri ve ev tekstili ? Gerek hitap ettiği müşteri portföyünün beklentilerini, gerekse imalatında kullanılan malzemelerin yüksek kalitede ve hassas bir işçilik ile işlenmesi hususundaki gereken hassasiyeti göstermiş bulunmaktayız. Günümüzde yüzlerce çeşit, birbirine uyumlu yine yüzlerce renk kombinasyonları ile sürdürdüğümüz üretimimizde modellerimiz ile sektörde ayrı bir yer edinme konumuna gelmiş bulunmaktayız. Çeşitlerimiz olarak ise farklı desen ve işlemelerimiz, buzdolabı örtüleri, salon mutfak takımları,

 • Placeholder
 • Placeholder

  FREYA MELAMİN ÖZGE UZUN

  14 HALL | K-42

  Ev Serisi ürünler ile başlayan Freya geliştirdiği ürün yelpazesine 2017 yılında Horeka grubunu da ekleyerek Otel, Restaurant, Kafe, Yemekhane vb. gibi alanlarda da iddialı olarak kendisine yer açmayı başarmış ve hali hazırda 200’e yakın ürün portföyü ile sektörde ilerlemeye devam etmektedir. Freya Melamin ürünlerini tasarlarken Ergonomikliği, Estetiği ve Üstün Kaliteyi ön planda tutarak ilerlemektedir. Freya Melamin %100 Müşteri memnuniyetini ilke edinerek yoluna devam etmektedir. Freya Melamin ve Freya Homeware markaları ile siz değerli iş ortaklarına hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır.

 • Placeholder
 • GENÇ ORTAKLAR SERAMİK TEKSTİL İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  GENÇ ORTAKLAR SERAMİK TEKSTİL İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  12 HALL | D-30

  1995 yılında çini ve seramik ticareti ile başlayan ticari serüvenimiz, 2001 yılında Kütahya Organize Sanayi Bölgesine taşınmak suretiyle üretim sektörüne adım atmıştır. 2001 yılından 2012 yılına kadar seramik imalatıyla üretimlerimiz devam etmiş, 2012 yılında yapılan AR-GE çalışmaları neticesinde firmamız porselen imalatına başlamıştır. Firmamız Türkiye çapında konusunda uzman profesyoneller ile satış kanalını geliştirmiş ve bayi ağıyla da desteklemiştir. 8000 m2 kapalı alanımızla devam eden üretimimizi, Zafer Kalkınma Ajansı ile birlikte gerçekleştirilen ortak yatırımlar sayesinde son teknoloji makine ve ekipmanlarla geliştirmekteyiz. Firmamızın öncüsü olduğu Reactive ve Trend serilerinde Türkiye ve yurtdışı pazarında önemli adımlar atılmıştır.

 • Placeholder