15-18 ŞUBAT 2024, TÜYAP BÜYÜKÇEKMECE FUAR MERKEZİ, İSTANBUL

2018’in EV’e dair en yeni tasarımları bu fuarda!

13.Uluslararası İdeal Homex Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı 29 Mart’ta kapılarını açıyor…

Bu yıl 29 Mart – 01 Nisan tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenecek olan Uluslararası İdeal Homex 2018, cam, porselen ve seramikten elektrikli ev gereçlerine, paslanmaz çelik ürünlerden plastik ev eşyalarına, dekoratif ürünlerden mutfak eşyalarına kadar yaşam alanlarına şıklık, estetik ve işlevsellik katan yüzlerce yeni tasarımı bir arada sunuyor. Uluslararası IDEAL HOMEX Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı yine sektörünün en önemli buluşmasına ev sahipliği yapacak.

İlkbaharda yenilenen doğadan ilham alarak evlerinde yenilik düşünenlere ya da düğün planı yapan ve çeyiz hazırlığında olanlara yönelik binlerce farklı ürün çeşidini bir arada sunan İdeal Homex’te, yerel ve uluslararası markalar, eve dair yeniliklerini sergiliyor.

Dünya genelinde 15 farklı ülkede 130’un üzerinde fuar ve konferans etkinliğine imza atan Tarsus Group bünyesindeki Life Media’nın gerçekleştirdiği organizasyonda “Sofra ve Mutfak Eşyaları, Dekoratif Ev Aksesuarları ve Hediyelik Eşyalar, Elektrikli Ev Aletleri, Plastik Ev Gereçleri, Çelik Mutfak Eşyaları, Cam, Porselen ve Seramik” ana kategorilerinde 2018 tasarımları ve sezonun trendleri, fuar ziyaretçileriyle buluşurken, özellikle bu alanda faaliyet gösteren perakende mağazaları da vitrinlerini yenilemek için İdeal Homex’i bekliyor.

13.Uluslararası İdeal Homex Ev Eşyaları, Züccaciye, Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı hakkında detaylı bilgi için www.idealhomefuari.com adresini ziyaret edebilirsiniz.